Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 7

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 17.07.2020 10:19 ):

noexpand 7.liga
Dobrý deň, ak by mal niekto záujem,ponúkame miesto v 7. lige. Volať na 0903 476796
Milan Tomašovič ( pridané: 07.07.2020 12:27 )
noexpand fraška
Posledný krát zareagujem a potom len čas ukáže,či Suchá bude hrať nejakú ligu,alebo nebude vôbec. Zrejme chýbať nikomu nebudeme,dôležité sú J. Bohunice. J.Čápka,pýtaš sa či sa nehanbíme za podvod svojho hráča.Ak by to urobil vedome,že vedel,že nemôže hrať na celom Slovensku,tak určite by som sa za neho hanbil a u nás si viac nezahrá. Opýtam sa teraz ja.Pred rokom si sa ty osobne nehanbil za svojho ožratého hráča,ktorý vulgárne napadol predsedu? Bol právoplatne potrestaný,ale iba on,nie celé mužstvo a aj tak si to neakceptoval a vyvolal takú hystériu,že fundovaný výbor odstúpil. Za toho výboru by sa to určite nestalo,že by hráčovi,ktorý má trest pán Dobiš potvrdí súpisku,že môže hrať.Odpoviem ti aj na ten tvoj príklad s Ljubičičom v Slovane.Hneď ako hral prvý zápas za Slovan,kompetentný orgán SFZ to zistil a skontumoval.Nečakal do posledného kola a potom by mu skontumoval všetky zápasy? To isté sa malo urobiť aj teraz,hneď po prvom zápase sa malo skontumovať a viac by sme ho nepostavili a nie ticho čakať ako dopadnú J.B. Človek nemusí mať vysokú školu,aby pochopil odkial vietor fúka.Podotýkam,že my ako klub sme nepochybili,všetky záväzky na začiatku súťaže sme si splnili a cítime sa ukrivdení rozhodnutím oblastného výboru,ktorý nesie podľa nás všetkú vinu,že povolil štart hráčovi v treste.
Milan Tomašovič ( pridané: 26.04.2019 15:34 )
noexpand fraška
Ďakujem Ľubovi a Stanovi,ktorí sa vžili do našej situácie a presne to si myslím aj ja,len oni to vysvetlili odbornejšou formou.Tiež si myslím,že hráč Mišík nás určite vedome nechcel poškodiť a bol v tom,že trest má iba v bratislavskom kraji.Odhliadnúc od toho my ako klub sme nemali žiadnu možnosť zistiť či hráč je v treste,či je v rozvodovom konaní,alebo či platí dane. Postupovali sme v súlade s prestupovým poriadkom a následne nám bol schválený na súpiske pre ročník 2018/19. Ak by boli čo i len najmenšie pochybnosti,tak určite by nebola súpiska riadiacim orgánom súťaže schválená.Som presvedčený,že my ako klub sme nepochybili,administratívne a finančné záväzky na začiatku všetky splnili,nebol dôvod hráča na zápasy nenominovať.
Milan Tomašovič ( pridané: 25.04.2019 14:57 )
noexpand Re(2):fraška
Vlado,ani sám neveríš čo píšeš,že oblastný výbor o tom nevedel,lebo tie šumy sa i mne dostávali už mesiac dozadu,ale bol som si istý,že keď má hráč platný registračný preukaz,je potvrdený na súpiske,tak pre mňa je to alfa omega a nemusím sa starať.I ty sám osobne si o tom vedel už dávno a len ste čakali ako to dopadne na konci súťaže a keď hrozilo vypadnutie J.B.tak treba zasiahnuť,ale nie za zeleným pinpongovým stolom.
Milan Tomašovič ( pridané: 25.04.2019 07:52 )
noexpand fraška
Dobrý večer kamaráti a priatelia stolného tenisu. Myslím,že som sa tu nikdy k ničomu nevyjadroval,lebo som nemal dôvod a pinpong beriem skôr ako športovú zalúbu a stretávanie sa kamarátov a priateĺov si zasúťažiť v športe,ktorý nás spoločne baví. Dnes,za čerstva sa však vyjadriť musím,lebo ak mi nepukne srdce od krivdy,tak určite do rána nezaspím.Priznám sa,že nepoznám detailne ani stanovy,hoci som predseda klubu OSK Suchá nad Parnou,tak neviem či tam je v niektorom bode zmienka,že Jaslovské Bohunice nemôžu zo žiadnej ligy vypadnúť. Teraz som už trocha ironický,ale myslím si,že odtiaľ vietor fúka. Dnes som dostal email,kde som sa dočítal,že oblastný výbor,kde dvaja členovia sú práve z J.Bohuníc rozhodli,že za neoprávnený štart hráča p.Mišíka nám kontumujú všetky zápasy kde hral a tým pádom nám odrátajú body a vypadávame z piatej ligy a ako zázrakom sa zasa zachránia J.Bohunice.Chcem podotknúť,že mi sme hráča Mišíka prijali na začiatku sezóny a nemali sme ani tušenie,že je pod trestom v bratislavskom kraji. Na základe prestupového poriadku sme vybavili prestup,kde neboli žiadne námietky a taktiež nám bola odsúhlasená súpiska oblastným výborom,pečiatkou a podpisom Ivici Hatalovej,ktorá je profesionálna pracovníčka sekretariátu slovenského zväzu,tak ak to ona nevedela,nie je možné aby sme to mi len tušili. Ak to vedela,tak nám ho mala stopnúť hneď na začiatku súťaže a nie na konci.Hoci ja osobne tento šport a celú súťaž beriem skôr ako záľubu,nerobím z ničoho tragédiu,tento účelový krok oblastného výboru cítim ako veľkú krivdu a neprávosť voči nám,ktorí sme a vždy chceme byť klub kamarátsky a férový.Priatelia,nebudem vás už zbytočne otravovať našou krivdou,ktorú cítime,ale skúste sa vžiť do našej situácie,že ako by ste vy reagovali na z nášho pohľadu nespravodlivosť,keď sme si vedomí,že sme všetky administratívne aj finančné povinnosti na začiatku ligy splnili a na konci ligy,vám oznámia,že z ôsmeho miesta klesáte na jedenáste a vypadávate? V J.Bohuniciach môže strielať šampanské.
Milan Tomašovič ( pridané: 24.04.2019 22:43 )
noexpand čudné
Môže mi to niekto vysvetliť? KST Hlohovec A malo na oficiálnej súpiske zapísaných 13 hráčov a tri dni pred začiatkom súťaže sa odhlásili z piatej ligy,tým ju znehodnotili,lebo sú prví vypadávajuci a všetci hráči zo základu prešli do béčka kaliť vodu v 6-tej lige.Nechápem,to nemohli dohrať s takým počtom hráčov,
Milan Tomašovič ( pridané: 17.09.2017 18:18 )
noexpand Paradox
neviem čo je na tom paradoxné,ale myslím si,že keď ako vedúci mužstva dám oficiálnu súpisku,tak sekretár ju uverejní na oficiálnej stránke. Všetci vieme,že toto je neoficiálna,ale super stránka,tak tu si musíme počkať až si to sem správcovia jednotlivých mužstiev zadajú sami. Teda môj názor.
Milan Tomašovič ( pridané: 14.09.2017 20:46 )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php