Do začiatku sezóny zostáva ešte:
priebeznyuložiť vytlačiť

Úspešnosť jednotlivcov:

3. liga TT (2018-2019)
* vzhľadom na stále sa meniacu metodiku je rebríček iba orientačný
( iba hráči mužstiev, ktoré majú vedenú úspešnosť na https://pinpong.info .. 12 z 12 )


por.hráčbodymužstvo
1.Martinka Samuel 85.29 (58/68Gasto Galanta ”B”
2.Šmiček Lukáš 82.05 (32/39OSTK Špačince
3.Lukačovič Peter 79.07 (68/86ŠK Dobrá Voda
4.Gaál Norbert 77.01 (67/87SK Vydrany ”C”
5.Kadlečík Jaromír 76.74 (66/86ŠK Dobrá Voda
6.Šácha Petr 72.94 (62/85ZŠK Mesta Vrbové
7.Borovský Vladimír 72.50 (58/80STO Veľké Úľany ”B”
8.Lulovič Marek 71.79 (56/78MTJ Piešťany - Moravany ”C”
9.Kollár Tibor 70.42 (50/71TTC Majcichov
10.Dzurová Lenka 69.70 (46/66TTC Majcichov
11.Vavro Branislav 69.62 (55/79Slavoj Sládkovičovo ”B”
12.Németh Bohuslav 68.75 (33/48Slavoj Sládkovičovo ”B”
13.Ondruška Jozef 66.67 (56/84ŠK Dobrá Voda
Pauer Tomáš 66.67 (56/84STO Veľké Úľany ”B”
15.Biró László 66.18 (45/68Gasto Galanta ”B”
16.Nemček Michal 65.48 (55/84OSTK Malženice
17.Varga Kristián 63.89 (46/72MSTK Leopoldov ”C”
18.Zlámala Matej 62.82 (49/78MSTK Leopoldov ”C”
19.Kadlečík Roman 62.69 (42/67ŠK Dobrá Voda
20.Šimek Vladimír st. 61.54 (48/78Propria Kúty ”B”
21.Balogh Balázs 60.92 (53/87SK Vydrany ”C”
22.Malík Juraj 60.81 (45/74Propria Kúty ”B”
23.Mihalský René 60.61 (40/66STO Veľké Úľany ”B”
24.Horváth Richard 56.34 (40/71Slavoj Sládkovičovo ”B”
25.Šantavý Matúš 53.85 (42/78MSTK Leopoldov ”C”
26.Nemček Patrik 53.19 (25/47Propria Kúty ”B”
27.Kollár Richard 52.50 (42/80TTC Majcichov
28.Horváth Miroslav 51.25 (41/80Gasto Galanta ”B”
29.Šantavý Michal 50.00 (20/40MSTK Leopoldov ”C”
30.Jančovič Štefan 48.86 (43/88OSTK Malženice
31.Bárta Peter 48.84 (21/43Slavoj Sládkovičovo ”B”
32.Košút Ladislav 48.53 (33/68MTJ Piešťany - Moravany ”C”
33.Čapuška Luboš 44.83 (39/87OSTK Malženice
34.Marčan Otto 39.53 (34/86OSTK Špačince
35.Zlatník Zdenko 38.27 (31/81ZŠK Mesta Vrbové
36.Mano Gabriel 36.67 (22/60STO Veľké Úľany ”B”
37.Bažány Denis 35.62 (26/73OSTK Špačince
38.Lukačovič Milan 33.33 (28/84ZŠK Mesta Vrbové
Ralbovský Roman st. 33.33 (28/84Propria Kúty ”B”
40.Strečanský Daniel 31.76 (27/85OSTK Špačince
41.Horváth Lórant 31.33 (26/83SK Vydrany ”C”
42.Stolár Vladimír 30.36 (17/56MTJ Piešťany - Moravany ”C”
43.Ondrušek Peter ml. 27.42 (17/62OSTK Malženice
44.Brenessel Daniel 25.64 (10/39MTJ Piešťany - Moravany ”C”
45.Kaščák Ján 23.94 (17/71MTJ Piešťany - Moravany ”C”
46.Wiltschka František 23.88 (16/67Slavoj Sládkovičovo ”B”
47.Kondáč Matej 19.74 (15/76ZŠK Mesta Vrbové
48.Šimkovič Richard 17.54 (10/57Propria Kúty ”B”
49.Kollár Daniel 15.58 (12/77TTC Majcichov


Hráči, ktorí odohrali menej ako 36 zápasov (20-40% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Komorný Miroslav 52.78 (19/24 x0.667Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Navrátil Karol 47.22 (17/28 x0.778SK Vydrany ”C”
 Balažovič Alexander 38.89 (14/19 x0.528OSTK Špačince
 Petrovský Marek 27.78 (10/34 x0.944Gasto Galanta ”B”
 Kondákor Ladislav 25.00 (9/29 x0.806Gasto Galanta ”B”
 Kollár Róbert ml. 22.22 (8/19 x0.528TTC Majcichov
 Modrocký Patrik 22.22 (8/18 x0.500STO Veľké Úľany ”B”
 Petrovský Matej 19.44 (7/19 x0.528Gasto Galanta ”B”
 Zajaček Filip 16.67 (6/29 x0.806MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Nagy Karol 13.89 (5/18 x0.500TTC Majcichov
 Kriška Jakub 13.89 (5/18 x0.500MSTK Leopoldov ”C”
 Sáha Róbert 11.11 (4/31 x0.861SK Vydrany ”C”
 Pikna Radomír 8.33 (3/28 x0.778MSTK Leopoldov ”C”
 Rigo Zoltán 2.78 (1/21 x0.583STO Veľké Úľany ”B”


Neklasifikovaní hráči, ktorí odohrali menej ako 18 zápasov (do 20% z max. počtu):

 hráčbodymužstvo
 Wiltschková Dominika 100.00 (12/12Gasto Galanta ”B”
 Šmida Gabriel 87.50 (14/16Gasto Galanta ”B”
 Žiška Drahomír 62.50 (5/8OSTK Špačince
 Bugyi Mikuláš 57.14 (4/7Gasto Galanta ”B”
 Šulko Peter 50.00 (2/4OSTK Špačince
 Ružička Pavol 42.86 (6/14ŠK Dobrá Voda
 Danko Drahomír 33.33 (1/3ŠK Dobrá Voda
 Pilo Jozef 27.27 (3/11MSTK Leopoldov ”C”
 Šimek Vladimír ml. 25.00 (1/4Propria Kúty ”B”
 Beluský Milan 25.00 (2/8ZŠK Mesta Vrbové
 Jasovský Jaroslav 25.00 (1/4Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Gašparíková Lucia 23.08 (3/13TTC Majcichov
 Nemček Daniel 21.43 (3/14OSTK Malženice
 Glemba Juraj 18.18 (2/11STO Veľké Úľany ”B”
 Podmaka Mário 11.76 (2/17OSTK Špačince
 Šandal Peter 8.33 (1/12SK Vydrany ”C”
 Šulko Vladimír 0.00 (0/4OSTK Špačince
 Behul Július 0.00 (0/4MTJ Piešťany - Moravany ”C”
 Šulko Daniel 0.00 (0/2OSTK Špačince
 Kakvic Miroslav 0.00 (0/4Slavoj Sládkovičovo ”B”
 Kollár Róbert st. 0.00 (0/4TTC Majcichov
 Botos Jozef 0.00 (0/4STO Veľké Úľany ”B”
 Dulický František 0.00 (0/4STO Veľké Úľany ”B”
 Kašťák Ľubomír 0.00 (0/4MSTK Leopoldov ”C”
 Biró András 0.00 (0/4Gasto Galanta ”B”
 Kupec Igor 0.00 (0/4ZŠK Mesta Vrbové
 Kováč Miroslav 0.00 (0/4Propria Kúty ”B”
 Brenesselová Alžbeta 0.00 (0/2ZŠK Mesta Vrbové
 Jasovský Ján 0.00 (0/8Slavoj Sládkovičovo ”B”