UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

8. liga TT (2021-2022)


1. kolo:
17.09.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 13 : 5 STO Siladice  
18.09.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 18 : 0 OŠK Zavar ”C”  
18.09.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 9 : 9 ŠK Dobrá Voda ”C”  

2. kolo:
24.09.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 0 : 18 STK Trakovice ”B”  
24.09.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” 7 : 11 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
25.09.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 5 : 13 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

3. kolo:
30.09.2021 (št) 19:00  STO Siladice 16 : 2 OŠK Zavar ”C”  
01.10.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 12 : 6 ŠK Dobrá Voda ”C”  
02.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 5 : 13 Bučany ”D”  

4. kolo:
08.10.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” 9 : 9 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
09.10.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 11 : 7 STO Siladice  
09.10.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 13 : 5 STK Bojničky ”C”  

5. kolo:
15.10.2021 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 13 : 5 Bučany ”D”  
15.10.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 3 : 15 ŠK Dobrá Voda ”C”  
16.10.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 9 : 9 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  

6. kolo:
22.10.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” 11 : 7 STO Siladice  
23.10.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 8 : 10 STK Trakovice ”B”  
23.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  

7. kolo:
03.11.2021 (st) 18:30  STK Trakovice ”B” 15 : 3 STK Bojničky ”C”  * Predohrávka 3.11.2021 (streda)
04.11.2021 (št) 19:00  STO Siladice 5 : 13 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
05.11.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 4 : 14 Bučany ”D”  

8. kolo:
12.11.2021 (pi) 18:00  Bučany ”D” 12 : 6 ŠK Dobrá Voda ”C”  
13.11.2021 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 15 : 3 OŠK Zavar ”C”  
13.11.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 14 : 4 STO Siladice  
13.11.2021 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 7 : 11 STK Trakovice ”B”  

9. kolo:
18.11.2021 (št) 19:00  STO Siladice 8 : 10 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
19.11.2021 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 1 : 17 STK Bojničky ”C”  
20.11.2021 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 6 : 12 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  

10. kolo:
24.02.2022 (št) 19:00  STO Siladice 2 : 16 STK Trakovice ”B”  
25.02.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 10 : 8 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
26.02.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 16 : 2 STK Bojničky ”C”  

11. kolo:
04.03.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 17 : 1 OŠK Zavar ”C”  
05.03.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 5 : 13 ŠK Dobrá Voda ”C”  
05.03.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 8 : 10 Bučany ”D”  

12. kolo:
11.03.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” 6 : 12 STK Bojničky ”C”  
11.03.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 4 : 14 STO Siladice  
12.03.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 7 : 11 STK Trakovice ”B”  

13. kolo:
17.03.2022 (št) 19:00  STO Siladice 7 : 11 ŠK Dobrá Voda ”C”  
19.03.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 8 : 10 Bučany ”D”  
19.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 11 : 7 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  

14. kolo:
25.03.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” 11 : 7 STK Trakovice ”B”  
26.03.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 9 : 9 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
26.03.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 16 : 2 OŠK Zavar ”C”  

15. kolo:
31.03.2022 (št) 19:00  STO Siladice 2 : 16 Bučany ”D”  
01.04.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 12 : 6 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
02.04.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 4 : 14 STK Bojničky ”C”  

16. kolo:
08.04.2022 (pi) 18:00  Bučany ”D” 16 : 2 OŠK Zavar ”C”  
09.04.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 1 : 17 STK Trakovice ”B”  
09.04.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 15 : 3 STO Siladice  

17. kolo:
21.04.2022 (št) 19:00  STO Siladice 8 : 10 STK Bojničky ”C”  
22.04.2022 (pi) 18:00  OŠK Zavar ”C” 2 : 16 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  
22.04.2022 (pi) 18:30  STK Trakovice ”B” 14 : 4 MTJ Piešťany - Moravany ”C”  
23.04.2022 (so) 13:00  ŠK Dobrá Voda ”C” 6 : 12 Bučany ”D”  

18. kolo:
30.04.2022 (so) 10:00  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 14 : 4 STO Siladice  
30.04.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”C” 15 : 3 OŠK Zavar ”C”  
30.04.2022 (so) 17:00  ŠK Slávia Zeleneč ”C” 6 : 12 ŠK Dobrá Voda ”C”  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach stolný tenis.