skryť hráčov  uložiť vytlačiť
pinec


Trvalé upozornenie pre správcov

Sumár kola:

súťaž:
kolo:
nasledujúce
predchádzajúce

Chýbajúca úspešnosť hráčov:
• Bučany ”C” (Mário Lukačovič, Tomáš Lukáč)
• STK Bojničky ”C” (Jozef Turoň, Viliam Pavelka)
• STK Voderady ”B” (Vladimír Schiffel)

Výsledky 23. kola (nadstavba):

8. liga TT (2018-2019)

18.03.2019 (po) 18:00 ŠK Dobrá Voda ”C”  ŠSK Šintava ”B” 6 12 
  Gregorička L. 3.5/4.5
  Bednárik A. 0.0/0.5
  Lukačovič M. 0.0/4.5
  Kadlečíková I. 2.5/4.5
  Drobná V. 0.0/4.0
  Krivosudský M. 4.5/4.5
  Báby L. 3.0/4.5
  Miklošík B. 2.5/4.5
  Molnár L. 2.0/4.5
23.03.2019 (so) 18:00 KST Hlohovec ”B”  STK Sokolovce 12 6 
  Štefek Ľ. 3.5/4.5
  Masaryk M. 4.5/4.5
  Šiška M. 1.0/4.0
  Bálent I. 0.0/0.5
  Vavro M. 3.0/4.5
  Magala D. 1.5/4.5
  Tomášik M. 1.5/4.5
  Piovarči M. 3.0/4.5
  Klučovský J. 0.0/4.5
23.03.2019 (so) 17:30 Družstevník Sasinkovo ”B”  Bučany ”C” 12 6 
  Loffler P. 0.5/0.5
  Löffler M. 3.5/4.5
  Klištinec D. 3.5/4.5
  Michalec P. 1.0/4.0
  Fulír P. 3.5/4.5
20.03.2019 (st) 18:00 MTJ Piešťany - Moravany ”E”  MTJ Piešťany - Moravany ”F” 10 8 
  Miklovič J. 4.5/4.5
  Vetrík J. 2.5/4.5
  Hulman R. 2.0/4.5
  Ovšonka D. 1.0/4.0
  Jankechová B. 0.0/0.5
  Lauko J. 2.0/3.0
  Balážová S. 2.5/4.5
  Zibrin E. 0.0/1.5
  Kubiš A. 0.0/4.5
  Rakús G. 3.5/4.5
23.03.2019 (so) 15:00 ŠK Slávia Zeleneč ”C”  STO Blava Jasl. Bohunice ”E” 14 4 
  Dubovský V. 1.5/3.5
  Topor M. 1.0/1.0
  Šupala T. 3.5/3.5
  Horváth B. 0.5/1.5
  Gajdošík M. 3.0/4.0
  Mruškovič S. 1.0/1.0
  Čápka J. 3.5/3.5
  Urbanovská V. 2.0/4.5
  Čapkovičová L. 2.0/4.5
  Rolenčík A. 0.0/4.5
  Hulík R. 0.0/4.5
19.03.2019 (ut) 18:00 OFK Trebatice ”B”  STK Voderady ”B” 13 5 
  Polčan J. 3.5/4.5
  Urban S. 3.5/4.5
  Foltýn P. 3.0/4.5
  Regina V. 3.0/4.5
 Sitár Ľ. 2,5
 Zolvík M 1,0.
 Sitár ml. L. 0,5
 Zolvík ml. M. 1,0
23.03.2019 (so) 18:00 STK Bojničky ”C”  STK Trakovice ”B” 6 12 
  Chudý P. 4.0/4.5
  Ušák J. 2.5/3.5
  Bašovská D. 1.0/4.5
  Tupý E. 0.0/1.0
  Lukáč T. 4.5/4.5


Tabuľka po 23. kole (nadstavba):

8. liga TT (2018-2019)

por. mužstvo + -  B BN
priamy postup 1.OFK Trebatice ”B” 23 20 3 0 290 : 124 63 66
priamy postup 2.ŠSK Šintava ”B” 23 20 0 3 296 : 118 60 63
3.Družstevník Sasinkovo ”B” 23 17 2 4 264 : 150 56 59
4.MTJ Piešťany - Moravany ”E” 23 16 0 7 241 : 173 52 55
5.STK Trakovice ”B” 23 15 2 6 254 : 160 52 55
6.KST Hlohovec ”B” 23 14 3 6 259 : 155 51 54
7.MTJ Piešťany - Moravany ”F” 23 10 2 11 210 : 204 44 45
8.ŠK Slávia Zeleneč ”C” 23 10 0 13 175 : 239 40 43
9.STK Voderady ”B” 23 9 2 12 191 : 223 42 43
10.STK Sokolovce 23 8 2 13 195 : 219 40 41
11.STO Blava Jasl. Bohunice ”E” 23 7 1 15 142 : 272 37 38
priamy zostup do nižšej súťaže 12.Bučany ”C” 23 3 1 19 126 : 288 29 30
13.STK Bojničky ”C” 23 1 1 21 132 : 282 25 26
14.ŠK Dobrá Voda ”C” 23 1 1 21 123 : 291 25 26

poradie v tabuľke určuje:
1) počet bodov
2) vzájomné zápasy (vrátane pomeru setov resp. loptičiek)

* po kliknutí na niektoré mužstvo sa zobrazí zoznam všetkých stretnutí vybraného mužstva