UPOZORNENIE: VŠETKY SÚŤAŽE KSTZ A ObSTZ TRNAVA SÚ PRERUŠENÉ DO ODVOLANIA!

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 32
str. 1 2 3 4

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 24.12.2020 12:40 ):

noexpand Re:Smutná správa.
Veľmi smutná správa! Môj dlhodobý ”fanúšik” a stály divák na mojich zápasoch v Hlohovci a Leopoldove. Dúfam, že odišiel do nebies ”bezbolestne” a spokojne. Nech odpočíva v pokoji!
karol nagy ( pridané: 20.12.2020 20:22 )
noexpand 13. novembra 2020 vo veku 58 rokov nás navždy opustil Janko Mega.
R.I.P.
karol nagy ( pridané: 15.11.2020 12:52 )
noexpand Re:Stol na pingpong
Ja by som odporučil obrátiť sa buď na armádu, alebo na políciu. Tí majú všetko zelené!
karol nagy ( pridané: 25.10.2020 16:41, expiruje o 902d. )
noexpand Nové opatrenia od 15. okt.
Chvála bohu, správcu týchto stránok /MK/, ešte humor neopustil, ale ja sa veľmi obávam, že väčšine pingpongistov po ďaľšom prerušení súťaží, čo asi nastane, bude skôr do plaču, a časom stratia aj zmyseľ pre humor!
karol nagy ( pridané: 11.10.2020 19:49 )
noexpand Re(2):pandémia
Miro ja si nerobím z ničoho srandu! Len je to tiež len jedna z množstva existujúcich chorôb, okolo ktorých sa nerobí také ”haló”, ako okolo ”covid”-u. Žiadna choroba nie je ”nič príjemné”, nie len covid. Aj mňa všetko bolí, a tiež sa veľmi trápim, nie len Tvoja žena! A takých ľudí, ktorí sa tiež veľmi trápia z rôznych iných chorôb, je možno oveľa viac, ako trápiaci sa z covidu!
karol nagy ( pridané: 11.10.2020 19:36 )
noexpand pandémia
mám taký dojem, že tento ”náš” krízový štáb riadi niekto z hora. A pánboh to asi nebude. Ako francúzy hovoria, za všetkým hľadaj ženu alebo peniaze. A pochybujem, že by v tomto prípade išlo o ženu. Asi budem musieť urobiť výpreaj mojich rakiet. Ale kto ich kúpi, keď ich nikto nebude potrebovať!
karol nagy ( pridané: 28.09.2020 21:32 )
noexpand Re(2):China Open
V tomto Pištejovom zápase bolo pekne vidieť, aké diskutabilné je posúdiť správny a nesprávny servis. Väčšinou ide o subjektívne posúdenie. Naoko obidvaja servovali v podstate počas celého zápasu rovnako, a predsa im rozhodca /či rozhodkyňa/, niektoré servy klasifikovala, ako nesprávne. Na druhej strane, ani jeden z hráčov si nedovolil voči rozhodcom žiadne protesty, ako to bolo vo finále rakúskej ligy. Ktoré video mimichodom už stiahli z YOUTUBE, asi si uvedomili, akú reklamu si robia pre seba.
karol nagy ( pridané: 31.05.2019 19:02 )
noexpand Turnaj o pohár starostu, Bojničky.
Na inú tému. Touto cestou by som chcel vysloviť uznanie, a pochvalu organizátorom tohto turnaja, za príkladnú organizáciu! Píšem to nielen preto, lebo sa mi celkom darilo, ale hlavne preto, lebo je to fakt, ktorý sa nedá spochybniť! O atmosfére, hlavne pri semi, a finálových zápasoch, už ani nehovoriac, ktorá bola, dovolím si tvrdiť, porovnávajúca s atmosférou na tohtoročných MS v hokeji! A tí, ktorí boli pri tom, mi musia dať za pravdu, že úroveň hlavne semi, a finálového zápasu, bola minimálne zrovnateľná s úrovňou zápasov na turnajoch vyššej kategórie! A mňa osobne teší, že som k tomu v nemalej miere prispel aj ja, čo usudzujem z nekonečných gratulácií po finále!
karol nagy ( pridané: 12.05.2019 12:02 )
noexpand Re(3):fraška
P.S.: A je nanajvýš neprípustné, aby sa o takomto treste príslušné ŠTK dozvedela až na konci súťaže, a až vtedy dala nejaký trest, dokonca so spätnou platnosťou, oddielu za neoprávnený štart hráča v súťaži! Keď už, tak by mala vymerať adekvátny trest aj pre seba!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:51 )
noexpand Re(2):fraška
Ja už len jednu poslednú poznámku k tomuto ”problému”. Fakt, že kto vedel, kto nevedel o treste daného hráča, sa dá jednoznačne určiť z toho, komu to rozhodnutie o treste bolo na papieri doručené! Ako sa hovorí, čo je na papieri, to platí! Kto čomu hovorí, to nemusí byť pravda! Takéto rozhodnutia s celoslovenskou pôsobnosťou by mali byť zverejnené na WEB-stránkach najvyššieho orgánu tohto športu, aby o tom všetci zainteresovaní vedeli! A ak to tak nie je, je to len ďaľší dôkaz o trhlinách v tomto športe na Slovensku!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:39 )
- 1 -

str. 1 2 3 4

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php