chrobačik

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 230
str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 23

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 10.10.2019 17:38 ):

noexpand Re:Ospravedlnenie (vysvetlenie)
To čo je za pingpongistu, ktorý sa žení v sobotu počas sezóny? Len aby to nebolo zlé znamenie :-) Na ženenie, pôrody, rodinné oslavy a podobné marginálne záležitosti je predsa čas od apríla do septembra. Akurát pohreby sa horšie plánujú, ale tie našťastie bývajú cez týždeň.. ;-)
Novomanželom prajem veľa šťastia.
P.S. kto ma nepozná, tak žartujem (trošku)
Miro Komorný ( pridané: 23.09.2019 18:23 )
noexpand Re:China Open
Tak to má Ľubo za sebou. Potrápil aj svetovú jednotku a aj ruskú rozhodkyňu. Snáď to nebude mať nejakú dohru :-) Ale prekvapilo ma, že zavedenie zberačov loptičiek sa mi zdá zmena k horšiemu. Stav 3:1, 10:9, Ľubo odvracal matchball a pol minúty (možno aj viac) sa čakalo, kým dostanú loptičku, aby mohli pokračovať. To mi prišlo dosť rušivé. Zápasy Bolla a Ovtcharova boli fantastické. Obaja viedli proti Číňanom v poslednom sete veľmi výrazne, Boll za výdatnej pomoci prasiatok nakoniec tesne uhájil 7.set, ale Ovtcharovovi nestačilo ani vedenie 10:5 v 7. sete na postup ďalej!
No a ešte ma prekvapilo, ako sa v našej tlači nezmyselne poslovenčujú čínske i kórejské mená. Fan Zhendong je Fan Čen-tung, Jang Woojin je Čang Woo-čin. Najprv som myslel, že som pozeral iný turnaj. Keby hrali na protoure na Slovensku, asi by sa sami nespoznali na výsledkovej listine :-)
Miro Komorný ( pridané: 31.05.2019 09:35 )
noexpand China Open
Ľubo Pištej hrá na turnaji vo veľkej forme. Už má na svojom opasku okrem iných skalpy Rakúšana Gardosa, Číňana Fang Bo a najnovšie aj svetovej 9-tky Kórejca Woojina ( https://tv.ittf.com/video/pistej-lubomir-jang-woojin/1573735 ). V 16-tke ho čaká svetová 1-tka Fan Zhendong - v piatok, 7:20 nášho času. Videl som aj zápas mixu Wang-Kukuľková a sklamanie z hry Wanga je slabé slovo :-( Ani som to nedopozeral.
Miro Komorný ( pridané: 30.05.2019 14:26 )
noexpand Športový duch..
Skúsim to povedať najjednoduchšie, ako som schopný.

Ako sa hovorí, plačete síce dobre, ale na cudzom hrobe. Ak niekto vydá nejaký zákaz a nemá ani predstavu, ako ho kontrolovať, tak to nemôžem vnímať inak, ako odporučenie. Neviem presne a nechce sa mi to hľadať, ale hladké trávy zakázali roku 2010 alebo skôr. To je minimálne 9 rokov a doteraz nikto nestanovil, ako sa má dodržiavanie zákazu prakticky kontrolovať. Komu to vadí, bombardujte prosím svojimi podnetmi a sťažnosťami stolnotenisové zväzy - od toho vášho počnúc a ITTF končiac. Úprimne vám držím palce a keď vás bude dosť, tak s tým niečo budú musieť urobiť.

Ale aj tak sa mi to zdá smiešne. Obrovská polemika okolo možného porušenia zákazu jedného a možno ešte ďalších troch-štyroch hráčov v celom trnavskom kraji. Pokiaľ viem, tak je zakázané podvádzať aj dohodnutím zápasu alebo jeho napísaním a neodohratím. Je to nepomerne častejšie (a podľa mňa i závažnejšie) porušenie pravidiel, ktoré by možno niekedy aj išlo skontrolovať, hoci problematicky. Ale keďže toto porušenie pravidiel robia mnohí, tak sa nad tým nikto nepozastavuje? Kde je v tomto prípade onen športový duch a rešpekt k protihráčom? Ako sa hovorí, smietku v cudzom oku vidím, ale brvno vo vlastnom nie :-( Nebudem tu nikoho menovať, ale mnohí vedia, kto píše a dohaduje zápasy. Z dlhodobého hľadiska možno ani nie je klub, ktorý by toto pravidlo neporušil. Tak sa prestaňme strápňovať..
Miro Komorný ( pridané: 18.05.2019 14:57 )
noexpand Re:Prečo nešla laola
Ďakujem za vysvetlenie. Konečne poriadny dôvod aj pre staršie ročníky, prečo sa vrhnúť na IT technológie. Inak dopadneme takto .. http://www.meteleskublesku.cz/media/18/snd/30.mp3 :-)
Miro Komorný ( pridané: 29.04.2019 17:07 )
noexpand Re:fraška
Milan, kašli na vypisovanie sem. Keď riadiaci orgán rok netuší, že im v súťaži hrá hráč zo susednej gubernie neoprávnene, tak je to ”ostuda jak Brno”, nech už to z hľadiska miery zavinenia je ako chce :-) Podajte protest (neviem či sa dá rovno aj na SSTZ), keď už pre nič iné, nech je ostuda celoslovenská a nech sa na zväze zamyslia (teraz myslím ten najvyšší), že pridať jeden stĺpček do excelovskej tabuľky nie je až taká nadpráca. Nejaký diel viny riadiace orgány neodškriepiteľne majú, ale potrestaní ste len vy. Pre seba si žiadny trest, ba ani predsavzatie do budúcnosti nevyvodili. V Čechách sa dá nájsť na internete aj kto kedy dostal žltú kartu. A čo sa týka JB, tak tam neprerazíš žiadnymi argumentami a už vôbec nie prirovnaniami. Počul som šumy, že tam prestupuje aj p. Harabín, ktorý sa na staré kolená vracia k tejto krásnej hre a možno sa do tohoto centra spravodlivosti bude sťahovať aj ústavný súd ;-)
Miro Komorný ( pridané: 27.04.2019 10:22 )
noexpand Gratulácia
Srdečná gratulácia pingpongovej rodine Pekovcov .. majú doma oba tohtoročné majstrovské tituly. Neviem, či sa to v histórii podarilo ešte niekomu inému. Klobúk dole.
Miro Komorný ( pridané: 08.04.2019 17:39 )
noexpand Re:MOJ 2019 Bojničky
Tu je reportáž: https://www.youtube.com/watch?v=v6Ij-trI5I0
Miro Komorný ( pridané: 28.02.2019 15:00 )
noexpand Re(2):Upozornenie - zmena pravidiel
Systém upozorní na možnú chybu, že nesúhlasi súčet s výsledkom, ale to nevadí. Je to len upozornenie, ktoré treba v tomto prípade ignorovať.
Miro Komorný ( pridané: 28.01.2019 14:01 )
noexpand Upozornenie - zmena pravidiel
Keďže sa žiaľ celkom často stáva, že hostia prídu v nekompletnom zložení (traja), chcem upozorniť aj touto formou na zmenu pravidiel pri zapisovaní úspešnosti v takomto prípade! Ak sú hostia len traja, tak domáci hráči si do úspešnosti zarátajú len 3 zápasy, nie 4! Platí to aj v prípade, že sa prišli len odfotiť. V 2.lige som úspešnosť poopravoval (Baka, Hlohovec), ale iné ligy som nepozeral. Samozrejme, pravidlo platí aj v opačnom prípade, že domáci sú len traja, čo je ešte tragickejšie..
Miro Komorný ( pridané: 28.01.2019 08:21 )
- 1 -

str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 23

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php