UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA
chrobačik

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 33
str. 1 2 3 4

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 03.10.2022 16:15 ):

noexpand Re:Sládkovičovo A - začiatok stretnutí
Ja si myslím, že sekretár urobil správne, že si zatvoril obidve uši, nakoľko ”je veľmi pravdepodobné”, že podobný zápas ako proti Kútom, sa už doma nebude zopakovať.
karol nagy ( pridané: 26.09.2022 13:27 )
noexpand MK 2020 Bojničky
Nakoľko aj toto video mi zmizlo z YouTube, tak som ju opäť ”zavesil” na web v novom účte. Možno niekto si ju rád pozrie znovu a zaspomína si na časy nedávne. https://youtu.be/XYAZDLNieEg
karol nagy ( pridané: 04.09.2022 13:04 )
noexpand Jarmočný turnaj v Seredi, video
Nakoľko z pre mňa neznámych dôvodov YouTube zrušil, alebo len pozastavil, neviem, moje dva účty. Takže všetky moje videá na týchto účtoch sú nedostupné. A preto som založil nový účet, dúfam, že ho YouTube nezruší, a znovu nahral video z tejto akcie. https://www.youtube.com/watch?v=DDeVlBIQA1M
karol nagy ( pridané: 01.09.2022 10:21 )
noexpand Re:Stol na pingpong
Ja by som odporučil obrátiť sa buď na armádu, alebo na políciu. Tí majú všetko zelené!
karol nagy ( pridané: 25.10.2020 16:41, expiruje o 285d. )
noexpand Nové opatrenia od 15. okt.
Chvála bohu, správcu týchto stránok /MK/, ešte humor neopustil, ale ja sa veľmi obávam, že väčšine pingpongistov po ďaľšom prerušení súťaží, čo asi nastane, bude skôr do plaču, a časom stratia aj zmyseľ pre humor!
karol nagy ( pridané: 11.10.2020 19:49 )
noexpand Re(2):pandémia
Miro ja si nerobím z ničoho srandu! Len je to tiež len jedna z množstva existujúcich chorôb, okolo ktorých sa nerobí také ”haló”, ako okolo ”covid”-u. Žiadna choroba nie je ”nič príjemné”, nie len covid. Aj mňa všetko bolí, a tiež sa veľmi trápim, nie len Tvoja žena! A takých ľudí, ktorí sa tiež veľmi trápia z rôznych iných chorôb, je možno oveľa viac, ako trápiaci sa z covidu!
karol nagy ( pridané: 11.10.2020 19:36 )
noexpand pandémia
mám taký dojem, že tento ”náš” krízový štáb riadi niekto z hora. A pánboh to asi nebude. Ako francúzy hovoria, za všetkým hľadaj ženu alebo peniaze. A pochybujem, že by v tomto prípade išlo o ženu. Asi budem musieť urobiť výpreaj mojich rakiet. Ale kto ich kúpi, keď ich nikto nebude potrebovať!
karol nagy ( pridané: 28.09.2020 21:32 )
noexpand Re(2):China Open
V tomto Pištejovom zápase bolo pekne vidieť, aké diskutabilné je posúdiť správny a nesprávny servis. Väčšinou ide o subjektívne posúdenie. Naoko obidvaja servovali v podstate počas celého zápasu rovnako, a predsa im rozhodca /či rozhodkyňa/, niektoré servy klasifikovala, ako nesprávne. Na druhej strane, ani jeden z hráčov si nedovolil voči rozhodcom žiadne protesty, ako to bolo vo finále rakúskej ligy. Ktoré video mimichodom už stiahli z YOUTUBE, asi si uvedomili, akú reklamu si robia pre seba.
karol nagy ( pridané: 31.05.2019 19:02 )
noexpand Turnaj o pohár starostu, Bojničky.
Na inú tému. Touto cestou by som chcel vysloviť uznanie, a pochvalu organizátorom tohto turnaja, za príkladnú organizáciu! Píšem to nielen preto, lebo sa mi celkom darilo, ale hlavne preto, lebo je to fakt, ktorý sa nedá spochybniť! O atmosfére, hlavne pri semi, a finálových zápasoch, už ani nehovoriac, ktorá bola, dovolím si tvrdiť, porovnávajúca s atmosférou na tohtoročných MS v hokeji! A tí, ktorí boli pri tom, mi musia dať za pravdu, že úroveň hlavne semi, a finálového zápasu, bola minimálne zrovnateľná s úrovňou zápasov na turnajoch vyššej kategórie! A mňa osobne teší, že som k tomu v nemalej miere prispel aj ja, čo usudzujem z nekonečných gratulácií po finále!
karol nagy ( pridané: 12.05.2019 12:02 )
noexpand Re(3):fraška
P.S.: A je nanajvýš neprípustné, aby sa o takomto treste príslušné ŠTK dozvedela až na konci súťaže, a až vtedy dala nejaký trest, dokonca so spätnou platnosťou, oddielu za neoprávnený štart hráča v súťaži! Keď už, tak by mala vymerať adekvátny trest aj pre seba!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:51 )
- 1 -

str. 1 2 3 4

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php