Do začiatku sezóny zostáva ešte:
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

8. liga TT (2021-2022)


1. kolo:
17.09.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 13 : 5 STO Siladice  
18.09.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : ŠK Dobrá Voda ”C”  
18.09.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : OŠK Zavar ”C”  
18.09.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  

2. kolo:
23.09.2021 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : STK Bojničky ”C”  
24.09.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : STK Trakovice ”B”  
24.09.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
25.09.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

3. kolo:
30.09.2021 (št) 19:00  STO Siladice : OŠK Zavar ”C”  
01.10.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : ŠK Dobrá Voda ”C”  
02.10.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  
02.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : Bučany ”D”  

4. kolo:
07.10.2021 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : STK Trakovice ”B”  
08.10.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
09.10.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : STO Siladice  
09.10.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : STK Bojničky ”C”  

5. kolo:
14.10.2021 (št) 19:00  STO Siladice : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  
15.10.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : ŠK Dobrá Voda ”C”  
15.10.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : Bučany ”D”  
16.10.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  

6. kolo:
21.10.2021 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : OŠK Zavar ”C”  
22.10.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” : STO Siladice  
23.10.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : STK Trakovice ”B”  
23.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

7. kolo:
04.11.2021 (št) 19:00  STO Siladice : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
05.11.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : STK Bojničky ”C”  
05.11.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : Bučany ”D”  
06.11.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  

8. kolo:
12.11.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” : ŠK Dobrá Voda ”C”  
13.11.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : OŠK Zavar ”C”  
13.11.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : STO Siladice  
13.11.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : STK Trakovice ”B”  

9. kolo:
18.11.2021 (št) 19:00  STO Siladice : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
18.11.2021 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : Bučany ”D”  
19.11.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : STK Bojničky ”C”  
20.11.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  

10. kolo:
06.01.2022 (št) 19:00  STO Siladice : STK Trakovice ”B”  
06.01.2022 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
07.01.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
08.01.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : STK Bojničky ”C”  

11. kolo:
14.01.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : OŠK Zavar ”C”  
15.01.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : ŠK Dobrá Voda ”C”  
15.01.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  
15.01.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : Bučany ”D”  

12. kolo:
20.01.2022 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
21.01.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” : STK Bojničky ”C”  
21.01.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : STO Siladice  
22.01.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : STK Trakovice ”B”  

13. kolo:
03.02.2022 (št) 19:00  STO Siladice : ŠK Dobrá Voda ”C”  
04.02.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  
05.02.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : Bučany ”D”  
05.02.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  

14. kolo:
10.02.2022 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : STO Siladice  
11.02.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” : STK Trakovice ”B”  
12.02.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : OŠK Zavar ”C”  
12.02.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

15. kolo:
24.02.2022 (št) 19:00  STO Siladice : Bučany ”D”  
25.02.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  
25.02.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
26.02.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : STK Bojničky ”C”  

16. kolo:
03.03.2022 (št) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”F” : ŠK Dobrá Voda ”C”  
04.03.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” : OŠK Zavar ”C”  
05.03.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : STO Siladice  
05.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : STK Trakovice ”B”  

17. kolo:
10.03.2022 (št) 19:00  STO Siladice : STK Bojničky ”C”  
11.03.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” : ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
11.03.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” : MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
12.03.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” : Bučany ”D”  

18. kolo:
18.03.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” : ŠK Para TT Hlohovec ”F”  
19.03.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” : STO Siladice  
19.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” : OŠK Zavar ”C”  
19.03.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” : ŠK Dobrá Voda ”C”  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach stolný tenis.