UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA
oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

Oblasť TT (aktuálny) .. úspešnosť v 6.lige .. x 0.8, v 7.lige .. x 0.6, v 8.lige .. x 0.4 a v 9.lige .. x 0.2
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 42 z 42 )


por.hráčbodymužstvo
1.Farbiak Marek 98.00 (49/50MSTK Trnava ”B”
2.Stehlík Emil 92.31 (60/65OSK Krakovany
3.Pilo Jozef 89.83 (53/59STK Bojničky ”A” *
4.Žiška Drahomír 89.02 (73/82OSTK Špačince ”B”
5.Rehák Ladislav st. 88.41 (61/69ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
6.Kalivoda Miroslav 84.52 (71/84STK Hoste
7.Stranovský Martin 80.56 (58/72STK Bojničky ”A” *
8.Šulko Daniel 75.68 (56/74OSTK Špačince ”B”
Turoň Juraj 75.68 (28/37OSTK Špačince ”B”
10.Lukáč Tomáš 74.22 (77/83 x0.8STK Trakovice
11.Brenessel Daniel 73.68 (56/76ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
12.Izakovič Rudolf 72.06 (49/68OSK Suchá nad Parnou
13.Gajarský Peter 71.33 (74/83 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
14.Jurík Ľuboš 70.24 (36/41 x0.8Bučany "B"
15.Šulko Peter 70.21 (33/47OSTK Špačince ”B”
16.Benka Miroslav 68.42 (26/38MSTK Trnava ”B”
17.Ščípa Martin 68.06 (57/67 x0.8ŠSK Šintava ”B”
18.Križan Peter 68.00 (51/75OSK Suchá nad Parnou
19.Kormúth Miloš 67.16 (45/67Slavoj Boleráz
20.Holbík Daniel 66.29 (58/70 x0.8ŠSK Šintava ”B”
21.Zajaček Filip 66.25 (53/80MTJ Piešťany - Moravany
22.Hesko Juraj 64.71 (33/51OSTK Špačince ”B”
Kaščák Ján 64.71 (33/51ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
24.Hulman Rastislav 63.67 (39/49 x0.8OŠK Veselé
25.Stolár Vladimír 63.10 (53/84MTJ Piešťany - Moravany
26.Halada Dušan 62.71 (37/59STK Bojničky ”A” *
27.Boris Ľudovít ml. 62.11 (59/76 x0.8Bučany "B"
28.Zlatohlávek Ľuboš 61.25 (49/80ŠK Slávia Zeleneč ”A”
29.Vlkovič Jakub 60.54 (28/37 x0.8STO Chtelnica *
30.Svetlík Ján 60.00 (36/60ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
Tibenský Vladimír 60.00 (27/36 x0.8Bučany "B"
32.Turoň Jozef 58.97 (23/39STK Bojničky ”A” *
33.Ružička Pavol 58.54 (60/82 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
34.Riapoš Ján 57.81 (37/64ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
35.Lehen Štefan 57.78 (52/72 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
36.Svetlík Ladislav 56.25 (36/64ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
37.Turoň Jozef st. 56.00 (56/60 x0.6STK Bojničky ”B”
38.Danko Drahomír 55.56 (50/72 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
39.Jánošík Anton 55.17 (60/87 x0.8OŠK Veselé
40.Sedlák Bohuš 54.55 (36/66STK Hoste
41.Remenár Tomáš 54.00 (27/30 x0.6MSTK Trnava ”C”
42.Rolenčík František 53.66 (55/82 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
43.Bežuch Jakub 53.05 (50/66; 47/62 x0.6; x0.8Bučany ”C”
44.Kormúth Roman 52.17 (24/46Slavoj Boleráz
45.Mihočka Radovan 51.58 (49/76 x0.8Družstevník Sasinkovo *
46.Fujala Peter 50.70 (45/71 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
47.Chnapko Juraj 50.00 (25/50ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
48.Schmidt Branislav 48.57 (51/84 x0.8STK Trakovice
49.Markech Peter 48.39 (30/62STK Bojničky ”A” *
50.Krivosudský Marek 47.54 (41/69 x0.8ŠSK Šintava ”B”
51.Horváth Matej 47.37 (18/38OSK Suchá nad Parnou
52.Michalec Rastislav 46.90 (34/58 x0.8STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
53.Skýpala Marek 46.77 (38/65 x0.8STO Chtelnica *
54.Šupala Tomáš 46.67 (35/75ŠK Slávia Zeleneč ”A”
55.Šulko Vladimír 46.34 (19/41OSTK Špačince ”B”
56.Macháč Ondrej 46.27 (48/83 x0.8OFK Trebatice
57.Zwiržina Matej 46.25 (37/48 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
58.Vépy Peter 46.15 (30/39 x0.6MSTK Trnava ”C”
59.Lukačovič Milan 45.98 (50/87 x0.8OŠK Zavar ”B”
60.Benedikovič Roman 45.83 (55/72 x0.6Nižná
61.Kobolka Štefan 45.48 (47/62 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
62.Varga Peter 44.76 (47/84 x0.8OŠK Zavar ”B”
63.Püšpöky Pavol 44.74 (34/76Slavoj Boleráz
64.Vráblik Ľuboš 44.26 (27/61Slavoj Boleráz
65.Masaryk Martin 44.12 (25/34 x0.6KST Hlohovec ”B”
Mráz Ľubomír 44.12 (50/68 x0.6Nižná
67.Tomašovič Milan 43.81 (46/84 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
68.Matovič Tibor 43.64 (32/44 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
69.Malovec Andrej 43.62 (18/41; 26/36; x0.6MSTK Trnava ”B”
70.Mosnák Miroslav 43.53 (37/68 x0.8Družstevník Sasinkovo *
71.Marekovič Tomáš 42.86 (45/84 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
72.Lauko Jozef 42.86 (40/56 x0.6TJ Slovan Ostrov
Schneider Martin 42.86 (21/49MSTK Trnava ”B”
74.Tibenský Anton 42.56 (25/26; 28/36 x0.4; x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”C”
75.Varga Marek 41.98 (34/81OSK Krakovany
76.Kubiček Vladimír 41.67 (35/84STK Hoste
77.Brenessel Daniel 41.45 (38/55 x0.6TJ Slovan Ostrov
78.Kováč Martin 41.43 (29/56 x0.8STO Chtelnica *
79.Banáš Peter 41.25 (33/80STK Hoste
Belokostolský Martin 41.25 (33/48 x0.6Bučany ”C”
81.Janošík Ján 41.18 (35/68 x0.8OŠK Veselé
82.Gregorička Ladislav 40.24 (25/40; 32/42 x0.8; x0.4ŠK Dobrá Voda ”B”
83.Lukačovič Mário 40.05 (21/39; 29/47 x0.8; x0.6Bučany "B"
84.Krajčo Milan 40.00 (22/22 x0.4Bučany ”D”
Poláček Pavol 40.00 (16/40Victória Buková
86.Hyža Tomáš 39.02 (19/46; 51/68 x0.8; x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”C”
87.Hanzel Michal 38.57 (27/56 x0.8OŠK Zavar ”B”
88.Černanský Branislav 38.48 (38/79 x0.8OŠK Zavar ”B”
89.Novák Jozef 38.46 (30/78OSK Suchá nad Parnou
90.Pokopec Jozef 37.94 (43/68 x0.6TJ Slovan Ostrov
91.Markech Andrej 37.89 (34/57; 27/27 x0.6; x0.4STK Bojničky ”B”
92.Koiš Pavol 37.78 (17/36 x0.8OŠK Veselé
Baranovič Mário 37.78 (17/36 x0.8STK Trakovice
94.Červeňák Martin 37.35 (17/52; 42/80; x0.8Victória Buková
95.Duran Peter 37.29 (22/59Victória Buková
96.Fitzel Marek 36.43 (51/56 x0.4STK Trakovice ”B”
97.Ušiak Roman 36.36 (40/88 x0.8OFK Trebatice
98.Štefek Ľubomír 35.29 (30/51 x0.6KST Hlohovec ”B”
99.Rapant Miloš 34.50 (23/40 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
100.Kunocha Andrej 34.43 (35/61 x0.6STK Bojničky ”B”
101.Borák Ladislav 34.07 (23/27 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
102.Lukáčik Martin 33.60 (21/50 x0.8STO Chtelnica *
103.Chudý Peter 33.45 (46/55 x0.4STK Trakovice ”B”
104.Lukačovič Ladislav 33.33 (25/75ŠK Slávia Zeleneč ”A”
105.Drgoň Marián 33.13 (26/61; 41/51 x0.8; x0.4STK Trakovice
106.Janák Miroslav 33.04 (38/46 x0.4Bučany ”D”
107.Piačka Patrik 33.02 (26/63 x0.8STO Chtelnica *
108.Kadlečíková Ivana 32.50 (39/48 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
109.Vrbovský Tomáš 31.88 (17/32 x0.6Bučany ”C”
110.Marcinka Miroslav 31.20 (26/50 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
111.Škultéty Rastislav 30.99 (22/71ŠK Slávia Zeleneč ”A”
112.Bocán Ján 30.91 (34/88 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
113.Mišči Jakub 30.86 (27/70 x0.8STK Trakovice
114.Kromka Alojz 30.00 (30/80 x0.8Victória Buková ”B”
115.Horváth Bystrík 29.17 (35/48 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
116.Svečula Peter 28.06 (29/62 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
117.Pavelka Viliam 27.34 (18/41; 34/48 x0.6; x0.4STK Bojničky ”B”
118.Giebel Ireneusz 27.10 (14/52; 30/88; x0.8Victória Buková
119.Jankechová Barbora 26.50 (8/40; 22/40; x0.6MTJ Piešťany - Moravany
120.Gažík Roman 26.47 (15/34 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
121.Mikuš Kamil 26.44 (26/59 x0.6Nižná
122.Trubač Ján 26.36 (29/44 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
123.Franko Tomáš 25.91 (19/44 x0.6STK Bojničky ”B”
Hulík Radovan 25.91 (19/44 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
125.Antal Marek 25.83 (31/48 x0.4STO Siladice
126.Štefanka Emil 24.00 (18/75OSK Krakovany
127.Zwiržina Michal 23.44 (25/64 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
128.Molčan Marek 23.38 (18/44; 15/27 x0.6; x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”B”
129.Dubovský Ján 22.86 (24/84 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
130.Miklovič Jozef 22.67 (17/45 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
131.Báby Luboš 22.56 (11/39 x0.8ŠSK Šintava ”B”
132.Boldiš Jozef 22.00 (11/30 x0.6Nižná
133.Miklovič Jozef 21.46 (22/41 x0.4Bučany ”D”
134.Baláž Zdenko 21.43 (20/56 x0.6TJ Slovan Ostrov
135.Löffler Michal 21.33 (20/75 x0.8Družstevník Sasinkovo *
136.Gajda Peter 20.49 (21/41 x0.4Bučany ”D”
137.Šiška Milan 20.43 (16/47 x0.6KST Hlohovec ”B”
138.Urban Stanislav 20.00 (22/88 x0.8OFK Trebatice
Dolnák Miloš 20.00 (15/30 x0.4STK Bojničky ”C”
140.Ušák Ján 19.64 (27/55 x0.4STK Trakovice ”B”
141.Danko Martin 19.58 (9/54; 18/48; x0.6MTJ Piešťany - Moravany
142.Blaško Jozef 19.32 (19/59 x0.6Nižná
143.Dubovský Vladimír 19.17 (23/48 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
144.Gajdošík Marek 18.86 (11/35 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
145.Franko Dávid 18.72 (22/47 x0.4STK Bojničky ”C”
146.Drobný Lukáš 18.67 (14/30 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
147.Bulla Martin 18.33 (22/48 x0.4STO Siladice
148.Drobná Veronika 17.86 (25/56 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
149.Danko Matej 17.42 (9/31 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
150.Nemček Richard 17.00 (17/60 x0.6ŠK Slávia Zeleneč ”B”
151.Hulík Marek 16.74 (12/43 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
152.Lopatka Igor 16.67 (6/36Slavoj Boleráz
153.Bálent Ivan 16.47 (14/51 x0.6KST Hlohovec ”B”
154.Kňažík Lukáš 16.47 (14/34 x0.4STO Siladice
155.Boor Jaroslav 16.36 (9/33 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
156.Foltýn Peter 15.24 (8/42 x0.8OFK Trebatice
157.Mišči Jozef 14.67 (11/60 x0.8Victória Buková ”B”
158.Lobodáš Jozef 13.68 (13/38 x0.4STO Siladice
159.Volek Tomáš 13.20 (11/50 x0.6MSTK Trnava ”C”
160.Bednárik Anton 13.00 (13/40 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
161.Pavelková Tamara 12.22 (11/36 x0.4STK Bojničky ”C”
162.Svitek Jozef 11.73 (11/75 x0.8OŠK Veselé
163.Zubčák Daniel 11.67 (7/24 x0.4Bučany ”D”
164.Hrivnák Viliam 11.25 (9/32 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
165.Čelín Anton 10.53 (6/57OSK Krakovany
166.Bašovská Dominika 10.00 (7/42 x0.6MSTK Trnava ”C”
167.Kurek Peter 8.78 (6/41 x0.6KST Hlohovec ”B”
168.Topor Miroslav 7.27 (4/22 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
169.Ďuriš Marián 6.49 (3/37 x0.8OŠK Zavar ”B”
170.Petranský Roman 6.25 (3/48Slavoj Boleráz
171.Seitler Vladimír 5.88 (3/51OSK Krakovany
172.Antal Samuel 5.60 (7/50 x0.4OŠK Zavar ”C”
173.Lakata Marián 5.38 (7/52 x0.4OŠK Zavar ”C”
174.Löffler Pavol st. 5.16 (4/62 x0.8Družstevník Sasinkovo *
175.Repka Michal 1.11 (1/36 x0.4STO Siladice
176.Putera Matej 0.00 (0/40 x0.4OŠK Zavar ”C”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 34/29/22/0 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Lackovič Ján st. 62.50 (21/30 x0.893ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
 Pavlík Marek 53.57 (18/20 x0.595Victória Buková
 Brenesselová Alžbeta 44.64 (15/24 x0.714ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
 Vittek Libor 44.64 (15/32 x0.952Victória Buková
 Takáčová Zuzana 44.64 (15/22 x0.655MSTK Trnava ”B”
 Molnár Lukáš 38.10 (16/25 x0.8 x0.744ŠSK Šintava ”B”
 Regina Ladislav 33.33 (14/19 x0.8 x0.565OFK Trebatice
 Bajzík Pavol 31.25 (15/19 x0.6 x0.660KST Hlohovec ”B”
 Danko Milan 30.95 (13/29 x0.8 x0.863ŠK Dobrá Voda ”B”
 Beluský Milan 23.81 (8/32 x0.952ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
 Dufek Bystrík 22.92 (11/20 x0.6 x0.694Bučany ”C”
 Páleník Michal 21.43 (9/24 x0.8 x0.714Družstevník Sasinkovo *
 Šmidovič Anton 20.83 (10/24 x0.6 x0.833ŠK Slávia Zeleneč ”B”
 Kupec Igor 20.83 (10/20 x0.6 x0.694TJ Slovan Ostrov
 Krchnák Peter 20.00 (11/15 x0.4 x0.682Bučany ”D”
 Ovšonka Dušan 14.55 (8/18 x0.4 x0.818MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Boris Jaroslav 12.73 (7/16 x0.4 x0.727Bučany ”D”
 Nekoraník Marek 12.73 (7/16 x0.4 x0.727OŠK Zavar ”C”
 Pernisch Andrej 12.73 (7/11 x0.4 x0.500MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Karhan Miroslav 12.50 (6/16 x0.6 x0.556Bučany ”C”
 Varga Alexander 11.90 (4/22 x0.655STK Hoste
 Maco Jan 9.52 (4/32 x0.8 x0.952OFK Trebatice
 Hulman Richard 9.09 (5/12 x0.4 x0.545MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Koles Peter 9.09 (5/16 x0.4 x0.727ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Kňažík Milan 7.27 (4/16 x0.4 x0.727STO Siladice
 Červenka Lubomír 7.14 (3/31 x0.8 x0.923ŠSK Šintava ”B”
 Lesay Pavol 6.25 (3/17 x0.6 x0.590KST Hlohovec ”B”
 Spora Jaroslav 5.45 (3/12 x0.4 x0.545MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Fulír Dávid 4.76 (2/22 x0.8 x0.655Družstevník Sasinkovo *
 Ružinský Zdenko 4.17 (2/17 x0.6 x0.590TJ Slovan Ostrov
 Nádaský Dávid 4.17 (2/18 x0.6 x0.625MSTK Trnava ”C”
 Hruška Ivan 2.98 (1/24 x0.714ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
 Lukáč Peter 2.38 (1/25 x0.8 x0.744STO Chtelnica *
 Mičky Milan 2.38 (1/27 x0.8 x0.804OŠK Veselé
 Vavro Miroslav 2.08 (1/21 x0.6 x0.729KST Hlohovec ”B”
 Méri Pavol 2.08 (1/25 x0.6 x0.868MSTK Trnava ”C”
 Pajonk František 1.82 (1/11 x0.4 x0.500STK Bojničky ”C”
 Jurčaga Boris 0.00 (0/12 x0.4 x0.545MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Maras Martin 0.00 (0/15 x0.6 x0.521MSTK Trnava ”C”
 Hoffmann Marek 0.00 (0/15 x0.4 x0.682OŠK Zavar ”C”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 17/14/11/0 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Lulovič Marek 100.00 (10/10ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
 Marčan Otto 75.00 (6/8OSTK Špačince ”B”
 Šaradín Branislav 66.67 (6/9MSTK Trnava ”B”
 Balažovič Alexander 66.67 (2/3OSTK Špačince ”B”
 Seewald Alex 60.00 (1/1 x0.6STK Bojničky ”B”
 Kánová Alena 60.00 (8/8 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Šantavý Michal 55.00 (11/12 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Stríž Jozef 53.33 (8/12 x0.8ŠK Dobrá Voda ”B”
 Rakús Gregor 52.50 (7/8 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Pikna Radomír 50.00 (10/12 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Dolnák Michal 50.00 (1/2STK Bojničky ”A” *
 Košút Ladislav 50.00 (4/8MTJ Piešťany - Moravany
 Šiška Peter 50.00 (1/2ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
 Goláň Peter 45.00 (3/4 x0.6MSTK Trnava ”C”
 Drgoň Michal 40.00 (1/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Vetrík Jaroslav 40.00 (4/4 x0.4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Blštáková Bianka 40.00 (1/1 x0.4STK Bojničky ”C”
 Nemček Daniel 40.00 (2/4 x0.8Bučany "B"
 Diškanec Vladimír 35.56 (4/9 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Čápka Jozef 30.00 (3/4 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Kriška Branislav 27.69 (6/13 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Vyskoč Andrej 25.00 (1/4Victória Buková
 Vlkovič Tomáš 25.00 (1/4MSTK Trnava ”B”
 Kromka Peter 25.00 (1/4Victória Buková
 Figedy Róbert 20.00 (2/10ZŠK Mesta Vrbové ”B” *
 Spáčilová Radka 20.00 (1/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Predný Patrik 18.18 (2/11OSK Krakovany
 Vatrt Jozef 18.00 (3/10 x0.6TJ Slovan Ostrov
 Holbík Norbert 17.78 (2/9 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Šebák Martin 17.14 (2/7 x0.6MSTK Trnava ”C”
 Harský Patrik ml. 16.67 (1/6STK Bojničky ”A” *
 Kadlec Peter 15.00 (1/4 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Vittek Alojz 10.00 (1/8 x0.8Victória Buková ”B”
 Kližan Lukáš 10.00 (1/10ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
 Michalička Matúš 10.00 (2/12 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
 Stankovský Samuel 10.00 (1/6 x0.6KST Hlohovec ”B”
 Makovica Kristián 8.57 (2/14 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
 Franko Milan 6.67 (1/6 x0.4STK Bojničky ”C”
 Dubovský Jozef ml. 6.25 (1/16OSK Suchá nad Parnou
 Pavelek Roman 4.00 (1/10 x0.4Bučany ”D”
 Zemko Július 0.00 (0/1OSTK Špačince ”B”
 Pauko Jozef 0.00 (0/2 x0.8OŠK Veselé
 Ondrejovič Jaromír 0.00 (0/4OSK Krakovany
 Dubovský Jozef 0.00 (0/8 x0.8OSK Suchá nad Parnou ”B”
 Cvik Anton 0.00 (0/2Slavoj Boleráz
 Šantavá Mária 0.00 (0/2 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Vlkovič Ivan 0.00 (0/2 x0.8STO Chtelnica *
 Kašak Peter 0.00 (0/8Victória Buková
 Királ Alexander 0.00 (0/4 x0.8Victória Buková ”B”
 Dlhoš Peter 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Lörinc Matej 0.00 (0/3 x0.4STK Bojničky ”C”
 Miklošík Branislav 0.00 (0/4 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Turoň Jozef ml. 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Vachan David 0.00 (0/2 x0.4STK Bojničky ”C”
 Lukačovič Matúš 0.00 (0/4 x0.4ŠK Dobrá Voda ”C”
 Tupý Bystrík 0.00 (0/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Janec Mário 0.00 (0/1 x0.8Bučany "B"
 Juraštík Adam 0.00 (0/3 x0.4STK Trakovice ”B”
 Ščerba František 0.00 (0/2ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
 Fulír Patrik 0.00 (0/4 x0.8Družstevník Sasinkovo *
 Michalec Peter 0.00 (0/4 x0.8Družstevník Sasinkovo *
 Studený Juraj 0.00 (0/6ŠK Para TT Hlohovec ”E” *
 Zubák Marián 0.00 (0/6 x0.6TJ Slovan Ostrov
 Vittek Peter 0.00 (0/4Victória Buková
 Poláček Pavol 0.00 (0/1 x0.6Bučany ”C”
 Krajčovič Tomáš 0.00 (0/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Schmidt Tomáš 0.00 (0/1 x0.4STK Trakovice ”B”
 Benedikovič Michal 0.00 (0/4 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
 Eliáš Maroš 0.00 (0/7 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
 Matúš Marcel 0.00 (0/8 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”D”
 Václavíková Nela 0.00 (0/1STK Bojničky ”A” *
 Miklošík Kristián 0.00 (0/13 x0.8ŠSK Šintava ”B”
 Bednárik Ján 0.00 (0/4 x0.4ŠK Slávia Zeleneč ”C”
 Haraga Daniel 0.00 (0/4MSTK Trnava ”B”
 Chvála Jakub 0.00 (0/10 x0.4OŠK Zavar ”C”
 Čerňanský Andrej 0.00 (0/4 x0.4OŠK Zavar ”C”
 Baroš Mário 0.00 (0/4 x0.4OŠK Zavar ”C”
 Harský Patrik 0.00 (0/4 x0.4STK Bojničky ”C”

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.