UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

4. liga TT (2021-2022)


1. kolo:
15.09.2021 (st) 17:00  STK Pata 10 : 8 Šoporňa  
16.09.2021 (št) 16:00  Bučany 8 : 10 STO Veľké Úľany ”C”  
18.09.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar 6 : 12 MSTK Leopoldov ”B”  
18.09.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” 8 : 10 KST Hlohovec  
18.09.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany 8 : 10 Propria Kúty ”C”  

2. kolo:
25.09.2021 (so) 16:00  STK Pata 8 : 10 Gasto Galanta ”C”  
25.09.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” 14 : 4 Šoporňa  
25.09.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” 11 : 7 OŠK Križovany  
25.09.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 9 : 9 Bučany  
25.09.2021 (so) 16:00  Sereď 8 : 10 OŠK Zavar  

3. kolo:
02.10.2021 (so) 16:00  Bučany 10 : 8 Sereď  
02.10.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany 9 : 9 MSTK Leopoldov ”B”  
02.10.2021 (so) 16:00  Šoporňa 12 : 6 STO Veľké Úľany ”C”  
02.10.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” 13 : 5 Propria Kúty ”C”  
02.10.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec 15 : 3 STK Pata  

4. kolo:
09.10.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” 13 : 5 Gasto Galanta ”C”  
09.10.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar 8 : 10 Bučany  
09.10.2021 (so) 16:00  Sereď 14 : 4 OŠK Križovany  
09.10.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 13 : 5 Šoporňa  
09.10.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” 6 : 12 KST Hlohovec  

5. kolo:
16.10.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany 5 : 13 OŠK Zavar  
16.10.2021 (so) 16:00  Šoporňa 11 : 7 Sereď  
16.10.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” 8 : 10 MSTK Leopoldov ”B”  
16.10.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec 8 : 10 STO Veľké Úľany ”C”  
16.10.2021 (so) 16:00  STK Pata 13 : 5 Propria Kúty ”C”  

6. kolo:
23.10.2021 (so) 16:00  Bučany 15 : 3 OŠK Križovany  
23.10.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar 12 : 6 Šoporňa  
23.10.2021 (so) 16:00  Sereď 8 : 10 Gasto Galanta ”C”  
23.10.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” 16 : 2 STK Pata  
23.10.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 13 : 5 KST Hlohovec  

7. kolo:
06.11.2021 (so) 16:00  Šoporňa 4 : 14 Bučany  
06.11.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” 14 : 4 OŠK Zavar  
06.11.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec 8 : 10 Sereď  
06.11.2021 (so) 16:00  STK Pata 10 : 8 MSTK Leopoldov ”B”  
06.11.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” 9 : 9 STO Veľké Úľany ”C”  

8. kolo:
13.11.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 17 : 1 Propria Kúty ”C”  
13.11.2021 (so) 16:00  Sereď 8 : 10 STK Pata  
13.11.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar 8 : 10 KST Hlohovec  
13.11.2021 (so) 16:00  Bučany 9 : 9 Gasto Galanta ”C”  
13.11.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany 6 : 12 Šoporňa  

9. kolo:
20.11.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec 8 : 10 Bučany  
20.11.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” 14 : 4 MSTK Leopoldov ”B”  
20.11.2021 (so) 16:00  STK Pata 1 : 17 OŠK Zavar  
20.11.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” 13 : 5 OŠK Križovany  
08.03.2022 (ut) 17:30  Propria Kúty ”C” 10 : 8 Sereď  

10. kolo:
12.03.2022 (so) 16:00  Sereď 7 : 11 STO Veľké Úľany ”C”  
12.03.2022 (so) 16:00  OŠK Zavar 6 : 12 Propria Kúty ”C”  
12.03.2022 (so) 16:00  Bučany 8 : 10 STK Pata  
12.03.2022 (so) 16:00  OŠK Križovany 5 : 13 KST Hlohovec  
12.03.2022 (so) 16:00  Šoporňa 9 : 9 Gasto Galanta ”C”  

11. kolo:
19.03.2022 (so) 16:00  KST Hlohovec 14 : 4 Šoporňa  
19.03.2022 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” 4 : 14 Bučany  
19.03.2022 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” 11 : 7 OŠK Zavar  
19.03.2022 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” 7 : 11 Sereď  
26.03.2022 (so) 16:00  STK Pata 10 : 8 OŠK Križovany  * odložené pre Covid

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach stolný tenis.