UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

5. liga TT (2021-2022)


1. kolo:
16.09.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany 2 : 16 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
16.09.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 11 : 7 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
16.09.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 13 : 5 MTJ Piešťany - Moravany  
17.09.2021 (pi) 19:00  STK Hoste 9 : 9 OSK Suchá nad Parnou  
18.09.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 9 : 9 Slavoj Boleráz  
18.09.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 12 : 6 Victória Buková  

2. kolo:
21.09.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 15 : 3 MTJ Piešťany - Moravany  
21.09.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 7 : 11 STK Bojničky ”A”  
22.09.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 9 : 9 OSTK Špačince ”B”  
22.09.2021 (st) 18:00  Victória Buková 5 : 13 STK Hoste  
23.09.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany 6 : 12 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
25.09.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 8 : 10 MSTK Trnava ”B”  

3. kolo:
29.09.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 9 : 9 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
30.09.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 18 : 0 Victória Buková  
30.09.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 13 : 5 OSK Suchá nad Parnou  
01.10.2021 (pi) 19:00  STK Hoste 8 : 10 Slavoj Boleráz  
02.10.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 6 : 12 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
02.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 13 : 5 OSK Krakovany  

4. kolo:
05.10.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 13 : 5 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
05.10.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 1 : 17 OSTK Špačince ”B”  
06.10.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany  
06.10.2021 (st) 18:00  Victória Buková 6 : 12 MSTK Trnava ”B”  
07.10.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany 7 : 11 STK Hoste  
09.10.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 6 : 12 STK Bojničky ”A”  

5. kolo:
12.10.2021 (ut) 18:00  OSTK Špačince ”B” 17 : 1 OSK Krakovany  * Dohodnutá predohrávka
13.10.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 14 : 4 Victória Buková  
14.10.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 14 : 4 Slavoj Boleráz  
15.10.2021 (pi) 19:00  STK Hoste 10 : 8 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
16.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 11 : 7 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
16.10.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 5 : 13 OSK Suchá nad Parnou  

6. kolo:
19.10.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 14 : 4 OSK Suchá nad Parnou  
19.10.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany  
20.10.2021 (st) 18:00  Victória Buková 8 : 10 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
21.10.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany 6 : 12 MSTK Trnava ”B”  
23.10.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 3 : 15 OSTK Špačince ”B”  
23.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 12 : 6 STK Hoste  

7. kolo:
03.11.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 9 : 9 OSK Krakovany  
03.11.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 15 : 3 Victória Buková  
04.11.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 11 : 7 STK Bojničky ”A”  
04.11.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 11 : 7 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
05.11.2021 (pi) 19:00  STK Hoste 6 : 12 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
06.11.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 6 : 12 Slavoj Boleráz  

8. kolo:
08.11.2021 (po) 18:00  OSK Krakovany 9 : 9 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
09.11.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 15 : 3 Victória Buková  
09.11.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 6 : 12 OSK Suchá nad Parnou  
12.11.2021 (pi) 19:00  STK Hoste 10 : 8 OSTK Špačince ”B”  
13.11.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 10 : 8 MTJ Piešťany - Moravany  
13.11.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 17 : 1 MSTK Trnava ”B”  

9. kolo:
17.11.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 6 : 12 STK Bojničky ”A”  
17.11.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 15 : 3 OSK Krakovany  
17.11.2021 (st) 18:00  Victória Buková 6 : 12 Slavoj Boleráz  * odložený zápas
18.11.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 10 : 8 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
18.11.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 11 : 7 STK Hoste  
20.11.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 18 : 0 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  

10. kolo:
09.02.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 14 : 4 Slavoj Boleráz  
10.02.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 18 : 0 MSTK Trnava ”B”  
11.02.2022 (pi) 19:00  STK Hoste 13 : 5 MTJ Piešťany - Moravany  
12.02.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 0 : 18 OSK Suchá nad Parnou  
21.02.2022 (po) 18:00  OSK Krakovany 12 : 6 Victória Buková  * preložené po súhlase ŠTK
26.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 14 : 4 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  * odložené karanténa

11. kolo:
15.02.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 12 : 6 OSK Krakovany  
16.02.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 3 : 15 OSTK Špačince ”B”  
16.02.2022 (st) 18:00  Victória Buková 18 : 0 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
17.02.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 8 : 10 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
19.02.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 7 : 11 STK Hoste  
27.04.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 6 : 12 STK Bojničky ”A”  * odložené karanténa

12. kolo:
22.02.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 9 : 9 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
23.02.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 16 : 2 OSK Krakovany  
23.02.2022 (st) 18:00  Victória Buková 4 : 14 STK Bojničky ”A”  
23.02.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 10 : 8 STK Hoste  * predohrávka
23.02.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 9 : 9 MSTK Trnava ”B”  
26.02.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 2 : 16 OSTK Špačince ”B”  

13. kolo:
02.03.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 3 : 15 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
03.03.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 12 : 6 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
03.03.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 11 : 7 OSK Suchá nad Parnou  
04.03.2022 (pi) 19:00  STK Hoste 14 : 4 Victória Buková  
05.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 12 : 6 Slavoj Boleráz  
05.03.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 10 : 8 OSK Krakovany  

14. kolo:
07.03.2022 (po) 18:00  OSK Krakovany 5 : 13 STK Bojničky ”A”  
08.03.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 9 : 9 STK Hoste  
09.03.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 9 : 9 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
09.03.2022 (st) 18:00  Victória Buková 3 : 15 OSTK Špačince ”B”  
09.03.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 6 : 12 MSTK Trnava ”B”  * predohrávka
12.03.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany  

15. kolo:
15.03.2022 (ut) 17:30  OSTK Špačince ”B” 16 : 2 Slavoj Boleráz  * dohodnutá predohrávka
16.03.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 8 : 10 OSK Suchá nad Parnou  
17.03.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 9 : 9 Victória Buková  
18.03.2022 (pi) 19:00  STK Hoste 14 : 4 OSK Krakovany  * Predohravka
19.03.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 5 : 13 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
19.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 13 : 5 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  

16. kolo:
21.03.2022 (po) 18:00  OSK Krakovany 3 : 15 OSTK Špačince ”B”  
22.03.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 6 : 12 MSTK Trnava ”B”  
23.03.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 10 : 8 STK Bojničky ”A”  
23.03.2022 (st) 18:00  Victória Buková 12 : 6 MTJ Piešťany - Moravany  
23.03.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 10 : 8 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
26.03.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 8 : 10 STK Hoste  

17. kolo:
30.03.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 8 : 10 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  * Brenesel pre zranenie wo
30.03.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 13 : 5 Slavoj Boleráz  
31.03.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 8 : 10 OSK Krakovany  
31.03.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 10 : 8 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
01.04.2022 (pi) 19:00  STK Hoste 5 : 13 STK Bojničky ”A”  
02.04.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 7 : 11 Victória Buková  

18. kolo:
04.04.2022 (po) 18:00  OSK Krakovany 10 : 8 MTJ Piešťany - Moravany  
05.04.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 8 : 10 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
06.04.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 11 : 7 STK Hoste  
06.04.2022 (st) 18:00  Victória Buková 11 : 7 OSK Suchá nad Parnou  
09.04.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 11 : 7 OSTK Špačince ”B”  
09.04.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 13 : 5 MSTK Trnava ”B”  

19. kolo:
12.04.2022 (ut) 18:00  OSTK Špačince ”B” 13 : 5 STK Hoste  * dohodnutá predohrávka
20.04.2022 (st) 18:00  Victória Buková 3 : 15 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
20.04.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 13 : 5 Slavoj Boleráz  
20.04.2022 (st) 18:00  MTJ Piešťany - Moravany 10 : 8 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
21.04.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 3 : 15 STK Bojničky ”A”  
23.04.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 12 : 6 OSK Krakovany  

20. kolo:
13.04.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 13 : 5 OSTK Špačince ”B”  * dohodnutá predohrávka
25.04.2022 (po) 18:00  OSK Krakovany 10 : 8 OSK Suchá nad Parnou  
26.04.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 9 : 9 Victória Buková  
29.04.2022 (pi) 19:00  STK Hoste 17 : 1 MSTK Trnava ”B”  
30.04.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 11 : 7 MTJ Piešťany - Moravany  
30.04.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 8 : 10 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  

21. kolo:
03.05.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz 3 : 15 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
04.05.2022 (st) 18:00  Victória Buková 13 : 5 OSK Krakovany  
04.05.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou 10 : 8 ZŠK Mesta Vrbové ”B”  * Novák Jozef 3x wo
04.05.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany 8 : 10 STK Hoste  
05.05.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” 2 : 16 OSTK Špačince ”B”  
07.05.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” 7 : 11 STK Bojničky ”A”  

22. kolo:
10.05.2022 (ut) 19:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” 12 : 6 Victória Buková  
11.05.2022 (st) 18:30  ŠK Para TT Hlohovec ”E” 18 : 0 MSTK Trnava ”B”  
11.05.2022 (st) 18:00  OSK Krakovany 13 : 5 Slavoj Boleráz  
12.05.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 14 : 4 MTJ Piešťany - Moravany  
13.05.2022 (pi) 19:00  STK Hoste 8 : 10 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
14.05.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” 18 : 0(k) OSK Suchá nad Parnou  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach stolný tenis.