UPOZORNENIE: Súťaže KSTZ a ObSTZ sú PRERUŠENÉ! (Covid-19)
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

5.liga SE (2021-2022)


1. kolo:
01.10.2021 (pi) 19:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 5 : 13 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
01.10.2021 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” 14 : 4 STK Štefanov  
03.10.2021 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” 17 : 1 Byt Centrum Senica ”C”  
03.10.2021 (ne) 10:00  STK Borský Svätý Jur 4 : 14 Sokol Skalica  
03.10.2021 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 13 : 5 Pinec Stráže  

2. kolo:
08.10.2021 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 7 : 11 Propria Kúty ”D”  
09.10.2021 (so) 18:00  Pinec Stráže 13 : 5 STK Borský Svätý Jur  
09.10.2021 (so) 18:00  STK Štefanov 3 : 15 STC Rohožník ”B”  
10.10.2021 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” 3 : 15 Sokol Skalica  
10.10.2021 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” 13 : 5 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  

3. kolo:
15.10.2021 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” 5 : 13 Byt Centrum Senica ”B”  
16.10.2021 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 14 : 4 Byt Centrum Senica ”C”  
17.10.2021 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 12 : 6 STK Štefanov  
17.10.2021 (ne) 10:00  Sokol Skalica 10 : 8 Pinec Stráže  
17.10.2021 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 12 : 6 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  

4. kolo:
23.10.2021 (so) 18:00  STK Štefanov 5 : 13 Sokol Skalica  
23.10.2021 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 15 : 3 STK Borský Svätý Jur  
23.10.2021 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 9 : 9 Propria Kúty ”D”  
24.10.2021 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” 4 : 14 Pinec Stráže  
24.10.2021 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” 15 : 3 STC Rohožník ”B”  

5. kolo:
05.11.2021 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” 15 : 3 Byt Centrum Senica ”C”  
06.11.2021 (so) 18:00  Pinec Stráže 12 : 6 STK Štefanov  
07.11.2021 (ne) 10:00  Sokol Skalica 14 : 4 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
07.11.2021 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 13 : 5 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
07.11.2021 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 3 : 15 Byt Centrum Senica ”B”  

6. kolo:
12.11.2021 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” 10 : 8 STC Rohožník ”B”  
13.11.2021 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” 6 : 12 Pinec Stráže  
13.11.2021 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” 10 : 8 STK Borský Svätý Jur  
14.11.2021 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” 6 : 12 STK Štefanov  * Domáci 5 x WO
14.11.2021 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” 9 : 9 Sokol Skalica  

7. kolo:
20.11.2021 (so) 18:00  STK Štefanov 4 : 14 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  * covid automat - hralo sa v Uníne
20.11.2021 (so) 18:00  Pinec Stráže : Byt Centrum Senica ”B”  
21.11.2021 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” 14 : 4 Byt Centrum Senica ”C”  
21.11.2021 (ne) 10:00  Sokol Skalica 16 : 2 ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
21.11.2021 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur 13 : 5 Propria Kúty ”D”  

8. kolo:
26.11.2021 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” : Sokol Skalica  
27.11.2021 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” : Pinec Stráže  
28.11.2021 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
28.11.2021 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” : STK Borský Svätý Jur  
28.11.2021 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” : STK Štefanov  

9. kolo:
04.12.2021 (so) 18:00  Pinec Stráže : Propria Kúty ”D”  
04.12.2021 (so) 18:00  STK Štefanov : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
04.12.2021 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” : Byt Centrum Senica ”B”  
05.12.2021 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur : Byt Centrum Senica ”C”  
05.12.2021 (ne) 10:00  Sokol Skalica : STC Rohožník ”B”  

10. kolo:
15.01.2022 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
15.01.2022 (so) 18:00  STK Štefanov : Propria Kúty ”D”  
15.01.2022 (so) 18:00  Pinec Stráže : STC Rohožník ”B”  
16.01.2022 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” : Byt Centrum Senica ”B”  
16.01.2022 (ne) 10:00  Sokol Skalica : STK Borský Svätý Jur  

11. kolo:
21.01.2022 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
22.01.2022 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” : Byt Centrum Senica ”B”  
23.01.2022 (ne) 10:00  Sokol Skalica : Byt Centrum Senica ”C”  
23.01.2022 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur : Pinec Stráže  
23.01.2022 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” : STK Štefanov  

12. kolo:
29.01.2022 (so) 18:00  STK Štefanov : STK Borský Svätý Jur  
29.01.2022 (so) 18:00  Pinec Stráže : Sokol Skalica  
29.01.2022 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” : STC Rohožník ”B”  
30.01.2022 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” : Propria Kúty ”D”  
30.01.2022 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  

13. kolo:
04.02.2022 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
05.02.2022 (so) 18:00  Pinec Stráže : Byt Centrum Senica ”C”  
06.02.2022 (ne) 10:00  Sokol Skalica : STK Štefanov  
06.02.2022 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
06.02.2022 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” : Byt Centrum Senica ”B”  

14. kolo:
12.02.2022 (so) 18:00  STK Štefanov : Pinec Stráže  
12.02.2022 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” : Sokol Skalica  
12.02.2022 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” : STC Rohožník ”B”  
13.02.2022 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” : Propria Kúty ”D”  
13.02.2022 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” : STK Borský Svätý Jur  

15. kolo:
19.02.2022 (so) 18:00  STK Štefanov : Byt Centrum Senica ”C”  
19.02.2022 (so) 18:00  Pinec Stráže : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  
20.02.2022 (ne) 10:00  Sokol Skalica : Byt Centrum Senica ”B”  
20.02.2022 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
20.02.2022 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” : Propria Kúty ”D”  

16. kolo:
25.02.2022 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” : STK Borský Svätý Jur  
26.02.2022 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” : STK Štefanov  
26.02.2022 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” : Sokol Skalica  
27.02.2022 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” : Pinec Stráže  
27.02.2022 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” : STC Rohožník ”B”  

17. kolo:
05.03.2022 (so) 13:30  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A” : Byt Centrum Senica ”C”  
05.03.2022 (so) 18:00  STK Štefanov : Byt Centrum Senica ”B”  
05.03.2022 (so) 18:00  Pinec Stráže : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B”  
06.03.2022 (ne) 10:00  Sokol Skalica : Propria Kúty ”D”  
06.03.2022 (ne) 16:00  STK Borský Svätý Jur : STC Rohožník ”B”  

18. kolo:
11.03.2022 (pi) 18:00  Propria Kúty ”D” : Pinec Stráže  
12.03.2022 (so) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”B” : STK Štefanov  
13.03.2022 (ne) 13:00  Byt Centrum Senica ”C” : STK Borský Svätý Jur  
13.03.2022 (ne) 10:00  STC Rohožník ”B” : Sokol Skalica  
13.03.2022 (ne) 10:00  Byt Centrum Senica ”B” : ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján ”A”  

* Tento zoznam zápasov je oficiálny. Za správnosť ŠTK: Mgr. Pavol Ozábal, SNP 64, 908 79 Borský Svätý Jur, mob: 0903 421387