chrobačik

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 2

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 23.05.2020 10:11 ):

noexpand Re(6):usmernenie SSTZ pre tréningy
Páni uniká mi o čom sa vlastne sporíte... Kvôli korona kríze neboli MS v hokeji, odložená je letná olympiáda o rok, nehrá sa Wimbledon (mimochodom 1.x od 2.svetovej vojny), Roland Garros, nie je Tour de France. A vy tu chcete dohrávať nejakú 3. resp. 4.až 5. ligu v poradí (aj keď oficiálne 2.-4.liga) v amatérskom športe stolný tenis pri brutálnych teplotách za nenormálnych hyperdemiologických opatrení. Jediné čo momentálne funguje po športovej stránke, aby sa ”aspoň trocha” zarobilo na televíznych právach je bundesliga. Máme také provízie ako hráči z bundesligy, aby sme sa stávali otrokmi nášho šporu? Zarába niekto 100 000 eur týždenne ako hráči bundesligy???
Prosím rozmýšľajme v súvislostiach... Je mi úplne jasné, že žiadne z dvoch riešení, nie je spravodlivé,... ale dá sa vybrať ešte nejaké spravodlivejšie riešenie z dvoch o ktorých rozhodol SSTZ???
Jozef Čápka ( pridané: 22.05.2020 23:28, expiruje o 1d. )
noexpand pozvánka na stolnotenisovú exhibíciu
Pri príležitosti osláv 90.výročia športu v obci Jaslovské Bohunice usporiada STK ŠK Blava v spolupráci s obcou Jaslovské Bohunice

stolnotenisovú exhibíciu s reprezentantmi SR

Ľubomírom PIŠTEJOM a Samuelom NOVOTOM

v sobotu 16.6.2018 v telocvični ZŠ Jaslovské Bohunice od 18:30 hod

Pozývame všetkých priaznivcov stolného tenisu, vstup voľný
Jozef Čápka ( pridané: 05.06.2018 23:08 )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php