Do začiatku sezóny zostáva ešte:
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

5. liga TT (2021-2022)


1. kolo:
16.09.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany 2 : 16 ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
16.09.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” 11 : 7 ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
16.09.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : MTJ Piešťany - Moravany  
17.09.2021 (pi) 19:00  STK Hoste 9 : 9 OSK Suchá nad Parnou  
18.09.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : Slavoj Boleráz  
18.09.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : Victória Buková  

2. kolo:
21.09.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : MTJ Piešťany - Moravany  
21.09.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : STK Bojničky ”A”  
22.09.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : OSTK Špačince ”B”  
22.09.2021 (st) 18:00  Victória Buková : STK Hoste  
23.09.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
25.09.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : MSTK Trnava ”B”  

3. kolo:
29.09.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
30.09.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : Victória Buková  
30.09.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : OSK Suchá nad Parnou  
01.10.2021 (pi) 19:00  STK Hoste : Slavoj Boleráz  
02.10.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
02.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : OSK Krakovany  

4. kolo:
05.10.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
05.10.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : OSTK Špačince ”B”  
06.10.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : MTJ Piešťany - Moravany  
06.10.2021 (st) 18:00  Victória Buková : MSTK Trnava ”B”  
07.10.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany : STK Hoste  
09.10.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : STK Bojničky ”A”  

5. kolo:
13.10.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : Victória Buková  
14.10.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : OSK Krakovany  
14.10.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : Slavoj Boleráz  
15.10.2021 (pi) 19:00  STK Hoste : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
16.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
16.10.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : OSK Suchá nad Parnou  

6. kolo:
19.10.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : OSK Suchá nad Parnou  
19.10.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : MTJ Piešťany - Moravany  
20.10.2021 (st) 18:00  Victória Buková : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
21.10.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany : MSTK Trnava ”B”  
23.10.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : OSTK Špačince ”B”  
23.10.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : STK Hoste  

7. kolo:
03.11.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : OSK Krakovany  
03.11.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : Victória Buková  
04.11.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : STK Bojničky ”A”  
04.11.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
05.11.2021 (pi) 19:00  STK Hoste : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
06.11.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : Slavoj Boleráz  

8. kolo:
09.11.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : Victória Buková  
09.11.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : OSK Suchá nad Parnou  
11.11.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
12.11.2021 (pi) 19:00  STK Hoste : OSTK Špačince ”B”  
13.11.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : MTJ Piešťany - Moravany  
13.11.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : MSTK Trnava ”B”  

9. kolo:
17.11.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : STK Bojničky ”A”  
17.11.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : OSK Krakovany  
17.11.2021 (st) 18:00  Victória Buková : Slavoj Boleráz  
18.11.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
18.11.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : STK Hoste  
20.11.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  

10. kolo:
23.11.2021 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : Slavoj Boleráz  
25.11.2021 (št) 18:00  OSK Krakovany : Victória Buková  
25.11.2021 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : MSTK Trnava ”B”  
26.11.2021 (pi) 19:00  STK Hoste : MTJ Piešťany - Moravany  
27.11.2021 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : OSK Suchá nad Parnou  
27.11.2021 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  

11. kolo:
30.11.2021 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : OSK Krakovany  
01.12.2021 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : OSTK Špačince ”B”  
01.12.2021 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : STK Bojničky ”A”  
01.12.2021 (st) 18:00  Victória Buková : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
02.12.2021 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
04.12.2021 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : STK Hoste  

12. kolo:
04.01.2022 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : OSK Krakovany  
04.01.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
05.01.2022 (st) 18:00  Victória Buková : STK Bojničky ”A”  
05.01.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : STK Hoste  
05.01.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : MSTK Trnava ”B”  
08.01.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : OSTK Špačince ”B”  

13. kolo:
12.01.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
13.01.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
13.01.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : OSK Suchá nad Parnou  
14.01.2022 (pi) 19:00  STK Hoste : Victória Buková  
15.01.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : Slavoj Boleráz  
15.01.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : OSK Krakovany  

14. kolo:
18.01.2022 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
18.01.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : STK Hoste  
19.01.2022 (st) 18:00  Victória Buková : OSTK Špačince ”B”  
19.01.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : MSTK Trnava ”B”  
20.01.2022 (št) 18:00  OSK Krakovany : STK Bojničky ”A”  
22.01.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : MTJ Piešťany - Moravany  

15. kolo:
02.02.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : OSK Suchá nad Parnou  
03.02.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : Victória Buková  
03.02.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : Slavoj Boleráz  
04.02.2022 (pi) 19:00  STK Hoste : OSK Krakovany  
05.02.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
05.02.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  

16. kolo:
08.02.2022 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : STK Bojničky ”A”  
08.02.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : MSTK Trnava ”B”  
09.02.2022 (st) 18:00  Victória Buková : MTJ Piešťany - Moravany  
09.02.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
10.02.2022 (št) 18:00  OSK Krakovany : OSTK Špačince ”B”  
12.02.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : STK Hoste  

17. kolo:
23.02.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
23.02.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : Slavoj Boleráz  
24.02.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : OSK Krakovany  
24.02.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
25.02.2022 (pi) 19:00  STK Hoste : STK Bojničky ”A”  
26.02.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : Victória Buková  

18. kolo:
01.03.2022 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : STK Hoste  
01.03.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
02.03.2022 (st) 18:00  Victória Buková : OSK Suchá nad Parnou  
03.03.2022 (št) 18:00  OSK Krakovany : MTJ Piešťany - Moravany  
05.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : OSTK Špačince ”B”  
05.03.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : MSTK Trnava ”B”  

19. kolo:
09.03.2022 (st) 18:00  Victória Buková : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
09.03.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : Slavoj Boleráz  
09.03.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
10.03.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : STK Bojničky ”A”  
10.03.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : STK Hoste  
12.03.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : OSK Krakovany  

20. kolo:
15.03.2022 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : OSTK Špačince ”B”  
15.03.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : Victória Buková  
17.03.2022 (št) 18:00  OSK Krakovany : OSK Suchá nad Parnou  
18.03.2022 (pi) 19:00  STK Hoste : MSTK Trnava ”B”  
19.03.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : MTJ Piešťany - Moravany  
19.03.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  

21. kolo:
22.03.2022 (ut) 18:00  Slavoj Boleráz : ŠK Para TT Hlohovec ”E”  
23.03.2022 (st) 18:00  Victória Buková : OSK Krakovany  
23.03.2022 (st) 18:00  OSK Suchá nad Parnou : ZŠK Mesta Vrbové ”B”  
23.03.2022 (st) 18:30  MTJ Piešťany - Moravany : STK Hoste  
24.03.2022 (št) 19:00  MSTK Trnava ”B” : OSTK Špačince ”B”  
26.03.2022 (so) 17:30  ŠK Slávia Zeleneč ”A” : STK Bojničky ”A”  

22. kolo:
29.03.2022 (ut) 18:00  ŠK Para TT Hlohovec ”E” : MSTK Trnava ”B”  
31.03.2022 (št) 18:00  OSTK Špačince ”B” : MTJ Piešťany - Moravany  
31.03.2022 (št) 18:00  OSK Krakovany : Slavoj Boleráz  
01.04.2022 (pi) 19:00  STK Hoste : ŠK Slávia Zeleneč ”A”  
02.04.2022 (so) 18:00  STK Bojničky ”A” : OSK Suchá nad Parnou  
02.04.2022 (so) 16:00  ZŠK Mesta Vrbové ”B” : Victória Buková  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach stolný tenis.