Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 4

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 17.02.2020 08:40 ):

noexpand Koniec sezóny
Pomaly sa blíži koniec sezóny. Už sme si zvykli, že na konci sezóny skončia niektoré zápasy podozrivo prekvapujúco. Mnohí si iste pamätajú frašku z konca minuloročnej sezóny, frašku,ktorú zohrali Jaslovské Bohunice a Rohožník. Dvojzápas skončil presne tak ako to všetkým 4 mužstvám vyhovovalo a zásadne ovplyvnil boj o záchranu. Na základe týchto výsledkov nespravodlivo vypadli iné mužstvá ako mali. Všetci to vieme a nedá sa s touto minulosťou nič urobiť. Urobme niečo pre súčasnosť - nedovoľme aby sa podobná situácia zopakovala!!! Dohrajme súťaž v rámci fair play, ten kto je najslabší, nech vypadne. Inak už som počul, že niektoré telefóny začínajú byť už žeravé...
Dano Šulko ( pridané: 11.02.2020 21:06, expiruje o 52d. )
noexpand Re:Aj to je súčasný šport.
Lepoldov vyhral 5.ligu zaslúžene a k postupu im gratulujem. Ale spôsob akým ovplyvnil boj o záchranu v súťaži je zahanbujúci...Chlapci sa vrátane ich vedúcich môžu hanbiť pred celým okresom.
Dano Šulko ( pridané: 07.04.2017 13:09 )
noexpand Ponuka - 2.liga
TJ OSTK Špačince ponúka 2.ligu. Záujemcovia sa môžu kontaktovať na mňa.
Dano Šulko ( pridané: 22.04.2016 13:53 )
noexpand 3.liga
Ponúkame 3.ligu mužstvu , ktoré má o ňu seriózny záujem . Podmienky si dohodneme individuálne. Kontakt na mňa je v adresári.
Dano Šulko ( pridané: 29.05.2014 14:14 )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php