archívuložiť vytlačiť

Priebežný rebríček hráčov:

3. liga TT (2018-2019)
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 12 z 12 )


por.hráčbodymužstvo
1.Martinka Samuel 83.61 (51/61Gasto Galanta ”B”
2.Šmiček Lukáš 82.05 (32/39OSTK Špačince
3.Lukačovič Peter 77.22 (61/79ŠK Dobrá Voda
4.Gaál Norbert 76.25 (61/80SK Vydrany ”C”
5.Šácha Petr 75.32 (58/77ZŠK Mesta Vrbové
6.Borovský Vladimír 75.00 (54/72STO Veľké Úľany ”B”
7.Kadlečík Jaromír 74.68 (59/79ŠK Dobrá Voda
8.Vavro Branislav 69.01 (49/71Slavoj Sládkovičovo ”B”
9.Kollár Tibor 68.66 (46/67TTC Majcichov
10.Lulovič Marek 68.57 (48/70MTJ Piešťany - Moravany ”C”
11.Nemček Michal 68.42 (52/76OSTK Malženice
12.Ondruška Jozef 67.95 (53/78ŠK Dobrá Voda
13.Németh Bohuslav 67.50 (27/40Slavoj Sládkovičovo ”B”
14.Pauer Tomáš 67.11 (51/76STO Veľké Úľany ”B”
15.Dzurová Lenka 65.52 (38/58TTC Majcichov
16.Varga Kristián 64.71 (44/68MSTK Leopoldov ”C”
17.Biró László 64.62 (42/65Gasto Galanta ”B”
18.Kadlečík Roman 64.06 (41/64ŠK Dobrá Voda
19.Šimek Vladimír st. 62.50 (45/72Propria Kúty ”B”
20.Zlámala Matej 61.97 (44/71MSTK Leopoldov ”C”
21.Mihalský René 61.90 (39/63STO Veľké Úľany ”B”
22.Balogh Balázs 61.25 (49/80SK Vydrany ”C”
23.Malík Juraj 59.09 (39/66Propria Kúty ”B”
24.Horváth Richard 56.34 (40/71Slavoj Sládkovičovo ”B”
25.Šantavý Matúš 55.41 (41/74MSTK Leopoldov ”C”
26.Šantavý Michal 53.13 (17/32MSTK Leopoldov ”C”
27.Jančovič Štefan 50.00 (40/80OSTK Malženice
Kollár Richard 50.00 (36/72TTC Majcichov
29.Bárta Peter 48.84 (21/43Slavoj Sládkovičovo ”B”
30.Nemček Patrik 48.72 (19/39Propria Kúty ”B”
31.Košút Ladislav 48.33 (29/60MTJ Piešťany - Moravany ”C”
32.Horváth Miroslav 46.38 (32/69Gasto Galanta ”B”
33.Čapuška Luboš 44.30 (35/79OSTK Malženice
34.Zlatník Zdenko 41.10 (30/73ZŠK Mesta Vrbové
35.Marčan Otto 41.03 (32/78OSTK Špačince
36.Mano Gabriel 36.67 (22/60STO Veľké Úľany ”B”
37.Bažány Denis 36.23 (25/69OSTK Špačince
38.Lukačovič Milan 32.89 (25/76ZŠK Mesta Vrbové
39.Strečanský Daniel 32.47 (25/77OSTK Špačince
40.Ralbovský Roman st. 31.58 (24/76Propria Kúty ”B”
41.Horváth Lórant 30.26 (23/76SK Vydrany ”C”
42.Stolár Vladimír 28.85 (15/52MTJ Piešťany - Moravany ”C”
43.Ondrušek Peter ml. 25.93 (14/54OSTK Malženice
44.Brenessel Daniel 25.71 (9/35MTJ Piešťany - Moravany ”C”
45.Kaščák Ján 25.37 (17/67MTJ Piešťany - Moravany ”C”
46.Wiltschka František 20.34 (12/59Slavoj Sládkovičovo ”B”
47.Kondáč Matej 19.12 (13/68ZŠK Mesta Vrbové
48.Šimkovič Richard 16.36 (9/55Propria Kúty ”B”
49.Kollár Daniel 15.58 (12/77TTC Majcichov


Hráči, ktorí odohrali menej ako 31 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Komorný Miroslav 52.63 (16/20 x0.65789473684211Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Balažovič Alexander 46.05 (14/19 x0.625OSTK Špačince
 Šmida Gabriel 46.05 (14/16 x0.52631578947368Gasto Galanta ”B”
 Navrátil Karol 46.05 (14/22 x0.72368421052632SK Vydrany ”C”
 Petrovský Marek 32.89 (10/30 x0.98684210526316Gasto Galanta ”B”
 Kondákor Ladislav 23.03 (7/26 x0.85526315789474Gasto Galanta ”B”
 Nagy Karol 16.45 (5/18 x0.59210526315789TTC Majcichov
 Zajaček Filip 16.45 (5/25 x0.82236842105263MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Sáha Róbert 13.16 (4/30 x0.98684210526316SK Vydrany ”C”
 Pikna Radomír 9.87 (3/20 x0.65789473684211MSTK Leopoldov ”C”
 Rigo Zoltán 3.29 (1/16 x0.52631578947368STO Veľké Úľany ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 16 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Wiltschková Dominika 100.00 (12/12Gasto Galanta ”B”
 Žiška Drahomír 75.00 (3/4OSTK Špačince
 Bugyi Mikuláš 66.67 (2/3Gasto Galanta ”B”
 Ružička Pavol 60.00 (6/10ŠK Dobrá Voda
 Šulko Peter 50.00 (2/4OSTK Špačince
 Modrocký Patrik 42.86 (6/14STO Veľké Úľany ”B”
 Kollár Róbert ml. 36.36 (4/11TTC Majcichov
 Kriška Jakub 35.71 (5/14MSTK Leopoldov ”C”
 Danko Drahomír 33.33 (1/3ŠK Dobrá Voda
 Pilo Jozef 27.27 (3/11MSTK Leopoldov ”C”
 Petrovský Matej 27.27 (3/11Gasto Galanta ”B”
 Šimek Vladimír ml. 25.00 (1/4Propria Kúty ”B”
 Beluský Milan 25.00 (2/8ZŠK Mesta Vrbové
 Gašparíková Lucia 22.22 (2/9TTC Majcichov
 Nemček Daniel 21.43 (3/14OSTK Malženice
 Glemba Juraj 18.18 (2/11STO Veľké Úľany ”B”
 Šandal Peter 8.33 (1/12SK Vydrany ”C”
 Šulko Vladimír 0.00 (0/4OSTK Špačince
 Behul Július 0.00 (0/4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Šulko Daniel 0.00 (0/2OSTK Špačince
 Kakvic Miroslav 0.00 (0/4Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Kollár Róbert st. 0.00 (0/4TTC Majcichov
 Botos Jozef 0.00 (0/4STO Veľké Úľany ”B”
 Podmaka Mário 0.00 (0/9OSTK Špačince
 Kašťák Ľubomír 0.00 (0/4MSTK Leopoldov ”C”
 Kupec Igor 0.00 (0/4ZŠK Mesta Vrbové
 Kováč Miroslav 0.00 (0/4Propria Kúty ”B”
 Brenesselová Alžbeta 0.00 (0/2ZŠK Mesta Vrbové
 Jasovský Ján 0.00 (0/8Slavoj Sládkovičovo ”B”

* sú označené mužstvá, ktoré nemajú uvedenú kompletnú úspešnosť hráčov, takže umiestnenie ich hráčov v rebríčku môže byť skreslené.