oficialarchívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

Kraj TT (aktuálny) .. úspešnosť v 3.lige .. x 0.6 a v 4.lige .. x 0.4
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 36 z 36 )


por.hráčbodymužstvo
1.Didukh Viktor 100.00 (20/20ŠK III.ZŠ Hlohovec
Nadolnyi Yurii 100.00 (28/28ŠK III.ZŠ Hlohovec
3.Bednár Ján 96.43 (27/28STC Rohožník
Ratushniak Vladyslav 96.43 (27/28ŠK III.ZŠ Hlohovec
5.Varga Miloš 95.00 (19/20Slavoj Sládkovičovo
6.Gál Dominik 92.31 (24/26STK ELASTIK Trnava ”B”
7.Krupanský Lukáš 87.10 (27/31Slavoj Sládkovičovo
8.Schmeidl Péter 84.38 (27/32TTC Baka
9.Mišelnický Branislav 83.33 (25/30STK ELASTIK Trnava ”B”
10.Barinka Karol 82.93 (34/41Slavoj Sládkovičovo
11.Bohuš Aurel 82.50 (33/40STO Veľké Úľany
12.Somogyi Adrián 81.82 (27/33STO Veľké Úľany
13.Jaššo Miroslav 77.78 (28/36MTJ Piešťany - Moravany ”B”
14.Bartal Mário 75.00 (18/24Propria Kúty
Gál Štefan 75.00 (24/32STO Veľké Úľany
16.Komorný Miroslav 73.08 (19/26Slavoj Sládkovičovo
17.Kubala Nicolas 72.22 (26/36OŠK Zavar
18.Rácz František 67.74 (21/31TTC Baka
19.Póda Attila 64.29 (18/28TTC Baka
20.Palkovič Simeon 62.79 (27/43Propria Kúty
21.Hubaľ Peter 61.11 (22/36ŠK III.ZŠ Hlohovec
Rehák Martin 61.11 (22/36ŠK III.ZŠ Hlohovec
23.Malá Denisa 60.53 (23/38MTJ Piešťany - Moravany ”B”
24.Valla Tomáš 60.47 (26/43Propria Kúty
25.Marček Palo 59.38 (19/32TTC Baka
26.Uherčík Jaroslav 56.00 (14/25MTJ Piešťany - Moravany ”B”
27.Slovák Kamil 54.29 (19/35STK ELASTIK Trnava ”B”
28.Šmiček Lukáš 52.17 (20/23 x0.6OSTK Špačince
29.Lipták Daniel 50.00 (18/36MSTK Leopoldov ”B”
30.Borovský Vladimír 49.50 (33/40 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
31.Martinka Samuel 49.09 (36/44 x0.6Gasto Galanta ”B”
32.Šácha Petr 48.84 (35/43 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
33.Kolář Miroslav 47.73 (21/44STO Veľké Úľany
34.Lulovič Marek 47.14 (19/35; 24/36; x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”B”
35.Slamka Milan 46.88 (15/32MSTK Leopoldov ”B”
36.Sýkora Patrik 45.95 (17/37STO Blava Jasl. Bohunice
37.Kucharič Martin 45.24 (19/42Propria Kúty
38.Gaál Norbert 45.00 (33/44 x0.6SK Vydrany ”C”
Pučik Timotej 45.00 (18/40OŠK Zavar
40.Gazdič Stanislav 43.75 (14/32STC Rohožník
41.Lukačovič Peter 43.64 (32/44 x0.6ŠK Dobrá Voda
Pauer Tomáš 43.64 (32/44 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
43.Sivák Miroslav 42.50 (17/40OŠK Zavar
44.Dzurová Lenka 42.35 (24/34 x0.6TTC Majcichov
45.Kadlečík Jaromír 42.27 (31/44 x0.6ŠK Dobrá Voda
Ondruška Jozef 42.27 (31/44 x0.6ŠK Dobrá Voda
47.Bardoň Jozef 40.00 (33/33 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
48.Kollár Tibor 40.00 (24/36 x0.6TTC Majcichov
Mihalský René 40.00 (26/39 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
50.Nemček Michal 39.55 (29/44 x0.6OSTK Malženice
51.Kadlečík Roman 39.00 (26/40 x0.6ŠK Dobrá Voda
52.Rábara Miroslav 38.64 (17/44STO Blava Jasl. Bohunice
53.Šimek Vladimír st. 38.57 (27/42 x0.6Propria Kúty ”B”
54.Biró László 37.50 (25/40 x0.6Gasto Galanta ”B”
Varga Kristián 37.50 (25/40 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
56.Malík Juraj 37.14 (26/42 x0.6Propria Kúty ”B”
57.Vavro Branislav 36.92 (24/39 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
58.Horváth Richard 36.28 (26/43 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
59.Heteš Pavol 35.24 (37/42 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
60.Hatalová Ivica 34.78 (8/23ŠKP Trnava
61.Mužila Lukáš 34.09 (15/44STO Blava Jasl. Bohunice
62.Zlámala Matej 33.85 (22/39 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
63.Andraščík Jozef 33.75 (27/32 x0.4STK Jelka
64.Hulman Rastislav 33.68 (32/38 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
65.Šantavý Matúš 32.73 (24/44 x0.6MSTK Leopoldov ”C”
66.Marcinkech Juraj 32.63 (31/38 x0.4STK Pata
67.Bárta Peter 32.31 (21/39 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
68.Sládek Richard 31.82 (14/44ŠKP Trnava
69.Rehák Ladislav 31.76 (27/34 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
70.Balogh Balázs 31.36 (23/44 x0.6SK Vydrany ”C”
71.Andódi Adrián 30.86 (27/35 x0.4STK Pata
72.Vincek Tomáš 30.50 (9/36; 27/30; x0.4STC Rohožník
73.Čápka Jozef 30.27 (28/37 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
74.Košút Ladislav 30.00 (15/30 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
75.Vépy Benedikt 29.00 (29/40 x0.4Byt Centrum Senica
76.Bordács Richard 28.75 (23/32 x0.4STK Jelka
77.Pericht Róbert 28.57 (20/28 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
78.Jurča Filip 28.18 (31/44 x0.4Byt Centrum Senica
79.Martinák Krištof 28.00 (14/20 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
80.Tibenský Vladimír 27.91 (12/43STO Blava Jasl. Bohunice
81.Jančovič Štefan 27.27 (20/44 x0.6OSTK Malženice
82.Mano Gabriel 27.00 (18/40 x0.6STO Veľké Úľany ”B”
Horváth Miroslav 27.00 (18/40 x0.6Gasto Galanta ”B”
84.Bachratý Róbert 26.32 (5/19STK ELASTIK Trnava ”B”
85.Gajarský Peter 26.00 (26/40 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
86.Kollár Richard 25.95 (16/37 x0.6TTC Majcichov
87.Beblavý Richard 25.71 (18/28 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
Horský František 25.71 (18/28 x0.4ŠK Šoporňa
89.Marčan Otto 25.71 (18/42 x0.6OSTK Špačince
90.Lukačovič Milan 25.12 (18/43 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
91.Riapoš Ján 24.24 (20/33 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
92.Bugyi Mikuláš 24.00 (24/40 x0.4Gasto Galanta ”C”
93.Zlatník Zdenko 23.72 (17/43 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
94.Mega Janko 23.33 (14/24 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
95.Tóth Miroslav 23.33 (7/30MSTK Leopoldov ”B”
Farbiak Marek 23.33 (7/30ŠKP Trnava
97.Šujan Ladislav 23.01 (5/23; 17/28; x0.4STK ELASTIK Trnava ”B”
98.Klčovanský Ľuboš 22.73 (25/44 x0.4OŠK Križovany
99.Lehen Štefan 22.67 (17/30 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
100.Balogh Nikolas 22.00 (22/40 x0.4STK Jelka
101.Strečanský Daniel 21.95 (15/41 x0.6OSTK Špačince
102.Gaži Mikuláš 21.82 (24/44 x0.4ŠK Šoporňa
103.Ševčovič Ľubomír 21.71 (19/35 x0.4STK Pata
104.Poláček Pavol 21.54 (14/26 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
105.Kondákor Ladislav 21.13 (7/24; 13/21 x0.6; x0.4Gasto Galanta ”B”
106.Bažány Denis 20.49 (14/41 x0.6OSTK Špačince
107.Lazorčák Aleš 20.00 (17/34 x0.4Byt Centrum Senica
108.Ralbovský Roman st. 20.00 (14/42 x0.6Propria Kúty ”B”
109.Čapuška Luboš 19.53 (14/43 x0.6OSTK Malženice
110.Stolár Vladimír 19.46 (12/37 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
111.Zverina Martin 19.44 (7/36MSTK Leopoldov ”B”
112.Florián Ľudovít 19.09 (21/44 x0.4Gasto Galanta ”C”
Horváth Lórant 19.09 (14/44 x0.6SK Vydrany ”C”
114.Szigeti Ľuboš 19.05 (20/42 x0.4Gasto Galanta ”C”
115.Fedor Jaroslav 18.82 (16/34 x0.4Byt Centrum Senica
116.Galo Marián 18.60 (8/43OŠK Zavar
117.Modrocký Patrik 18.46 (18/39 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
118.Bučány Stanislav 17.89 (17/38 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
119.Vigoda Michal 17.14 (12/28 x0.4STC Rohožník ”B”
120.Karaffa Marcel 16.00 (16/40 x0.4ŠK Šoporňa
121.Gomola Lukáš 15.65 (9/23 x0.4STC Rohožník ”B”
122.Kaščák Ján 15.43 (9/35 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
123.Tančibok Marián 15.00 (3/20STC Rohožník
Takáčová Zuzana 15.00 (3/20ŠKP Trnava
125.Hutár Jozef 14.67 (11/30 x0.4OŠK Križovany
126.Lukačovič Dušan 14.55 (16/44 x0.4OŠK Križovany
127.Tibenský Anton 14.44 (13/36 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
128.Dufek Bystrík 14.29 (10/28 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
129.Wiltschka František 13.33 (6/27 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
Slošiar Róbert 13.33 (6/18 x0.4STK Pata
Posvancz Róland 13.33 (6/18 x0.4STK Jelka
132.Ondrušek Peter ml. 12.86 (6/28 x0.6OSTK Malženice
133.Madarász Marcel 12.57 (11/35 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
134.Lukačovič Ladislav 11.82 (13/44 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
135.Šimkovič Richard 11.61 (6/31 x0.6Propria Kúty ”B”
136.Kondáč Matej 11.43 (8/42 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
137.Vigoda Martin 10.53 (5/19 x0.4STC Rohožník ”B”
138.Botos Jozef 10.00 (7/28 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
Gomola Marián 10.00 (6/24 x0.4STC Rohožník ”B”
140.Zajaček Filip 10.00 (3/18 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
141.Kollár Daniel 9.55 (7/44 x0.6TTC Majcichov
142.Remenár Ľubomír 9.52 (5/21 x0.4ŠK Šoporňa
143.Rigo Zoltán 9.14 (8/35 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
144.Remenár Tomáš 8.00 (2/25ŠKP Trnava
145.Horváth Norbert 7.69 (5/26 x0.4STK Jelka
146.Škultéty Rastislav 7.62 (4/21 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
147.Lukačovič Timotej 5.00 (4/32 x0.4OŠK Križovany
148.Dulický František 3.87 (3/31 x0.4STO Veľké Úľany ”C”
149.Černek Jozef 3.64 (2/22 x0.4STC Rohožník ”B”
150.Dudáš Miroslav 1.82 (1/22 x0.4OŠK Križovany


Hráči, ktorí odohrali menej ako 18 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Ševec Mikuláš 56.82 (10/16 x0.90909090909091MSTK Leopoldov ”B”
 Németh Bohuslav 45.45 (8/11 x0.625Slavoj Sládkovičovo
 Balažovič Alexander 40.91 (12/15 x0.6 x0.85227272727273OSTK Špačince
 Mladý Michal 34.09 (6/12 x0.68181818181818STC Rohožník
 Riedl Zoltán 34.09 (6/14 x0.79545454545455Slavoj Sládkovičovo
 Gajdoš Karol ml. 27.27 (12/16 x0.4 x0.90909090909091STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Šmida Gabriel 25.00 (11/14 x0.4 x0.79545454545455Gasto Galanta ”C”
 Nemček Patrik 23.86 (7/15 x0.6 x0.85227272727273Propria Kúty ”B”
 Brenessel Daniel 22.73 (4/12 x0.68181818181818MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Kollár Róbert ml. 17.05 (5/12 x0.6 x0.68181818181818TTC Majcichov
 Németh Attila 17.05 (3/17 x0.96590909090909TTC Baka
 Šantavý Michal 17.05 (5/12 x0.6 x0.68181818181818MSTK Leopoldov ”C”
 Csomor Adam 17.05 (3/12 x0.68181818181818TTC Baka
 Hladký Michal 17.05 (3/10 x0.56818181818182TTC Baka
 Kriška Jakub 17.05 (5/14 x0.6 x0.79545454545455MSTK Leopoldov ”C”
 Lackovič Ján 15.91 (7/9 x0.4 x0.51136363636364ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Pavelka Martin 13.64 (6/15 x0.4 x0.85227272727273STK Pata
 Halada Dušan 13.64 (6/15 x0.4 x0.85227272727273STK Pata
 Petrovský Marek 10.23 (3/13 x0.6 x0.73863636363636Gasto Galanta ”B”
 Pilo Jozef 10.23 (3/11 x0.6 x0.625MSTK Leopoldov ”C”
 Petrovský Matej 10.23 (3/11 x0.6 x0.625Gasto Galanta ”B”
 Ravas Henrich 9.09 (4/12 x0.4 x0.68181818181818Byt Centrum Senica
 Náhlik Pavol 6.82 (3/10 x0.4 x0.56818181818182ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Benka Miroslav 5.68 (1/14 x0.79545454545455ŠKP Trnava
 Cicák Stanislav 4.55 (2/11 x0.4 x0.625ŠK Šoporňa
 Šandal Peter 3.41 (1/12 x0.6 x0.68181818181818SK Vydrany ”C”
 Pikna Radomír 3.41 (1/12 x0.6 x0.68181818181818MSTK Leopoldov ”C”
 Šelc Vladimír 0.00 (0/10 x0.4 x0.56818181818182STC Rohožník ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 9 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Urbanics Dominik 87.50 (7/8MTJ Piešťany - Moravany ”B”
 Paulus Ján 35.00 (7/8 x0.4Byt Centrum Senica
 Ružička Pavol 30.00 (1/2 x0.6ŠK Dobrá Voda
 Gašparíková Lucia 24.00 (2/5 x0.6TTC Majcichov
 Nagy Karol 22.50 (3/8 x0.6TTC Majcichov
 Navrátil Karol 22.50 (3/8 x0.6SK Vydrany ”C”
 Rolenčík František 20.00 (1/2 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Kubánová Anna 20.00 (4/8 x0.4ŠK Šoporňa
 Krajčovič Filip 20.00 (1/5OŠK Zavar
 Nemček Daniel 15.00 (1/4 x0.6OSTK Malženice
 Vlkovič Tomáš 12.50 (1/8ŠKP Trnava
 Vido Marián 12.50 (1/8OŠK Zavar
 Juríček Miroslav 10.00 (2/8 x0.4STC Rohožník ”B”
 Gašpar Radoslav 5.71 (1/7 x0.4STK Jelka
 Danko Drahomír 0.00 (0/2 x0.6ŠK Dobrá Voda
 Beluský Milan 0.00 (0/1 x0.6ZŠK Mesta Vrbové
 Malovec Andrej 0.00 (0/4ŠKP Trnava
 Kubala Vladimír 0.00 (0/4OŠK Zavar
 Behul Július 0.00 (0/4 x0.6MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Blecha Miroslav 0.00 (0/4STC Rohožník
 Mráz Ľuboš 0.00 (0/1 x0.4STO Blava Jasl. Bohunice ”B”
 Šulko Daniel 0.00 (0/2 x0.6OSTK Špačince
 Kakvic Miroslav 0.00 (0/4 x0.6Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Klement Matej 0.00 (0/4 x0.4Gasto Galanta ”C”
 Jardek Ivan 0.00 (0/4 x0.4OŠK Križovany
 Vépy Peter 0.00 (0/8ŠKP Trnava
 Németh Zoltán 0.00 (0/6TTC Baka
 Sokol Milan 0.00 (0/1 x0.4STK Pata
 Šupala Tomáš 0.00 (0/1 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
 Podmaka Mário 0.00 (0/1 x0.6OSTK Špačince
 Sokol Štefan 0.00 (0/4 x0.4ŠK Šoporňa
 Rigo Zoltán st. 0.00 (0/4 x0.4ŠK Šoporňa
 Sámel Pavol 0.00 (0/1 x0.4STK Pata
 Čelár Milan 0.00 (0/4 x0.4STK Pata
 Lackovič Ján ml. 0.00 (0/3 x0.4ŠK III.ZŠ Hlohovec ”B”
 Kopča Roman 0.00 (0/2 x0.4STK ELASTIK Trnava ”C”
 Varga Tomáš 0.00 (0/2ŠK III.ZŠ Hlohovec
 Zwiržina Michal 0.00 (0/8 x0.4ŠK Slávia Zeleneč
 Zemanovič Pavol 0.00 (0/4 x0.4Byt Centrum Senica
 Gašpar Jozef 0.00 (0/5 x0.4STK Jelka
 Vizváry Miroslav 0.00 (0/6 x0.4STK Pata
 Hlúch Dušan 0.00 (0/4 x0.4STC Rohožník ”B”
 Sáha Róbert 0.00 (0/8 x0.6SK Vydrany ”C”
 Pilo Vojtech 0.00 (0/4 x0.4STK Pata

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.