chrobačik

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 25
str. 1 2 3

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 22.05.2019 10:22 ):

noexpand Turnaj o pohár starostu, Bojničky.
Na inú tému. Touto cestou by som chcel vysloviť uznanie, a pochvalu organizátorom tohto turnaja, za príkladnú organizáciu! Píšem to nielen preto, lebo sa mi celkom darilo, ale hlavne preto, lebo je to fakt, ktorý sa nedá spochybniť! O atmosfére, hlavne pri semi, a finálových zápasoch, už ani nehovoriac, ktorá bola, dovolím si tvrdiť, porovnávajúca s atmosférou na tohtoročných MS v hokeji! A tí, ktorí boli pri tom, mi musia dať za pravdu, že úroveň hlavne semi, a finálového zápasu, bola minimálne zrovnateľná s úrovňou zápasov na turnajoch vyššej kategórie! A mňa osobne teší, že som k tomu v nemalej miere prispel aj ja, čo usudzujem z nekonečných gratulácií po finále!
karol nagy ( pridané: 12.05.2019 12:02 )
noexpand Re(3):fraška
P.S.: A je nanajvýš neprípustné, aby sa o takomto treste príslušné ŠTK dozvedela až na konci súťaže, a až vtedy dala nejaký trest, dokonca so spätnou platnosťou, oddielu za neoprávnený štart hráča v súťaži! Keď už, tak by mala vymerať adekvátny trest aj pre seba!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:51 )
noexpand Re(2):fraška
Ja už len jednu poslednú poznámku k tomuto ”problému”. Fakt, že kto vedel, kto nevedel o treste daného hráča, sa dá jednoznačne určiť z toho, komu to rozhodnutie o treste bolo na papieri doručené! Ako sa hovorí, čo je na papieri, to platí! Kto čomu hovorí, to nemusí byť pravda! Takéto rozhodnutia s celoslovenskou pôsobnosťou by mali byť zverejnené na WEB-stránkach najvyššieho orgánu tohto športu, aby o tom všetci zainteresovaní vedeli! A ak to tak nie je, je to len ďaľší dôkaz o trhlinách v tomto športe na Slovensku!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:39 )
noexpand Re:fraška
Nakoľko sme akože právny štát, si myslím, že proti každému rozhodnutiu sa dá odvolať na vyšiiu inštanciu! V najhoršom, aj do Strassbourgu!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 05:36 )
noexpand Re:MOJ 2019 Bojničky
Môj, 16 a pol minútový zostrih si záujemcovia môžu pozrieť na adrese: https://youtu.be/AcaF6cN6mto
Len dúfam, že nikto z aktérov na záberoch nebude proti!
karol nagy ( pridané: 01.03.2019 05:03 )
noexpand MOJ 2019 Bojničky
Kto by si rád zaspomínal na tieto MO, na mojej FB stránke nájde ”krátku” fotoreportáž z tejto akcie. https://www.facebook.com/karol.nagy.94
karol nagy ( pridané: 24.02.2019 20:46 )
noexpand 3 kráľový turnaj Šintava
Aj touto cestou by som chcel vysloviť poďakovanie organizátorom za tento turnaj, ktorého som sa zúčastnil ako hráč prvýkrát. Bohužiaľ, podobne ako v Hlohovci, ako sa hovorí, ostali mi len oči pre plač!
Ale chcel by som vyzdvihnúť hlavne výbornú atmosféru a pohostinnosť organizátorov /na čo som v konečnom dôsledku aj doplatil/, o čom najjesnejšie hovorí počet účastníkov turnaja. Ak organizátorom vydrží elán aj do ďaľších rokov, aj tento turnaj, podobne ako trebárs Kopániho memoriál, sa môže dožiť aj svojho XXV.-ho ročníka!
P:S::
Ak aj pán boh dá, rád by som sa ho aj zúčastnil. Trebárs aj tak, že ma tam dovezú. Len dúfam, že nie v urne.
karol nagy ( pridané: 05.01.2019 23:20 )
noexpand Re(2):Nové pravidlo??
Miro, ja som našiel tento výklad: http://www.sstz.sk/stara/Aktuality/rozhodcovia-prasknut%C3%A1%20lopticka.pdf A podľa mňa, je to úplne v poriadku. Samozrejme, ak to stále platí!
karol nagy ( pridané: 04.03.2018 07:51 )
noexpand Re(2):Trojkralovy stolnotenisovy turnaj v Šintave
To akože mám brať ako pozvánku na turnaj?
karol nagy ( pridané: 06.12.2017 21:53 )
noexpand Nový predseda
Nedá mi, aby som nereagoval na tieto príspevky. Síce ma táto problematika nejako zvlášť netýka, myslím si, že už som v ”inom leveli”, len mi vadí, ak niekto voľbu predsedu, a daľších členov, prirovnáva k cirkusu, a neuvedomuje si, že súčasťou tohto cirkusu sú vlastne všetci zainteresovaní hráči, a vedúci mužstiev týchto nižších líg! A každý má svoj osobný podiel na tomto predstavení! Všetci, ktorí máme radi tento šport, mali by sme hľadať čo najlepšie riešenie všetkých vyskytnutých problémov, a riešiť ich v prospech budúcnosti tohto športu! Žabomyšie vojny nikam nevedú! Každý, kto má rád tento šport, by mal byť vdačný, že sa vôbec nájdu ľudia, ktorí sa dajú na nejakú funkciu pri organizovaní týchto našich súťaží”. Každý máme svoje chyby, ale takí ľudia ako V. Dobiš, alebo J. Černý, ktorí dlhé roky sa ”obetovali”, aby tieto naše súťaže vôbec fungovali, si zaslúžia obdiv, a nie hanobenie! A to som ešte nehovoril o M. Komornom, ktorý je hádam v ”leveli”, o ktorom sa normálnemu smrteľníkovi ani nesníva, a všetko čo robí, robí len z lásky k tomuto športu! Tak si myslím, že by bolo načase, aby sa každý zamyslel nad tým, o čo mu vlastne ide!
karol nagy ( pridané: 19.10.2017 19:45 )
- 1 -

str. 1 2 3

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php