skryť hráčov  uložiť vytlačiť
pinec


Trvalé upozornenie pre správcov

Sumár kola:

súťaž:
kolo:
posledné
predchádzajúce

Výsledky 22. kola:

3. liga TT (2018-2019)

13.04.2019 (so) 16:00 ZŠK Mesta Vrbové  MTJ Piešťany - Moravany ”C” 10 8 
  Šácha P. 3.5/4.5
  Zlatník Z. 1.5/4.5
  Lukačovič M. 2.5/4.5
  Kondáč M. 2.0/4.0
  Beluský M. 0.5/0.5
  Lulovič M. 4.0/4.5
  Košút L. 2.0/4.5
  Kaščák J. 0.0/4.5
  Stolár V. 2.0/4.5
13.04.2019 (so) 15:30 Propria Kúty ”B”  OSTK Špačince 14 4 
  Šimek V. 1.5/2.5
  Malík J. 4.5/4.5
  Ralbovský R. 2.5/4.5
  Šimkovič R. 1.0/2.0
  Nemček P. 4.5/4.5
  Marčan O. 1.0/4.5
  Strečanský D. 1.0/4.5
  Bažány D. 1.0/4.5
  Podmaka M. 1.0/4.5
13.04.2019 (so) 16:00 ŠK Dobrá Voda  MSTK Leopoldov ”C” 13 5( domáci 1 x W.O., hostia 5 x W.O.)
  Kadlečík J. 3.5/3.5
  Lukačovič P. 3.5/3.5
  Kadlečík R. 1.0/3.0
  Ondruška J. 0.0/2.0
  Zlámala M. 1.0/3.5
  Šantavý M. 1.0/4.5
  Varga K. 2.0/4.0
13.04.2019 (so) 16:00 SK Vydrany ”C”  OSTK Malženice 12 6(BAKA - telocvicna ZS, 1x WO)
  Gaál N. 4.5/4.5
  Horváth L. 2.5/4.5
  Balogh B. 2.5/4.5
  Navrátil K. 2.0/3.0
  Sáha R. 0.5/1.5
  Nemček M. 1.0/4.5
  Jančovič Š. 1.0/4.5
  Čapuška L. 2.0/4.5
  Ondrušek P. 2.0/4.5
13.04.2019 (so) 16:00 Gasto Galanta ”B”  Slavoj Sládkovičovo ”B” 7 11 
  Petrovský M. 0.0/0.5
  Horváth M. 3.0/4.0
  Kondákor L. 0.0/0.5
  Biró A. 0.0/4.5
  Petrovský M. 2.0/4.5
  Bugyi M. 2.0/4.0
  Németh B. 3.5/4.5
  Vavro B. 3.5/4.5
  Wiltschka F. 2.5/4.5
  Jasovský J. 1.5/4.5
13.04.2019 (so) 13:00 STO Veľké Úľany ”B”  TTC Majcichov 9 9 
  Borovský V. 1.5/4.5
  Pauer T. 3.5/4.5
  Mihalský R. 1.5/3.5
  Glemba J. 0.5/0.5
  Modrocký P. 2.0/4.0
  Rigo Z. 0.0/1.0
  Kollár R. 3.0/4.5
  Kollár R. 1.0/4.5
  Gašparíková L. 1.0/4.5
  Dzurová L. 4.0/4.5


Tabuľka po 22. kole:

3. liga TT (2018-2019)

por. mužstvo + -  B
priamy postup 1.ŠK Dobrá Voda 22 20 1 1 282 : 113 63
postup do kvalifikácie 2.Gasto Galanta ”B” 22 16 2 4 237 : 158 56
3.Slavoj Sládkovičovo ”B” 22 16 0 6 217 : 179 54
4.STO Veľké Úľany ”B” 22 12 2 8 213 : 183 48
5.Propria Kúty ”B” 22 8 4 10 178 : 218 42
6.OSTK Špačince 22 7 4 11 175 : 221 40
7.TTC Majcichov 22 8 2 12 187 : 209 40
8.SK Vydrany ”C” 22 7 3 12 196 : 200 39
9.MSTK Leopoldov ”C” 22 8 1 13 182 : 214 39
zostup po kvalifikácii 10.ZŠK Mesta Vrbové 22 6 3 13 170 : 226 37
priamy zostup do nižšej súťaže 11.OSTK Malženice 22 6 2 14 174 : 222 36
priamy zostup do nižšej súťaže 12.MTJ Piešťany - Moravany ”C” 22 6 0 16 164 : 232 34

poradie v tabuľke určuje:
1) počet bodov
2) vzájomné zápasy (vrátane pomeru setov resp. loptičiek)

* po kliknutí na niektoré mužstvo sa zobrazí zoznam všetkých stretnutí vybraného mužstva