UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA
oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.6 a v 4.lige .. x 0.4
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 33 z 33 )


por.hráčbodymužstvo
1.Valla Tomáš 100.00 (11/11Propria Kúty
Somogyi Adrián 100.00 (8/8STO Veľké Úľany
Bohuš Aurel 100.00 (8/8STO Veľké Úľany
Takáč Zdenko 100.00 (5/5STK ELASTIK Trnava ”B”
5.Lipták Daniel 91.67 (11/12STK ELASTIK Trnava ”B”
6.Mihalský René 87.50 (7/8STO Veľké Úľany
7.Kiss Dávid 85.71 (6/7SK Vydrany ”B”
8.Barinka Karol 84.21 (16/19Slavoj Sládkovičovo ”A”
9.Šupa Jakub 81.82 (9/11MSTK Leopoldov
10.Krupanský Lukáš 78.95 (15/19Slavoj Sládkovičovo ”A”
11.Vavro Branislav 75.00 (9/12Slavoj Sládkovičovo ”B”
12.Zlámala Matej 72.73 (8/11MSTK Leopoldov
Varga Kristián 72.73 (8/11MSTK Leopoldov
Melek Milan 72.73 (8/11Stavoimpex Holíč
Trgo Miloš 72.73 (8/11Stavoimpex Holíč
16.Németh Bohuslav 65.00 (13/20Slavoj Sládkovičovo ”B”
17.Šantavý Matúš 63.64 (7/11MSTK Leopoldov
Komorný Miroslav 63.64 (7/11Slavoj Sládkovičovo ”A”
Rábara Marcel 63.64 (7/11STO Blava Jasl. Bohunice
20.Mišelnický Branislav 62.50 (5/8STK ELASTIK Trnava ”B”
Tomasek Oliver 62.50 (5/8Gasto Galanta ”B”
22.Bednár Ján 60.00 (7/7 x0.6STC Rohožník
Nemček Patrik 60.00 (12/12 x0.6Propria Kúty ”B”
Lelkeš Richard 60.00 (8/8 x0.6STK Jelka
25.Antic Marko 58.33 (7/12MSTK Trnava
26.Csánó Juraj 57.14 (4/7SK Vydrany ”B”
27.Krajčovič Filip 56.25 (9/16Slavoj Sládkovičovo ”B”
28.Laczkó Bálint 54.55 (6/11SK Vydrany ”B”
29.Gajarský Peter 54.00 (9/10 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
30.Gazdič Stanislav 52.50 (14/16 x0.6STC Rohožník
Kollár Tibor 52.50 (7/8 x0.6TTC Majcichov
32.Šmida Gabriel 50.00 (4/8Gasto Galanta ”B”
Palkovič Simeon 50.00 (4/8Propria Kúty
Mužila Lukáš 50.00 (6/12STO Blava Jasl. Bohunice
35.Rábara Miroslav 48.00 (8/10 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
36.Kucharič Martin 45.45 (5/11Propria Kúty
Bachratý Róbert 45.45 (5/11STK ELASTIK Trnava ”B”
38.Kadlečík Roman 45.00 (9/12 x0.6ŠK Dobrá Voda
Danko Drahomír 45.00 (9/12 x0.6ŠK Dobrá Voda
Varga Kristán 45.00 (6/8 x0.6MSTK Leopoldov ”B”
Javor Jozef 45.00 (9/12 x0.6ŠSK Šintava
Petrovský Marek 45.00 (9/12 x0.6Gasto Galanta ”C”
Macák Marián 45.00 (6/8 x0.6ŠSK Šintava
44.Jurík Ľuboš 43.64 (8/11 x0.6Bučany
45.Šantavý Michal 42.86 (5/7 x0.6MSTK Leopoldov ”B”
46.Vido Marián 40.00 (12/12 x0.4OŠK Zavar
Šimek Vladimír st. 40.00 (7/7 x0.4Propria Kúty ”C”
Benuš Branislav 40.00 (8/8 x0.4STK Bojničky
Sivák Miroslav 40.00 (7/7 x0.4OŠK Zavar
Pilo Jozef 40.00 (12/12 x0.4STK Pata
51.Čápka Jozef 40.00 (8/12 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
Rehák Ladislav 40.00 (8/12 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
53.Kondákor Ladislav 38.89 (7/18Slavoj Sládkovičovo ”B”
54.Sládek Richard 37.50 (3/8MSTK Trnava
Ralbovský Roman st. 37.50 (5/8 x0.6Propria Kúty ”B”
Tuška Adam 37.50 (3/8Gasto Galanta ”B”
Vanišová Vanda 37.50 (3/8Gasto Galanta ”B”
58.Galo Marian 36.67 (11/12 x0.4OŠK Zavar
59.Malík Juraj 36.36 (4/11Propria Kúty
Marcinkech Juraj 36.36 (10/11 x0.4STK Pata
61.Kollár Daniel 35.00 (7/12 x0.6TTC Majcichov
Fedor Jaroslav 35.00 (7/12 x0.6Byt Centrum Senica
63.Bežuch Jakub 33.75 (9/16 x0.6Bučany
64.Andódi Adrián 33.33 (10/12 x0.4STK Pata
Kubala Vladimír 33.33 (10/12 x0.4OŠK Zavar
66.Horváth Lórant 33.33 (4/12TTC Baka
67.Bárta Peter 30.77 (4/13Slavoj Sládkovičovo ”A”
68.Vépy Benedikt 30.00 (6/12 x0.6Byt Centrum Senica
Šácha Petr 30.00 (6/12 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
Ščípa Martin 30.00 (4/8 x0.6ŠSK Šintava
Andraščík Jozef 30.00 (5/10 x0.6STK Jelka
Balogh Nikolas 30.00 (3/6 x0.6STK Jelka
Bilský Ján 30.00 (6/12 x0.6TTC Majcichov
Lukáč Tomáš 30.00 (6/8 x0.4STK Bojničky
75.Malík Vladimír 28.57 (2/7Stavoimpex Holíč
76.Gažík Miroslav 27.27 (5/11 x0.6MSTK Leopoldov ”B”
77.Stranovský Martin 26.67 (4/6 x0.4STK Bojničky
Pištej Vladimír 26.67 (8/12 x0.4Sereď
Lukačovič Mário 26.67 (4/9 x0.6Bučany
80.Čapuška Luboš 26.25 (7/16 x0.6Bučany
Vincek Tomáš 26.25 (7/16 x0.6STC Rohožník
82.Lukačovič Peter 25.00 (5/12 x0.6ŠK Dobrá Voda
Kollár Richard 25.00 (5/12 x0.6TTC Majcichov
Lukačovič Milan 25.00 (5/12 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
Posvancz Róland 25.00 (5/12 x0.6STK Jelka
Petrovský Matej 25.00 (5/12 x0.6Gasto Galanta ”C”
87.Flajžík Branislav 25.00 (5/8 x0.4Byt Centrum Senica ”B”
Hatalová Ivica 25.00 (2/8MSTK Trnava
Turoň Jozef st. 25.00 (5/8 x0.4STK Bojničky
Zemanovič Pavol 25.00 (5/8 x0.4Byt Centrum Senica ”B”
Heteš Pavol 25.00 (3/12STO Blava Jasl. Bohunice
Brenessel Daniel 25.00 (3/12STO Blava Jasl. Bohunice
Modrocký Patrik 25.00 (5/8 x0.4STO Veľké Úľany ”B”
94.Ravas Henrich 23.33 (7/12 x0.4Byt Centrum Senica ”B”
Lackovič Peter 23.33 (7/12 x0.4KST Hlohovec
Truonganh Tu 23.33 (7/12 x0.4Sereď
97.Lazorčák Aleš 22.50 (3/8 x0.6Byt Centrum Senica
Kobolka Štefan 22.50 (3/8 x0.6MSTK Leopoldov ”B”
99.Wiltschka František 21.43 (3/14Slavoj Sládkovičovo ”B”
100.Karaffa Marcel 20.00 (3/6 x0.4STK Pata
101.Zlatník Zdenko 20.00 (4/12 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
Gajdoš Karol ml. 20.00 (4/12 x0.6STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
Pikna Radomír 20.00 (2/6 x0.6MSTK Leopoldov ”B”
Macháček Pavel 20.00 (4/12 x0.6Byt Centrum Senica
105.Riedl Ronald 18.33 (4/12; 5/12 x0.6; x0.4Gasto Galanta ”C”
106.Šimek Vladimír ml. 17.14 (3/7 x0.4Propria Kúty ”C”
107.Ondruška Jozef 15.00 (2/8 x0.6ŠK Dobrá Voda
Šimkovič Richard 15.00 (2/8 x0.6Propria Kúty ”B”
Fogel Juraj 15.00 (2/8 x0.6ŠSK Šintava
110.Masaryk Dušan 13.33 (4/12 x0.4KST Hlohovec
Rácik Jozef 13.33 (4/12 x0.4KST Hlohovec
112.Strečanský Daniel 12.50 (1/8MSTK Trnava
113.Navrátil Milan 10.91 (3/11 x0.4Sereď
114.Florián Ľudovít 10.00 (3/12 x0.4Gasto Galanta ”D”
Šipoš Roman 10.00 (1/10TTC Baka
116.Kunštek Kamil 9.23 (2/13 x0.6STC Rohožník
117.Gál Martin 8.00 (1/5 x0.4Sereď
Bohuš Aurel ml. 8.00 (2/10 x0.4Gasto Galanta ”D”
119.Toncr Branislav 7.50 (1/8 x0.6ŠSK Šintava
120.Rigo Zoltán 7.27 (2/11 x0.4STO Veľké Úľany ”B”
121.Jurkovič Leo 6.67 (1/6 x0.4Byt Centrum Senica ”B”
122.Horváth Norbert 6.00 (1/10 x0.6STK Jelka
123.Krupanský Ľuboš 5.00 (1/8 x0.4Sereď
124.Vigoda Martin 5.00 (1/12 x0.6STC Rohožník
125.Dulický František 3.33 (1/12 x0.4STO Veľké Úľany ”B”
Szalay Karol 3.33 (1/12 x0.4Gasto Galanta ”D”
127.Németh Zoltán 0.00 (0/10TTC Baka
Kováč Miroslav 0.00 (0/8 x0.6Propria Kúty ”B”
Mádel Ladislav 0.00 (0/8Stavoimpex Holíč
Šimko Marián 0.00 (0/6Slavoj Sládkovičovo ”A”
Botos Jozef 0.00 (0/8 x0.4STO Veľké Úľany ”B”
Ollári Csaba 0.00 (0/8TTC Baka


Hráči, ktorí odohrali menej ako 5/4 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Mano Gabriel 83.33 (4/4 x0.833STO Veľké Úľany
 Slovák Kamil 62.50 (3/4 x0.833STK ELASTIK Trnava ”B”
 Rácz František 62.50 (3/4 x0.833TTC Baka
 Varga Miloš 62.50 (3/4 x0.833Slavoj Sládkovičovo ”A”
 Pavlík Marek 62.50 (3/4 x0.833STK ELASTIK Trnava ”B”
 Baláž Branislav 50.00 (4/4 x0.6 x0.833Propria Kúty ”B”
 Farbiak Marek 41.67 (2/4 x0.833MSTK Trnava
 Rybár Dušan 41.67 (2/3 x0.625Stavoimpex Holíč
 Masaryk Martin 37.50 (4/4 x0.4 x0.938KST Hlohovec
 Lánik Ondrej 37.50 (4/4 x0.4 x0.938Propria Kúty ”C”
 Hladík Róbert 28.13 (3/4 x0.4 x0.938Propria Kúty ”C”
 Ondrušek Peter 25.00 (2/4 x0.6 x0.833Bučany
 Póda Atila 20.83 (1/4 x0.833TTC Baka
 Pauer Tomáš 20.83 (1/4 x0.833STO Veľké Úľany
 Lulovič Marek 20.83 (1/4 x0.833MSTK Trnava
 Nemček Peter 18.75 (2/3 x0.4 x0.703Propria Kúty ”C”
 Ružička Pavol 12.50 (1/4 x0.6 x0.833ŠK Dobrá Voda
 Domin Samuel 12.50 (1/4 x0.6 x0.833TTC Majcichov
 Horváth Miroslav 12.50 (1/4 x0.6 x0.833Gasto Galanta ”C”
 Macko Ondrej 12.50 (1/4 x0.6 x0.833Bučany
 Blšťák Martin 12.50 (1/4 x0.6 x0.833Gasto Galanta ”C”
 Spál Ján 9.38 (1/4 x0.4 x0.938KST Hlohovec
 Soldán Rastislav 0.00 (0/4 x0.833MSTK Trnava
 Gaál Norbert 0.00 (0/4 x0.833SK Vydrany ”B”
 Glemba Juraj 0.00 (0/4 x0.4 x0.938STO Veľké Úľany ”B”
 Balogh Balázs 0.00 (0/3 x0.625SK Vydrany ”B”
 Šiška Milan 0.00 (0/4 x0.4 x0.938KST Hlohovec
 Póda Péter 0.00 (0/4 x0.833SK Vydrany ”B”
 Antal Samuel 0.00 (0/3 x0.4 x0.703OŠK Zavar
 Gódány Erik 0.00 (0/4 x0.833SK Vydrany ”B”
 Kadlec Peter 0.00 (0/3 x0.6 x0.625MSTK Leopoldov ”B”
 Križák Martin 0.00 (0/4 x0.833STK ELASTIK Trnava ”B”
 Ravas Ladislav 0.00 (0/4 x0.4 x0.938Byt Centrum Senica ”B”
 Boris Ľudovít 0.00 (0/4 x0.6 x0.833Bučany
 Spáčil Michal 0.00 (0/4 x0.4 x0.938Byt Centrum Senica ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 2/2 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Bordács Richard 60.00 (2/2 x0.6STK Jelka
 Černanský Branislav 40.00 (2/2 x0.4OŠK Zavar
 Ševčovič Ľubomír 40.00 (2/2 x0.4STK Pata
 Slezák Matúš 40.00 (1/1 x0.4STK Pata
 Halada Dušan 40.00 (2/2 x0.4STK Pata
 Markech Peter 20.00 (1/2 x0.4STK Bojničky
 Nagy Karol 20.00 (1/2 x0.4STK Pata
 Kašťák Ľubomír 0.00 (0/1 x0.6MSTK Leopoldov ”B”
 Krivosudský Marek 0.00 (0/2 x0.6ŠSK Šintava
 Holbík Daniel 0.00 (0/2 x0.6ŠSK Šintava
 Bartal Marián 0.00 (0/1 x0.4Propria Kúty ”C”
 Hesek Radoslav 0.00 (0/2 x0.4Propria Kúty ”C”
 Bartoň Ján 0.00 (0/2 x0.4Byt Centrum Senica ”B”

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.