UPOZORNENIE: Súťaže KSTZ a ObSTZ sú PRERUŠENÉ! (Covid-19)
oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

Oblasť TT (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0.8, v 7.lige .. x 0.6, v 8.lige .. x 0.4 a v 9.lige .. x 0.2
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 42 z 42 )


por.hráčbodymužstvo
1.Farbiak Marek 100.00 (26/26MSTK Trnava ”B”
2.Pilo Jozef 92.86 (26/28STK Bojničky ”A”
3.Rehák Ladislav st. 90.00 (27/30ŠK Para TT Hlohovec ”E”
4.Stehlík Emil 83.33 (20/24OSK Krakovany
5.Kalivoda Miroslav 80.56 (29/36STK Hoste
6.Žiška Drahomír 80.00 (24/30OSTK Špačince ”B”
7.Benka Miroslav 78.57 (11/14MSTK Trnava ”B”
8.Šulko Peter 78.26 (18/23OSTK Špačince ”B”
9.Brenessel Daniel 77.78 (28/36ŠK Para TT Hlohovec ”E”
10.Križan Peter 75.00 (27/36OSK Suchá nad Parnou
Izakovič Rudolf 75.00 (24/32OSK Suchá nad Parnou
12.Ščípa Martin 74.84 (29/31 x0.8ŠSK Šintava ”B”
13.Jurík Ľuboš 73.85 (24/26 x0.8Bučany "B"
14.Šulko Daniel 72.41 (21/29OSTK Špačince ”B”
15.Stranovský Martin 71.43 (20/28STK Bojničky ”A”
Kormúth Miloš 71.43 (20/28Slavoj Boleráz
Takáčová Zuzana 71.43 (10/14MSTK Trnava ”B”
18.Lukáč Tomáš 70.86 (31/35 x0.8STK Trakovice
19.Holbík Daniel 68.97 (25/29 x0.8ŠSK Šintava ”B”
20.Kaščák Ján 68.75 (22/32ŠK Para TT Hlohovec ”E”
21.Vlkovič Jakub 67.88 (28/33 x0.8STO Chtelnica
22.Gajarský Peter 67.50 (27/32 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
23.Rolenčík František 66.67 (25/30 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
24.Turoň Jozef 64.29 (9/14STK Bojničky ”A”
25.Michalec Rastislav 62.86 (22/28 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
26.Remenár Tomáš 62.58 (11/15; 19/22; x0.6MSTK Trnava ”B”
27.Brenesselová Alžbeta 62.50 (15/24ZŠK Mesta Vrbové ”B”
Zajaček Filip 62.50 (20/32MTJ Piešťany - Moravany
Lehen Štefan 62.50 (25/32 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
30.Riapoš Ján 60.71 (17/28ŠK Para TT Hlohovec ”E”
31.Boris Ľudovít ml. 60.00 (27/36 x0.8Bučany "B"
32.Stolár Vladimír 59.38 (19/32MTJ Piešťany - Moravany
33.Tibenský Vladimír 58.67 (11/15 x0.8Bučany "B"
34.Halada Dušan 58.33 (14/24STK Bojničky ”A”
35.Turoň Jozef st. 58.33 (35/36 x0.6STK Bojničky ”B”
36.Hesko Juraj 58.06 (18/31OSTK Špačince ”B”
37.Danko Drahomír 57.50 (23/32 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
Jánošík Anton 57.50 (23/32 x0.8OŠK Veselé *
39.Svetlík Ladislav 57.14 (16/28ZŠK Mesta Vrbové ”B”
40.Fujala Peter 54.29 (19/28 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
41.Šupala Tomáš 53.13 (17/32ŠK Slávia Zeleneč ”A”
42.Markech Peter 51.85 (14/27STK Bojničky ”A”
43.Krivosudský Marek 50.91 (21/33 x0.8ŠSK Šintava ”B”
44.Svetlík Ján 50.00 (12/24ZŠK Mesta Vrbové ”B”
Zlatohlávek Ľuboš 50.00 (16/32ŠK Slávia Zeleneč ”A”
Kormúth Roman 50.00 (14/28Slavoj Boleráz
47.Schmidt Branislav 48.89 (22/36 x0.8STK Trakovice
48.Matovič Tibor 48.75 (26/32 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
49.Vépy Peter 48.00 (12/15 x0.6MSTK Trnava ”C”
50.Mihočka Radovan 47.50 (19/32 x0.8Družstevník Sasinkovo
Tomašovič Milan 47.50 (19/32 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
Varga Peter 47.50 (19/32 x0.8OŠK Zavar ”B”
53.Lauko Jozef 47.50 (19/24 x0.6TJ Slovan Ostrov
54.Novák Jozef 47.22 (17/36OSK Suchá nad Parnou
55.Sedlák Bohuš 47.06 (16/34STK Hoste
56.Hyža Tomáš 46.88 (25/32 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
57.Ružička Pavol 46.67 (21/36 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
Marekovič Tomáš 46.67 (21/36 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
59.Bežuch Jakub 46.35 (21/32; 16/24 x0.6; x0.8Bučany ”C”
60.Gregorička Ladislav 45.11 (14/18; 14/20 x0.8; x0.4ŠK Dobrá Voda ”B”
61.Macháč Ondrej 45.00 (18/32 x0.8OFK Trebatice
Benedikovič Roman 45.00 (24/32 x0.6Nižná
Skýpala Marek 45.00 (18/32 x0.8STO Chtelnica
Bajzík Pavol 45.00 (12/16 x0.6KST Hlohovec ”B”
65.Kobolka Štefan 44.57 (26/35 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
66.Schneider Martin 44.44 (12/27MSTK Trnava ”B”
67.Horváth Matej 43.75 (7/16OSK Suchá nad Parnou
68.Lukačovič Milan 43.43 (19/35 x0.8OŠK Zavar ”B”
69.Masaryk Martin 43.33 (13/18 x0.6KST Hlohovec ”B”
70.Kováč Martin 43.08 (14/26 x0.8STO Chtelnica
71.Lukačovič Ladislav 42.86 (12/28ŠK Slávia Zeleneč ”A”
Vráblik Ľuboš 42.86 (9/21Slavoj Boleráz
73.Hanzel Michal 42.50 (17/32 x0.8OŠK Zavar ”B”
74.Tibenský Anton 41.39 (17/18; 12/16 x0.4; x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”C”
75.Mráz Ľubomír 41.25 (22/32 x0.6Nižná
Malovec Andrej 41.25 (11/16 x0.6MSTK Trnava ”C”
77.Brenessel Daniel 39.31 (19/29 x0.6TJ Slovan Ostrov
78.Jankechová Barbora 39.00 (13/20 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
79.Kubiček Vladimír 38.89 (14/36STK Hoste
80.Püšpöky Pavol 37.93 (11/29Slavoj Boleráz
81.Ušiak Roman 37.78 (17/36 x0.8OFK Trebatice
82.Vrbovský Tomáš 37.50 (15/24 x0.6Bučany ”C”
83.Markech Andrej 37.31 (15/26; 12/12 x0.6; x0.4STK Bojničky ”B”
84.Fitzel Marek 37.14 (26/28 x0.4STK Trakovice ”B”
85.Kunocha Andrej 36.43 (17/28 x0.6STK Bojničky ”B”
86.Janošík Ján 36.00 (9/20 x0.8OŠK Veselé *
Mikuš Kamil 36.00 (18/30 x0.6Nižná
88.Chnapko Juraj 35.71 (5/14ZŠK Mesta Vrbové ”B”
89.Bocán Ján 35.56 (16/36 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
90.Rapant Miloš 35.17 (17/29 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
91.Duran Peter 35.00 (7/20Victória Buková
Belokostolský Martin 35.00 (14/24 x0.6Bučany ”C”
Mosnák Miroslav 35.00 (14/32 x0.8Družstevník Sasinkovo
Pokopec Jozef 35.00 (21/36 x0.6TJ Slovan Ostrov
95.Drgoň Marián 34.78 (20/23 x0.4STK Trakovice ”B”
96.Mišči Jakub 34.67 (13/30 x0.8STK Trakovice
97.Lukačovič Mário 34.30 (9/17; 7/16 x0.8; x0.6Bučany "B"
98.Černanský Branislav 34.29 (15/35 x0.8OŠK Zavar ”B”
99.Borák Ladislav 34.07 (23/27 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
100.Chudý Peter 32.59 (22/27 x0.4STK Trakovice ”B”
101.Varga Marek 32.35 (11/34OSK Krakovany
102.Štefek Ľubomír 32.14 (15/28 x0.6KST Hlohovec ”B”
103.Piačka Patrik 31.43 (11/28 x0.8STO Chtelnica
104.Beluský Milan 31.25 (5/16ZŠK Mesta Vrbové ”B”
105.Janák Miroslav 30.77 (20/26 x0.4Bučany ”D”
106.Banáš Peter 30.56 (11/36STK Hoste
107.Baranovič Mário 30.00 (9/24 x0.8STK Trakovice
Dufek Bystrík 30.00 (8/16 x0.6Bučany ”C”
109.Dubovský Ján 28.89 (13/36 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
110.Kadlečíková Ivana 28.33 (17/24 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
111.Škultéty Rastislav 28.13 (9/32ŠK Slávia Zeleneč ”A”
112.Gažík Roman 27.86 (13/28 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
113.Šmidovič Anton 26.25 (7/16 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
114.Antal Marek 25.71 (18/28 x0.4STO Siladice
Pavelka Viliam 25.71 (18/28 x0.4STK Bojničky ”C”
116.Štefanka Emil 25.00 (7/28OSK Krakovany
Červeňák Martin 25.00 (3/20; 14/32; x0.8Victória Buková
118.Svečula Peter 24.83 (12/29 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
119.Marcinka Miroslav 24.71 (7/17 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
120.Urban Stanislav 24.44 (11/36 x0.8OFK Trebatice
121.Trubač Ján 24.29 (17/28 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
122.Horváth Bystrík 24.00 (12/20 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
123.Giebel Ireneusz 23.81 (4/28; 15/36; x0.8Victória Buková
124.Dubovský Vladimír 23.33 (14/24 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
125.Zwiržina Michal 22.50 (12/32 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
Karhan Miroslav 22.50 (6/16 x0.6Bučany ”C”
Baláž Zdenko 22.50 (12/32 x0.6TJ Slovan Ostrov
128.Mišči Jozef 22.22 (4/20; 11/36; x0.8Victória Buková
129.Miklovič Jozef 21.67 (13/24 x0.4Bučany ”D”
130.Molčan Marek 21.61 (7/20; 15/27 x0.6; x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”B”
131.Bulla Martin 21.43 (15/28 x0.4STO Siladice
132.Franko Tomáš 20.77 (9/26 x0.6STK Bojničky ”B”
133.Ušák Ján 20.74 (14/27 x0.4STK Trakovice ”B”
134.Kromka Alojz 20.00 (8/32 x0.8Victória Buková "B"
Gajda Peter 20.00 (8/16 x0.4Bučany ”D”
136.Gajdošík Marek 20.00 (8/24 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
137.Koiš Pavol 18.82 (4/17 x0.8OŠK Veselé *
Báby Luboš 18.82 (4/17 x0.8ŠSK Šintava ”B”
139.Danko Martin 18.10 (2/24; 13/28; x0.6MTJ Piešťany - Moravany
140.Foltýn Peter 18.06 (7/31 x0.8OFK Trebatice
141.Danko Matej 18.00 (6/20 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
Boor Jaroslav 18.00 (6/20 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
143.Nekoraník Marek 17.50 (7/16 x0.4OŠK Zavar ”C”
144.Bálent Ivan 17.14 (8/28 x0.6KST Hlohovec ”B”
145.Franko Dávid 16.92 (11/26 x0.4STK Bojničky ”C”
146.Nemček Richard 16.88 (9/32 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
147.Šiška Milan 15.00 (5/20 x0.6KST Hlohovec ”B”
Dolnák Miloš 15.00 (6/16 x0.4STK Bojničky ”C”
Lobodáš Jozef 15.00 (6/16 x0.4STO Siladice
150.Löffler Michal 14.81 (5/27 x0.8Družstevník Sasinkovo
151.Blaško Jozef 14.40 (6/25 x0.6Nižná
152.Kňažík Lukáš 14.29 (5/14 x0.4STO Siladice
153.Pavelková Tamara 13.85 (9/26 x0.4STK Bojničky ”C”
154.Čelín Anton 13.04 (3/23OSK Krakovany
155.Hulík Marek 12.63 (4/19 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
156.Drobný Lukáš 12.50 (5/16 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
157.Drobná Veronika 11.43 (8/28 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
158.Bednárik Anton 10.00 (5/20 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
159.Hrivnák Viliam 9.23 (3/13 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
160.Fulír Dávid 8.89 (2/18 x0.8Družstevník Sasinkovo
161.Löffler Pavol st. 7.74 (3/31 x0.8Družstevník Sasinkovo
162.Volek Tomáš 6.92 (3/26 x0.6MSTK Trnava ”C”
163.Svitek Jozef 5.00 (2/32 x0.8OŠK Veselé *
Červenka Lubomír 5.00 (1/16 x0.8ŠSK Šintava ”B”
165.Antal Samuel 4.62 (3/26 x0.4OŠK Zavar ”C”
166.Kurek Peter 3.75 (1/16 x0.6KST Hlohovec ”B”
167.Repka Michal 2.22 (1/18 x0.4STO Siladice
168.Lakata Marián 1.43 (1/28 x0.4OŠK Zavar ”C”
169.Seitler Vladimír 0.00 (0/19OSK Krakovany
Mičky Milan 0.00 (0/17 x0.8OŠK Veselé *
Maras Martin 0.00 (0/15 x0.6MSTK Trnava ”C”
Bašovská Dominika 0.00 (0/16 x0.6MSTK Trnava ”C”
Putera Matej 0.00 (0/16 x0.4OŠK Zavar ”C”
Hoffmann Marek 0.00 (0/15 x0.4OŠK Zavar ”C”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 14/14/14/11/0 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Šaradín Branislav 44.12 (6/9 x0.662MSTK Trnava ”B”
 Krajčo Milan 39.29 (11/11 x0.4 x0.982Bučany ”D”
 Zwiržina Matej 38.35 (9/12 x0.6 x0.852ŠK Slávia Zeleneč ”B”
 Šulko Vladimír 36.76 (5/11 x0.809OSTK Špačince ”B”
 Kánová Alena 34.09 (8/8 x0.6 x0.568MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Rakús Gregor 29.83 (7/8 x0.6 x0.568MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Košút Ladislav 29.41 (4/8 x0.588MTJ Piešťany - Moravany
 Stríž Jozef 27.78 (5/8 x0.8 x0.556ŠK Dobrá Voda ”B”
 Lukáčik Martin 22.22 (4/13 x0.8 x0.903STO Chtelnica
 Vittek Libor 22.06 (3/8 x0.588Victória Buková
 Miklovič Jozef 21.31 (5/12 x0.6 x0.852MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Kupec Igor 21.31 (5/8 x0.6 x0.568TJ Slovan Ostrov
 Vetrík Jaroslav 21.31 (5/8 x0.6 x0.568MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Boldiš Jozef 17.05 (4/9 x0.6 x0.639Nižná
 Hulík Radovan 17.05 (4/12 x0.6 x0.852STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
 Vrbovsky Tomáš 16.67 (3/12 x0.8 x0.833Bučany "B"
 Figedy Róbert 14.71 (2/10 x0.735ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Predný Patrik 14.71 (2/8 x0.588OSK Krakovany
 Ovšonka Dušan 14.29 (4/11 x0.4 x0.982MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Boris Jaroslav 14.29 (4/11 x0.4 x0.982Bučany ”D”
 Hulman Richard 14.29 (4/8 x0.4 x0.714MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Ďuriš Marián 11.11 (2/9 x0.8 x0.625OŠK Zavar ”B”
 Holbík Norbert 11.11 (2/8 x0.8 x0.556ŠSK Šintava ”B”
 Kňažík Milan 10.71 (3/8 x0.4 x0.714STO Siladice
 Topor Miroslav 10.71 (3/8 x0.4 x0.714ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Lopatka Igor 7.35 (1/8 x0.588Slavoj Boleráz
 Dubovský Jozef ml. 7.35 (1/8 x0.588OSK Suchá nad Parnou
 Kližan Lukáš 7.35 (1/8 x0.588ŠK Para TT Hlohovec ”E”
 Petranský Roman 7.35 (1/12 x0.882Slavoj Boleráz
 Zubčák Daniel 7.14 (2/7 x0.4 x0.625Bučany ”D”
 Pavelek Roman 3.57 (1/9 x0.4 x0.804Bučany ”D”
 Koles Peter 3.57 (1/6 x0.4 x0.536ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Kašak Peter 0.00 (0/8 x0.588Victória Buková
 Vavro Miroslav 0.00 (0/12 x0.6 x0.852KST Hlohovec ”B”
 Királ Alexander 0.00 (0/8 x0.588Victória Buková
 Lukáč Peter 0.00 (0/10 x0.8 x0.694STO Chtelnica
 Maco Jan 0.00 (0/9 x0.8 x0.625OFK Trebatice
 Hruška Ivan 0.00 (0/8 x0.588ZŠK Mesta Vrbové ”B”
 Méri Pavol 0.00 (0/11 x0.6 x0.781MSTK Trnava ”C”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 7/7/7/6/0 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Pavlík Marek 100.00 (4/4Victória Buková
 Turoň Juraj 100.00 (5/5OSTK Špačince ”B”
 Balažovič Alexander 66.67 (2/3OSTK Špačince ”B”
 Pikna Radomír 60.00 (4/4 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Diškanec Vladimír 53.33 (2/3 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Marčan Otto 50.00 (2/4OSTK Špačince ”B”
 Lackovič Ján st. 50.00 (2/4ŠK Para TT Hlohovec ”E”
 Šantavý Michal 45.00 (3/4 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Krchnák Peter 45.00 (3/4 x0.6Bučany ”C”
 Drgoň Michal 40.00 (1/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Nemček Daniel 40.00 (2/4 x0.8Bučany "B"
 Čápka Jozef 30.00 (3/4 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Vyskoč Andrej 25.00 (1/4Victória Buková
 Vittek Alojz 20.00 (1/4 x0.8Victória Buková "B"
 Kriška Branislav 20.00 (1/3 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Šebák Martin 17.14 (2/7 x0.6MSTK Trnava ”C”
 Vatrt Jozef 15.00 (1/4 x0.6TJ Slovan Ostrov
 Spora Jaroslav 10.00 (1/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Stankovský Samuel 10.00 (1/6 x0.6KST Hlohovec ”B”
 Ružinský Zdenko 8.57 (1/7 x0.6TJ Slovan Ostrov
 Pauko Jozef 0.00 (0/2 x0.8OŠK Veselé *
 Ondrejovič Jaromír 0.00 (0/4OSK Krakovany
 Dubovský Jozef 0.00 (0/4 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Varga Alexander 0.00 (0/2STK Hoste
 Cvik Anton 0.00 (0/2Slavoj Boleráz
 Vlkovič Ivan 0.00 (0/2 x0.8STO Chtelnica
 Miklošík Branislav 0.00 (0/3 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Pajonk František 0.00 (0/4 x0.4STK Bojničky ”C”
 Tupý Bystrík 0.00 (0/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Janec Mário 0.00 (0/1 x0.8Bučany "B"
 Juraštík Adam 0.00 (0/3 x0.4STK Trakovice ”B”
 Ščerba František 0.00 (0/2ŠK Para TT Hlohovec ”E”
 Fulír Patrik 0.00 (0/4 x0.8Družstevník Sasinkovo
 Studený Juraj 0.00 (0/4ŠK Para TT Hlohovec ”E”
 Zubák Marián 0.00 (0/4 x0.6TJ Slovan Ostrov
 Krajčovič Tomáš 0.00 (0/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Schmidt Tomáš 0.00 (0/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Poláček Pavol 0.00 (0/2 x0.4Bučany ”D”
 Miklošík Kristián 0.00 (0/4 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Nádaský Dávid 0.00 (0/2 x0.6MSTK Trnava ”C”
 Chvála Jakub 0.00 (0/2 x0.4OŠK Zavar ”C”
 Čerňanský Andrej 0.00 (0/4 x0.4OŠK Zavar ”C”

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.