UPOZORNENIE: Súťaže KSTZ a ObSTZ sú PRERUŠENÉ! (Covid-19)

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 256
str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 26

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 27.01.2022 15:57 ):

noexpand Re:Nechceme hrať stolný tenis?
Ahoj Dano, vítam Tvoju aktivitu, lebo rozprávať sa treba. Nejaká komunikácia s klubmi prebehnúť mala, to si myslím tiež. Ale čo sa týka spustenia súťaží v režime OP, tak neviem, aká je situácia v kluboch, ale vychádzajúc aj zo zaočkovanosti v rámci Slovenska a aj zo zaočkovanosti v našom klube, tak si myslím, že kvalita súťaže by hodne utrpela. Hoci som 3x očkovaný a keď bude treba, tak nemám problém ani s 10-tou vakcínou, lebo je pre mňa úplne zrejmé, že očkovanie pomáha. Ale chodiť po kraji na zápasy v nekompletnom zložení svojho i súperovho mužstva, to sa mi veru nežiada. A zúčastňovať sa podvádzania či už spoluhráča alebo protihráča s nejakým falošným alebo cudzím očkovacím preukazom, tak to mi je úplne proti srsti. Ja uvažujem, že ak sa súťaž nespustí aspoň v režime OTP a majú sa dohrávať 2 kolá v režime OP niekedy v apríli, len aby bola odohratá polovica súťaže, tak že nenastúpim. Načo je dobré dohrať nasilu polovicu súťaže, keď si nemáme plnohodnotne zahrať? O čo ide? Pre mňa to nie je o ”diskriminácii neočkovaných” - to mi je šumafuk, keď nechcú, nech si za to nesú zodpovednosť. Ale ide o športový zážitok. A ten si myslím, že výrazne utrpí.
Miroslav Komorný ( pridané: 27.01.2022 15:57 )
noexpand ObSTZ
Ani v tejto chvíli neviem, či dobrá správa :-) .. Oblastné súťaže sa VV rozhodol spustiť od 7.2.2022 v režime OP. Som zvedavý, či a ako to bude fungovať. Viac: https://obstztrnava.estranky.sk/clanky/aktuality/opatovne-spustenie-vsetkych-sutazi.html
Miroslav Komorný ( pridané: 24.01.2022 15:28 )
noexpand Re(3):mužské finále
Tipujem, že žiadny :-) Je to skôr módna záležitosť. Je ťažšia, než by bola s takou istou efektívnou plochou oválna, čo niekomu môže vyhovovať, ale dá sa to dosiahnuť aj inak. Keby na tom niečo bolo, tak to má už polovica Číňanov. No a v našich ligách je aj nebezpečnejšia. Keď letí vzduchom hranatá, hrozí vážnejšie zranenie :-)
Miroslav Komorný ( pridané: 30.11.2021 20:14 )
noexpand Re:mužské finále
Dobré ráno :-) Zázrak sa konal. Hráč z rebríčka okolo 70. miesta získal striebro na MS (poskočil o 46 miest hore) a so svetovou jedničkou hral takmer vyrovnaný zápas, nebol to žiadny világoš, hoci to skončilo 4:0. Musím povedať, že výkon proti Bollovi minimálne zopakoval, ale mal proti sebe iného súpera, asi o 50% rýchlejšieho :-). Bolo vidieť, že Číňania sú stále ešte o kúsok ďalej. Najmä rozdiel v pohybe bol markantný. Mladý Truls sa môže pohybovať vysoko, ale tipujem, že druhý Waldner z neho nebude. Zo strednej vzdialenosti už nestíhal pohybovo. A to má 19 rokov. Ale ruku má fantastickú. Najmä backhandový splachovák mu urobil dosť bodov a zachránil česť v zápase.
Miroslav Komorný ( pridané: 30.11.2021 12:00 )
noexpand Re:Semifinále na MS v stolnom tenise. Moregardh-Boll 4:3
Boll hral s bolesťami, inak by ho asi dal. Ale je to bombardér. Uvidíme, ako bude vzdorovať vo finále :-) Škoda toho nášho Wanga. Na zraneného Bolla s obranou by možno šancu mal. Rozhodne mal životnú príležitosť .. aj sa dostal do najprijateľnejšej časti pavúka.
Miroslav Komorný ( pridané: 29.11.2021 11:29 )
noexpand Wang - Gauzy
Tu sa dá pozrieť zápas zo záznamu. Dosť zle sa to hľadalo..
https://www.youtube.com/watch?v=k6NS0HZjp00&list=PLIl_mJ3zK7B_hKsw2TLV-m09rL6KqpfBA&index=40&ab_channel=WorldTableTennis
čas 4:00
Miroslav Komorný ( pridané: 27.11.2021 14:30 )
noexpand Upozornenie
Ako každý rok, aj tento upozorňujem, že rozpis zápasov na týchto stránkach je len informatívny a oficiálny nájdete na https://www.stolnytenis.info/sezona/2021-22/tt Ja sa síce snažím, aby sa rozpis úplne zhodoval, ale ak nastane zmena v oficiálnom a ja sa o zmene nedozviem, tak sa môžu líšiť. Touto cestou Vás chcem aj poprosiť, ak zistíte nejakú odlišnosť, aby ste ma na ňu upozornili, ja ju ihneď opravím. Ďakujem

P.S. v súvislosti s pingpongovým cintorínom, ak chcete nejakému pingpongistovi, ktorý sa pohyboval v našich súťažiach, urobiť ”pomníček”, stačí, keď mi pošlete o ňom základné informácie (v rozsahu, aké majú aj ostatní), ja ho tam rád pridám. Fotka (najlepšie športová) je vítaná, ale nie je povinná.
Miroslav Komorný ( pridané: 28.09.2021 21:42 )
noexpand Re:Odpočívaj v pokoji
Toto ma podnietilo založiť tu taký malý pingpongový cintorín, kde môžeme kamarátom, spoluhráčom venovať tichú alebo hoci aj hlasnú spomienku. Začal som Bystríkom a mám v pláne tam doplniť aj ostatných, ale potrebujem pomoc - nejakú spomienkovú fotku (najlepšie športovú), dátum úmrtia a klub posledného pôsobiska. Prosím na mail.
https://pinpong.info/cintorin.php
Miroslav Komorný ( pridané: 22.09.2021 20:29 )
noexpand upratovanie
Ahojte, trošku som preriedil linky na kluby ( https://pinpong.info/linky.php ). Tie, ktoré boli neaktualizované 4 a viac rokov som vyradil. Ak máte aktívnu web-stránku stolnotenisového klubu a nieje tu uvedená, rád doplním.
Miro Komorný ( pridané: 31.08.2021 10:07 )
noexpand Wang sa kvalifikoval na OH
https://sport.aktuality.sk/c/488693/stolny-tenis-jang-wang-si-vybojoval-miestenku-do-tokia/
.. ak budú.
Miro Komorný ( pridané: 16.03.2021 10:47 )
- 1 -

str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 26

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php