chrobačik

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 228
str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 23

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 22.05.2019 10:22 ):

noexpand Re(2):Športový duch..
Prepáč Jozef. Kto nechce, nepochopí. Pre ostatných - nie, neobhajujem podvádzanie, len mám inú predstavu o riešení. Inak neviem, prečo si to zobral osobne.

Priznám sa, že mi ani nenapadlo, že by sa mohli chodiť hráči navzájom kontrolovať, či sa zápasy naozaj hrajú. To je zaujímavá myšlienka. Myslíš, že by išiel obnoviť projekt pomocnej stráže verejnej bezpečnosti - so zameraním na stolný tenis? Dúfam, že si to nemyslel vážne :-)

Ako dopadli baráže?
Miro Komorný ( pridané: 19.05.2019 05:15, expiruje o 7d. )
noexpand Športový duch..
Skúsim to povedať najjednoduchšie, ako som schopný.

Ako sa hovorí, plačete síce dobre, ale na cudzom hrobe. Ak niekto vydá nejaký zákaz a nemá ani predstavu, ako ho kontrolovať, tak to nemôžem vnímať inak, ako odporučenie. Neviem presne a nechce sa mi to hľadať, ale hladké trávy zakázali roku 2010 alebo skôr. To je minimálne 9 rokov a doteraz nikto nestanovil, ako sa má dodržiavanie zákazu prakticky kontrolovať. Komu to vadí, bombardujte prosím svojimi podnetmi a sťažnosťami stolnotenisové zväzy - od toho vášho počnúc a ITTF končiac. Úprimne vám držím palce a keď vás bude dosť, tak s tým niečo budú musieť urobiť.

Ale aj tak sa mi to zdá smiešne. Obrovská polemika okolo možného porušenia zákazu jedného a možno ešte ďalších troch-štyroch hráčov v celom trnavskom kraji. Pokiaľ viem, tak je zakázané podvádzať aj dohodnutím zápasu alebo jeho napísaním a neodohratím. Je to nepomerne častejšie (a podľa mňa i závažnejšie) porušenie pravidiel, ktoré by možno niekedy aj išlo skontrolovať, hoci problematicky. Ale keďže toto porušenie pravidiel robia mnohí, tak sa nad tým nikto nepozastavuje? Kde je v tomto prípade onen športový duch a rešpekt k protihráčom? Ako sa hovorí, smietku v cudzom oku vidím, ale brvno vo vlastnom nie :-( Nebudem tu nikoho menovať, ale mnohí vedia, kto píše a dohaduje zápasy. Z dlhodobého hľadiska možno ani nie je klub, ktorý by toto pravidlo neporušil. Tak sa prestaňme strápňovať..
Miro Komorný ( pridané: 18.05.2019 14:57 )
noexpand Re:Prečo nešla laola
Ďakujem za vysvetlenie. Konečne poriadny dôvod aj pre staršie ročníky, prečo sa vrhnúť na IT technológie. Inak dopadneme takto .. http://www.meteleskublesku.cz/media/18/snd/30.mp3 :-)
Miro Komorný ( pridané: 29.04.2019 17:07 )
noexpand Re:fraška
Milan, kašli na vypisovanie sem. Keď riadiaci orgán rok netuší, že im v súťaži hrá hráč zo susednej gubernie neoprávnene, tak je to ”ostuda jak Brno”, nech už to z hľadiska miery zavinenia je ako chce :-) Podajte protest (neviem či sa dá rovno aj na SSTZ), keď už pre nič iné, nech je ostuda celoslovenská a nech sa na zväze zamyslia (teraz myslím ten najvyšší), že pridať jeden stĺpček do excelovskej tabuľky nie je až taká nadpráca. Nejaký diel viny riadiace orgány neodškriepiteľne majú, ale potrestaní ste len vy. Pre seba si žiadny trest, ba ani predsavzatie do budúcnosti nevyvodili. V Čechách sa dá nájsť na internete aj kto kedy dostal žltú kartu. A čo sa týka JB, tak tam neprerazíš žiadnymi argumentami a už vôbec nie prirovnaniami. Počul som šumy, že tam prestupuje aj p. Harabín, ktorý sa na staré kolená vracia k tejto krásnej hre a možno sa do tohoto centra spravodlivosti bude sťahovať aj ústavný súd ;-)
Miro Komorný ( pridané: 27.04.2019 10:22 )
noexpand Gratulácia
Srdečná gratulácia pingpongovej rodine Pekovcov .. majú doma oba tohtoročné majstrovské tituly. Neviem, či sa to v histórii podarilo ešte niekomu inému. Klobúk dole.
Miro Komorný ( pridané: 08.04.2019 17:39 )
noexpand Re:MOJ 2019 Bojničky
Tu je reportáž: https://www.youtube.com/watch?v=v6Ij-trI5I0
Miro Komorný ( pridané: 28.02.2019 15:00 )
noexpand Re(2):Upozornenie - zmena pravidiel
Systém upozorní na možnú chybu, že nesúhlasi súčet s výsledkom, ale to nevadí. Je to len upozornenie, ktoré treba v tomto prípade ignorovať.
Miro Komorný ( pridané: 28.01.2019 14:01 )
noexpand Upozornenie - zmena pravidiel
Keďže sa žiaľ celkom často stáva, že hostia prídu v nekompletnom zložení (traja), chcem upozorniť aj touto formou na zmenu pravidiel pri zapisovaní úspešnosti v takomto prípade! Ak sú hostia len traja, tak domáci hráči si do úspešnosti zarátajú len 3 zápasy, nie 4! Platí to aj v prípade, že sa prišli len odfotiť. V 2.lige som úspešnosť poopravoval (Baka, Hlohovec), ale iné ligy som nepozeral. Samozrejme, pravidlo platí aj v opačnom prípade, že domáci sú len traja, čo je ešte tragickejšie..
Miro Komorný ( pridané: 28.01.2019 08:21 )
noexpand Upozornenie
Poznačte si túto novú adresu stránok https://pinpong.info a starú už neotvárajte.
Miro Komorný ( pridané: 16.12.2018 22:02 )
noexpand Sťahovanie
Dúfam, že prebehlo úspešne a ešte raz Vás všetkých vítam.

Pri rozposielaní mailov administrátorom som zistil, že u 3 pánov nemám aktuálnu emailovú adresu, tak som Vám nemohol doručiť nové aktivačné linky. Napíšte mi prosím vaše aktuálne emailové adresy (najlepšie mailom). Týka sa to týchto pánov:
Milan Beluský - Vrbové
Vlado Seitler - Krakovany
Tomáš Černý - ŠKP Trnava

Ďakujem
Miro Komorný ( pridané: 16.12.2018 09:25 )
- 1 -

str. 1 2 3 4 .. 10 .. 20 .. 23

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php