Do začiatku sezóny zostáva ešte:
uložiť vytlačiť

Vyžrebovanie súťaže:

4. liga TT (2021-2022)


1. kolo:
16.09.2021 (št) 16:00  Bučany 8 : 10 STO Veľké Úľany ”C”  
18.09.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar : MSTK Leopoldov ”B”  
18.09.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : KST Hlohovec  
18.09.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany : Propria Kúty ”C”  
18.09.2021 (so) 16:00  Šoporňa : STK Pata  

2. kolo:
25.09.2021 (so) 16:00  STK Pata : Gasto Galanta ”C”  
25.09.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” : Šoporňa  
25.09.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” : OŠK Križovany  
25.09.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” : Bučany  
25.09.2021 (so) 16:00  Sereď : OŠK Zavar  

3. kolo:
02.10.2021 (so) 16:00  Bučany : Sereď  
02.10.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany : MSTK Leopoldov ”B”  
02.10.2021 (so) 16:00  Šoporňa : STO Veľké Úľany ”C”  
02.10.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : Propria Kúty ”C”  
02.10.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec : STK Pata  

4. kolo:
09.10.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” : KST Hlohovec  
09.10.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar : Bučany  
09.10.2021 (so) 16:00  Sereď : OŠK Križovany  
09.10.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” : Šoporňa  
09.10.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” : Gasto Galanta ”C”  

5. kolo:
16.10.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany : OŠK Zavar  
16.10.2021 (so) 16:00  Šoporňa : Sereď  
16.10.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : MSTK Leopoldov ”B”  
16.10.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec : STO Veľké Úľany ”C”  
16.10.2021 (so) 16:00  STK Pata : Propria Kúty ”C”  

6. kolo:
23.10.2021 (so) 16:00  Bučany : OŠK Križovany  
23.10.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar : Šoporňa  
23.10.2021 (so) 16:00  Sereď : Gasto Galanta ”C”  
23.10.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” : STK Pata  
23.10.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” : KST Hlohovec  

7. kolo:
06.11.2021 (so) 16:00  Šoporňa : Bučany  
06.11.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : OŠK Zavar  
06.11.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec : Sereď  
06.11.2021 (so) 16:00  STK Pata : MSTK Leopoldov ”B”  
06.11.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” : STO Veľké Úľany ”C”  

8. kolo:
13.11.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” : Propria Kúty ”C”  
13.11.2021 (so) 16:00  Sereď : STK Pata  
13.11.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar : KST Hlohovec  
13.11.2021 (so) 16:00  Bučany : Gasto Galanta ”C”  
13.11.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany : Šoporňa  

9. kolo:
20.11.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec : Bučany  
20.11.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” : MSTK Leopoldov ”B”  
20.11.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” : Sereď  
20.11.2021 (so) 16:00  STK Pata : OŠK Zavar  
20.11.2021 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : OŠK Križovany  

10. kolo:
27.11.2021 (so) 16:00  Sereď : STO Veľké Úľany ”C”  
27.11.2021 (so) 16:00  OŠK Zavar : Propria Kúty ”C”  
27.11.2021 (so) 16:00  Bučany : STK Pata  
27.11.2021 (so) 16:00  OŠK Križovany : KST Hlohovec  
27.11.2021 (so) 16:00  Šoporňa : Gasto Galanta ”C”  

11. kolo:
04.12.2021 (so) 16:00  KST Hlohovec : Šoporňa  
04.12.2021 (so) 16:00  STK Pata : OŠK Križovany  
04.12.2021 (so) 13:00  Propria Kúty ”C” : Bučany  
04.12.2021 (so) 13:00  STO Veľké Úľany ”C” : OŠK Zavar  
04.12.2021 (so) 13:00  MSTK Leopoldov ”B” : Sereď  

* Tento zoznam zápasov je len informatívny, oficiálny nájdete na stránkach stolný tenis.