UA Rusofili všetkých krajín, spojte sa a choďte do prdele UA

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 261
str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 27

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 27.06.2022 15:18 ):

noexpand Loptičky xushaofa končia?
Neviete niekto, ako to je s loptičkami Xushaofa, ktoré sa v našich súťažiach hojne používajú? V zozname schválených loptičiek už som ich nenašiel ( https://equipments.ittf.com/#/equipments/balls ), ale ani som nepostrehol žiadny oznam, že končia. Kluby menšie, či väčšie zásoby majú. Bude sa s nimi dať hrať aj budúcu sezónu, alebo treba prejsť na iné? Inak Xushaofa asi skončili k 31.12.2021, takže súťaž sme dohrávali s neschválenými loptičkami, ale vôbec nám to neprekážalo :-)
Miroslav Komorný ( pridané: 12.04.2022 22:39 )
noexpand Re(4):Letný pohár
To je tajomnejšie, ako šifra majstra Leonarda. Predpokladám, že platia všetky body propozícií :-)
Miroslav Komorný ( pridané: 07.04.2022 20:56 )
noexpand Re(2):Letný pohár
Tak mi to bolo vysvetlené. A aj na prihláške je kolónka na pečiatku klubu.
Miroslav Komorný ( pridané: 07.04.2022 08:01 )
noexpand Letný pohár
Letný pohár predsedu KSTZ už nie je, čo býval. Predseda (alebo jeho poradcovia) si povedali, že pre nás bude lepšie, keď z toho spravia klubovú súťaž. Čiže za jedno družstvo musia hrať len hráči jedného konkrétneho klubu, ktorý hral v krajskej trnavskej lige alebo oblastnej lige patriacej pod Trnavu. Zabili tým veľmi dobrú myšlienku, neviem, či nie jedinú za posledné roky :-), aby si spolu zahrali hráči voľne, pre zábavu, kto má ako chuť. Škoda.
Miroslav Komorný ( pridané: 06.04.2022 09:44 )
noexpand Re(3):mužské finále
Karči, takéto drevo asi ešte nemáš ;-) .. https://www.youtube.com/watch?v=1uh5uI-o3R0&ab_channel=CentrumSzkoleniaPZTSim.AndrzejaGrubby
Miroslav Komorný ( pridané: 04.04.2022 11:47 )
noexpand Re:Nechceme hrať stolný tenis?
Ahoj Dano, vítam Tvoju aktivitu, lebo rozprávať sa treba. Nejaká komunikácia s klubmi prebehnúť mala, to si myslím tiež. Ale čo sa týka spustenia súťaží v režime OP, tak neviem, aká je situácia v kluboch, ale vychádzajúc aj zo zaočkovanosti v rámci Slovenska a aj zo zaočkovanosti v našom klube, tak si myslím, že kvalita súťaže by hodne utrpela. Hoci som 3x očkovaný a keď bude treba, tak nemám problém ani s 10-tou vakcínou, lebo je pre mňa úplne zrejmé, že očkovanie pomáha. Ale chodiť po kraji na zápasy v nekompletnom zložení svojho i súperovho mužstva, to sa mi veru nežiada. A zúčastňovať sa podvádzania či už spoluhráča alebo protihráča s nejakým falošným alebo cudzím očkovacím preukazom, tak to mi je úplne proti srsti. Ja uvažujem, že ak sa súťaž nespustí aspoň v režime OTP a majú sa dohrávať 2 kolá v režime OP niekedy v apríli, len aby bola odohratá polovica súťaže, tak že nenastúpim. Načo je dobré dohrať nasilu polovicu súťaže, keď si nemáme plnohodnotne zahrať? O čo ide? Pre mňa to nie je o ”diskriminácii neočkovaných” - to mi je šumafuk, keď nechcú, nech si za to nesú zodpovednosť. Ale ide o športový zážitok. A ten si myslím, že výrazne utrpí.
Miroslav Komorný ( pridané: 27.01.2022 15:57 )
noexpand ObSTZ
Ani v tejto chvíli neviem, či dobrá správa :-) .. Oblastné súťaže sa VV rozhodol spustiť od 7.2.2022 v režime OP. Som zvedavý, či a ako to bude fungovať. Viac: https://obstztrnava.estranky.sk/clanky/aktuality/opatovne-spustenie-vsetkych-sutazi.html
Miroslav Komorný ( pridané: 24.01.2022 15:28 )
noexpand Re(3):mužské finále
Tipujem, že žiadny :-) Je to skôr módna záležitosť. Je ťažšia, než by bola s takou istou efektívnou plochou oválna, čo niekomu môže vyhovovať, ale dá sa to dosiahnuť aj inak. Keby na tom niečo bolo, tak to má už polovica Číňanov. No a v našich ligách je aj nebezpečnejšia. Keď letí vzduchom hranatá, hrozí vážnejšie zranenie :-)
Miroslav Komorný ( pridané: 30.11.2021 20:14 )
noexpand Re:mužské finále
Dobré ráno :-) Zázrak sa konal. Hráč z rebríčka okolo 70. miesta získal striebro na MS (poskočil o 46 miest hore) a so svetovou jedničkou hral takmer vyrovnaný zápas, nebol to žiadny világoš, hoci to skončilo 4:0. Musím povedať, že výkon proti Bollovi minimálne zopakoval, ale mal proti sebe iného súpera, asi o 50% rýchlejšieho :-). Bolo vidieť, že Číňania sú stále ešte o kúsok ďalej. Najmä rozdiel v pohybe bol markantný. Mladý Truls sa môže pohybovať vysoko, ale tipujem, že druhý Waldner z neho nebude. Zo strednej vzdialenosti už nestíhal pohybovo. A to má 19 rokov. Ale ruku má fantastickú. Najmä backhandový splachovák mu urobil dosť bodov a zachránil česť v zápase.
Miroslav Komorný ( pridané: 30.11.2021 12:00 )
noexpand Re:Semifinále na MS v stolnom tenise. Moregardh-Boll 4:3
Boll hral s bolesťami, inak by ho asi dal. Ale je to bombardér. Uvidíme, ako bude vzdorovať vo finále :-) Škoda toho nášho Wanga. Na zraneného Bolla s obranou by možno šancu mal. Rozhodne mal životnú príležitosť .. aj sa dostal do najprijateľnejšej časti pavúka.
Miroslav Komorný ( pridané: 29.11.2021 11:29 )
- 1 -

str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 27

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php