oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.6 a v 4.lige .. x 0.4
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 36 z 36 )


por.hráčbodymužstvo
1.Nadolnyi Yurii 98.36 (60/61ŠK III.ZŠ Hlohovec
2.Ratushniak Vladyslav 97.62 (41/42ŠK III.ZŠ Hlohovec
3.Bednár Ján 92.31 (48/52STC Rohožník
4.Gál Dominik 91.11 (41/45STK ELASTIK Trnava ”B”
5.Bohuš Aurel 89.33 (67/75STO Veľké Úľany
6.Krupanský Lukáš 88.71 (55/62Slavoj Sládkovičovo
7.Mišelnický Branislav 86.05 (37/43STK ELASTIK Trnava ”B”
8.Barinka Karol 85.53 (65/76Slavoj Sládkovičovo
9.Varga Miloš 83.33 (35/42Slavoj Sládkovičovo
10.Somogyi Adrián 82.46 (47/57STO Veľké Úľany
11.Schmeidl Péter 79.07 (34/43TTC Baka
12.Jaššo Miroslav 70.83 (34/48MTJ Piešťany - Moravany ”B”
13.Kubala Nicolas 70.31 (45/64OŠK Zavar
14.Gál Štefan 69.49 (41/59STO Veľké Úľany
15.Bartal Mário 68.33 (41/60Propria Kúty
16.Komorný Miroslav 67.21 (41/61Slavoj Sládkovičovo
17.Rehák Martin 65.00 (39/60ŠK III.ZŠ Hlohovec
18.Malá Denisa 64.29 (36/56MTJ Piešťany - Moravany ”B”
19.Marček Pavol 62.90 (39/62TTC Baka
20.Valla Tomáš 62.03 (49/79Propria Kúty
21.Rácz František 60.00 (33/55TTC Baka
22.Lipták Daniel 59.38 (38/64MSTK Leopoldov ”B”
23.Hubaľ Peter 56.60 (30/53ŠK III.ZŠ Hlohovec
24.Palkovič Simeon 56.00 (42/75Propria Kúty
25.Kolář Miroslav 54.43 (43/79STO Veľké Úľany
26.Póda Attila 53.49 (23/43TTC Baka
27.Slovák Kamil 53.03 (35/66STK ELASTIK Trnava ”B”
28.Uherčík Jaroslav 51.35 (19/37MTJ Piešťany - Moravany ”B”
29.Gazdič Stanislav 50.75 (34/67STC Rohožník
30.Martinka Samuel 50.16 (51/61 x0.6Gasto Galanta ”B”
31.Šmiček Lukáš 49.23 (32/39 x0.6OSTK Špačince
32.Kucharič Martin 48.65 (36/74Propria Kúty
33.Lulovič Marek 47.99 (34/62; 48/70; x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
34.Lukačovič Peter 46.33 (61/79 x0.6ŠK Dobrá Voda
35.Slamka Milan 45.83 (22/48MSTK Leopoldov ”B”
36.Gaál Norbert 45.75 (61/80 x0.6SK Vydrany ”C”
37.Púčik Timotej 45.59 (31/68OŠK Zavar
Sivák Miroslav 45.59 (31/68OŠK Zavar
39.Sýkora Patrik 45.21 (33/73STO Blava Jasl. Bohunice
40.Šácha Petr 45.19 (58/77 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
41.Borovský Vladimír 45.00 (54/72 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
42.Kadlečík Jaromír 44.81 (59/79 x0.6ŠK Dobrá Voda
43.Hatalová Ivica 42.86 (18/42ŠKP Trnava
44.Vavro Branislav 41.41 (49/71 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
45.Kollár Tibor 41.19 (46/67 x0.6TTC Majcichov
46.Nemček Michal 41.05 (52/76 x0.6OSTK Malženice
47.Ondruška Jozef 40.77 (53/78 x0.6ŠK Dobrá Voda
48.Németh Bohuslav 40.50 (27/40 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
49.Pauer Tomáš 40.26 (51/76 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
50.Bardoň Jozef 39.37 (62/63 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
51.Dzurová Lenka 39.31 (38/58 x0.6TTC Majcichov
52.Varga Kristián 38.82 (44/68 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
53.Biró László 38.77 (42/65 x0.6Gasto Galanta ”B”
54.Rábara Miroslav 38.64 (17/44STO Blava Jasl. Bohunice
55.Kadlečík Roman 38.44 (41/64 x0.6ŠK Dobrá Voda
56.Šimek Vladimír st. 37.50 (45/72 x0.6Propria Kúty ”B”
57.Zlámala Matej 37.18 (44/71 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
58.Mihalský René 37.14 (39/63 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
59.Mužila Lukáš 36.84 (28/76STO Blava Jasl. Bohunice
60.Balogh Balázs 36.75 (49/80 x0.6SK Vydrany ”C”
61.Heteš Pavol 35.56 (64/72 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
62.Malík Juraj 35.45 (39/66 x0.6Propria Kúty ”B”
63.Vincek Tomáš 35.27 (19/55; 45/50; x0.4STC Rohožník
64.Hulman Rastislav 34.63 (58/67 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
65.Sládek Richard 34.33 (23/67ŠKP Trnava
66.Horváth Richard 33.80 (40/71 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
67.Šantavý Matúš 33.24 (41/74 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
68.Marcinkech Juraj 32.16 (41/51 x0.4STK Pata
69.Šantavý Michal 31.88 (17/32 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
70.Andódi Adrián 31.85 (43/54 x0.4STK Pata
71.Šujan Ladislav 30.92 (15/43; 31/46; x0.4STK ELASTIK Trnava ”B”
72.Tibenský Vladimír 30.38 (24/79STO Blava Jasl. Bohunice
73.Jančovič Štefan 30.00 (40/80 x0.6OSTK Malženice
Kollár Richard 30.00 (36/72 x0.6TTC Majcichov
75.Andraščík Jozef 29.47 (42/57 x0.4STK Jelka
76.Pericht Róbert 29.33 (44/60 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
77.Bárta Peter 29.30 (21/43 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
78.Nemček Patrik 29.23 (19/39 x0.6Propria Kúty ”B”
79.Košút Ladislav 29.00 (29/60 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
80.Rehák Ladislav 28.80 (36/50 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
81.Bordács Richard 28.46 (37/52 x0.4STK Jelka
82.Vépy Benedikt 28.06 (47/67 x0.4Byt Centrum Senica
83.Horváth Miroslav 27.83 (32/69 x0.6Gasto Galanta ”B”
84.Bachratý Róbert 27.78 (10/36STK ELASTIK Trnava ”B”
85.Martinák Krištof 27.69 (36/52 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
86.Tančibok Marián 27.27 (12/44STC Rohožník
87.Čápka Jozef 27.10 (42/62 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
88.Horský František 26.98 (29/43 x0.4ŠK Šoporňa
89.Jurča Filip 26.67 (50/75 x0.4Byt Centrum Senica
90.Čapuška Luboš 26.58 (35/79 x0.6OSTK Malženice
91.Beblavý Richard 26.36 (29/44 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
92.Kondákor Ladislav 25.45 (21/33 x0.4Gasto Galanta ”C”
93.Bugyi Mikuláš 25.29 (43/68 x0.4Gasto Galanta ”C”
94.Klčovanský Ľuboš 24.74 (47/76 x0.4OŠK Križovany
95.Zlatník Zdenko 24.66 (30/73 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
96.Marčan Otto 24.62 (32/78 x0.6OSTK Špačince
97.Farbiak Marek 24.49 (12/49ŠKP Trnava
98.Riapoš Ján 24.41 (36/59 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
99.Tóth Miroslav 24.07 (13/54MSTK Leopoldov ”B”
100.Ševčovič Ľubomír 23.85 (31/52 x0.4STK Pata
101.Glemba Juraj 23.23 (18/31 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
102.Lehen Štefan 22.86 (36/63 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
103.Balogh Nikolas 22.78 (41/72 x0.4STK Jelka
104.Mega Janko 22.73 (25/44 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
105.Gajarský Peter 22.47 (41/73 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
106.Poláček Pavol 22.00 (22/40 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
Gaži Mikuláš 22.00 (44/80 x0.4ŠK Šoporňa
108.Mano Gabriel 22.00 (22/60 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
109.Modrocký Patrik 21.97 (39/71 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
110.Bažány Denis 21.74 (25/69 x0.6OSTK Špačince
111.Bučány Stanislav 20.00 (37/74 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
Fedor Jaroslav 20.00 (34/68 x0.4Byt Centrum Senica
113.Lukačovič Milan 19.74 (25/76 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
114.Szigeti Ľuboš 19.66 (29/59 x0.4Gasto Galanta ”C”
115.Strečanský Daniel 19.48 (25/77 x0.6OSTK Špačince
116.Ralbovský Roman st. 18.95 (24/76 x0.6Propria Kúty ”B”
117.Vigoda Michal 18.46 (24/52 x0.4STC Rohožník ”B”
118.Galo Marián 18.31 (13/71OŠK Zavar
119.Horváth Lórant 18.16 (23/76 x0.6SK Vydrany ”C”
120.Lazorčák Aleš 17.97 (31/69 x0.4Byt Centrum Senica
121.Karaffa Marcel 17.89 (34/76 x0.4ŠK Šoporňa
122.Zverina Martin 17.65 (12/68MSTK Leopoldov ”B”
123.Stolár Vladimír 17.31 (15/52 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
124.Florián Ľudovít 17.30 (32/74 x0.4Gasto Galanta ”C”
125.Lukačovič Dušan 17.00 (34/80 x0.4OŠK Križovany
126.Dufek Bystrík 15.65 (18/46 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
127.Ondrušek Peter ml. 15.56 (14/54 x0.6OSTK Malženice
128.Brenessel Daniel 15.43 (9/35 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
129.Kaščák Ján 15.22 (17/67 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
130.Gomola Lukáš 14.63 (15/41 x0.4STC Rohožník ”B”
131.Hutár Jozef 14.19 (22/62 x0.4OŠK Križovany
132.Vigoda Martin 14.05 (13/37 x0.4STC Rohožník ”B”
133.Tibenský Anton 13.33 (20/60 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
134.Takáčová Zuzana 12.50 (4/32ŠKP Trnava
135.Madarász Marcel 12.26 (19/62 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
136.Wiltschka František 12.20 (12/59 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
137.Lukačovič Ladislav 11.95 (23/77 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
138.Kondáč Matej 11.47 (13/68 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
139.Botos Jozef 11.20 (14/50 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
140.Posvancz Róland 10.00 (11/44 x0.4STK Jelka
Gomola Marián 10.00 (9/36 x0.4STC Rohožník ”B”
142.Šimkovič Richard 9.82 (9/55 x0.6Propria Kúty ”B”
143.Kollár Daniel 9.35 (12/77 x0.6TTC Majcichov
144.Remenár Ľubomír 8.46 (11/52 x0.4ŠK Šoporňa
145.Csomor Adam 8.33 (3/36TTC Baka
146.Rigo Zoltán 7.74 (12/62 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
147.Remenár Tomáš 7.32 (3/41ŠKP Trnava
148.Lukačovič Timotej 6.78 (10/59 x0.4OŠK Križovany
149.Horváth Norbert 6.22 (7/45 x0.4STK Jelka
150.Dudáš Miroslav 5.16 (4/31 x0.4OŠK Križovany
151.Škultéty Rastislav 5.00 (4/32 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
152.Černek Jozef 4.71 (4/34 x0.4STC Rohožník ”B”
153.Dulický František 3.33 (3/36 x0.4STO Veľké Úľany ”C”


Hráči, ktorí odohrali menej ako 31 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Didukh Viktor 92.11 (28/28 x0.92105263157895ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Mladý Michal 42.76 (13/27 x0.88815789473684STC Rohožník
 Varga Tomáš 42.76 (13/20 x0.65789473684211ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Riedl Zoltán 32.89 (10/18 x0.59210526315789Slavoj Sládkovičovo
 Ševec Mikuláš 32.89 (10/16 x0.52631578947368MSTK Leopoldov ”B”
 Šmida Gabriel 27.63 (14/16 x0.6 x0.52631578947368Gasto Galanta ”B”
 Balažovič Alexander 27.63 (14/19 x0.6 x0.625OSTK Špačince
 Navrátil Karol 27.63 (14/22 x0.6 x0.72368421052632SK Vydrany ”C”
 Gajdoš Karol ml. 23.68 (18/25 x0.4 x0.82236842105263STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Petrovský Marek 19.74 (10/30 x0.6 x0.98684210526316Gasto Galanta ”B”
 Lackovič Ján 18.42 (14/23 x0.4 x0.75657894736842ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Blažíček Lukáš 13.16 (10/16 x0.4 x0.52631578947368STC Rohožník ”B”
 Hladký Michal 13.16 (4/17 x0.55921052631579TTC Baka
 Pavelka Martin 11.84 (9/22 x0.4 x0.72368421052632STK Pata
 Slošiar Róbert 11.84 (9/22 x0.4 x0.72368421052632STK Pata
 Petrovský Matej 10.53 (8/30 x0.4 x0.98684210526316Gasto Galanta ”C”
 Nagy Karol 9.87 (5/18 x0.6 x0.59210526315789TTC Majcichov
 Zajaček Filip 9.87 (5/25 x0.6 x0.82236842105263MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Vlkovič Tomáš 9.87 (3/24 x0.78947368421053ŠKP Trnava
 Halada Dušan 9.21 (7/26 x0.4 x0.85526315789474STK Pata
 Šupala Tomáš 7.89 (6/21 x0.4 x0.69078947368421ŠK Slávia Zeleneč
 Sáha Róbert 7.89 (4/30 x0.6 x0.98684210526316SK Vydrany ”C”
 Ravas Henrich 6.58 (5/16 x0.4 x0.52631578947368Byt Centrum Senica
 Benka Miroslav 6.58 (2/21 x0.69078947368421ŠKP Trnava
 Németh Attila 6.58 (2/28 x0.92105263157895TTC Baka
 Pikna Radomír 5.92 (3/20 x0.6 x0.65789473684211MSTK Leopoldov ”C”
 Cicák Stanislav 5.26 (4/20 x0.4 x0.65789473684211ŠK Šoporňa
 Čelár Milan 1.32 (1/19 x0.4 x0.625STK Pata


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 16 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Urbanics Dominik 87.50 (7/8MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Wiltschková Dominika 60.00 (12/12 x0.6Gasto Galanta ”B”
 Náhlik Pavol 50.00 (1/2ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Žiška Drahomír 45.00 (3/4 x0.6OSTK Špačince
 Matovič Tibor 40.00 (4/4 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Flajžík Branislav 40.00 (1/1 x0.4Byt Centrum Senica
 Paulus Ján 36.67 (11/12 x0.4Byt Centrum Senica
 Ružička Pavol 36.00 (6/10 x0.6ŠK Dobrá Voda
 Šulko Peter 30.00 (2/4 x0.6OSTK Špačince
 Kubala Vladimír 25.00 (3/12OŠK Zavar
 Hladík Róbert 25.00 (1/4Propria Kúty
 Kollár Róbert ml. 21.82 (4/11 x0.6TTC Majcichov
 Kriška Jakub 21.43 (5/14 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Rolenčík František 20.00 (3/6 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Šiška Peter 20.00 (4/8 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Kubánová Anna 20.00 (4/8 x0.4ŠK Šoporňa
 Forro Radoslav 20.00 (2/4 x0.4Gasto Galanta ”C”
 Deák Dominik 20.00 (1/2 x0.4Gasto Galanta ”C”
 Danko Drahomír 20.00 (1/3 x0.6ŠK Dobrá Voda
 Pilo Jozef 16.36 (3/11 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Vido Marián 15.38 (2/13OŠK Zavar
 Šimek Vladimír ml. 15.00 (1/4 x0.6Propria Kúty ”B”
 Beluský Milan 15.00 (2/8 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
 Gašparíková Lucia 13.33 (2/9 x0.6TTC Majcichov
 Nemček Daniel 12.86 (3/14 x0.6OSTK Malženice
 Čerňanský Branislav 12.50 (1/8OŠK Zavar
 Juríček Miroslav 10.00 (2/8 x0.4STC Rohožník ”B”
 Klement Matej 10.00 (2/8 x0.4Gasto Galanta ”C”
 Polakovič Ivan 10.00 (2/8 x0.4OŠK Križovany
 Mráz Pavol 10.00 (1/4 x0.4STK Jelka
 Sokol Štefan 8.89 (2/9 x0.4ŠK Šoporňa
 Gašpar Radoslav 8.89 (2/9 x0.4STK Jelka
 Malovec Andrej 8.33 (1/12ŠKP Trnava
 Krajčovič Filip 8.33 (1/12OŠK Zavar
 Kopča Roman 6.67 (1/6 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
 Šandal Peter 5.00 (1/12 x0.6SK Vydrany ”C”
 Šulko Vladimír 0.00 (0/4 x0.6OSTK Špačince
 Behul Július 0.00 (0/4 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Blecha Miroslav 0.00 (0/4STC Rohožník
 Mráz Ľuboš 0.00 (0/1 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Šulko Daniel 0.00 (0/2 x0.6OSTK Špačince
 Kakvic Miroslav 0.00 (0/4 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Kollár Róbert st. 0.00 (0/4 x0.6TTC Majcichov
 Jardek Ivan 0.00 (0/4 x0.4OŠK Križovany
 Vépy Peter 0.00 (0/12ŠKP Trnava
 Németh Zoltán 0.00 (0/12TTC Baka
 Sokol Milan 0.00 (0/8 x0.4STK Pata
 Popelka Vladimír ml. 0.00 (0/8 x0.4Gasto Galanta ”C”
 Podmaka Mário 0.00 (0/9 x0.6OSTK Špačince
 Rigo Zoltán st. 0.00 (0/8 x0.4ŠK Šoporňa
 Sámel Pavol 0.00 (0/5 x0.4STK Pata
 Kašťák Ľubomír 0.00 (0/4 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/4 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Zwiržina Michal 0.00 (0/8 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
 Zemanovič Pavol 0.00 (0/8 x0.4Byt Centrum Senica
 Gašpar Jozef 0.00 (0/5 x0.4STK Jelka
 Vizváry Miroslav 0.00 (0/10 x0.4STK Pata
 Kupec Igor 0.00 (0/4 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
 Kováč Miroslav 0.00 (0/4 x0.6Propria Kúty ”B”
 Brenesselová Alžbeta 0.00 (0/2 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
 Hlúch Dušan 0.00 (0/4 x0.4STC Rohožník ”B”
 Šelc Vladimír 0.00 (0/10 x0.4STC Rohožník ”B”
 Jasovský Ján 0.00 (0/8 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Pilo Vojtech 0.00 (0/4 x0.4STK Pata
 Slezák Matúš 0.00 (0/7 x0.4STK Pata

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.