Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 5 dní a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 21
str. 1 2 3

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 19.03.2019 12:26 ):

noexpand Re:MOJ 2019 Bojničky
Môj, 16 a pol minútový zostrih si záujemcovia môžu pozrieť na adrese: https://youtu.be/AcaF6cN6mto
Len dúfam, že nikto z aktérov na záberoch nebude proti!
karol nagy ( pridané: 01.03.2019 05:03 )
noexpand MOJ 2019 Bojničky
Kto by si rád zaspomínal na tieto MO, na mojej FB stránke nájde ”krátku” fotoreportáž z tejto akcie. https://www.facebook.com/karol.nagy.94
karol nagy ( pridané: 24.02.2019 20:46 )
noexpand 3 kráľový turnaj Šintava
Aj touto cestou by som chcel vysloviť poďakovanie organizátorom za tento turnaj, ktorého som sa zúčastnil ako hráč prvýkrát. Bohužiaľ, podobne ako v Hlohovci, ako sa hovorí, ostali mi len oči pre plač!
Ale chcel by som vyzdvihnúť hlavne výbornú atmosféru a pohostinnosť organizátorov /na čo som v konečnom dôsledku aj doplatil/, o čom najjesnejšie hovorí počet účastníkov turnaja. Ak organizátorom vydrží elán aj do ďaľších rokov, aj tento turnaj, podobne ako trebárs Kopániho memoriál, sa môže dožiť aj svojho XXV.-ho ročníka!
P:S::
Ak aj pán boh dá, rád by som sa ho aj zúčastnil. Trebárs aj tak, že ma tam dovezú. Len dúfam, že nie v urne.
karol nagy ( pridané: 05.01.2019 23:20 )
noexpand Re(2):Nové pravidlo??
Miro, ja som našiel tento výklad: http://www.sstz.sk/stara/Aktuality/rozhodcovia-prasknut%C3%A1%20lopticka.pdf A podľa mňa, je to úplne v poriadku. Samozrejme, ak to stále platí!
karol nagy ( pridané: 04.03.2018 07:51 )
noexpand Re(2):Trojkralovy stolnotenisovy turnaj v Šintave
To akože mám brať ako pozvánku na turnaj?
karol nagy ( pridané: 06.12.2017 21:53 )
noexpand Nový predseda
Nedá mi, aby som nereagoval na tieto príspevky. Síce ma táto problematika nejako zvlášť netýka, myslím si, že už som v ”inom leveli”, len mi vadí, ak niekto voľbu predsedu, a daľších členov, prirovnáva k cirkusu, a neuvedomuje si, že súčasťou tohto cirkusu sú vlastne všetci zainteresovaní hráči, a vedúci mužstiev týchto nižších líg! A každý má svoj osobný podiel na tomto predstavení! Všetci, ktorí máme radi tento šport, mali by sme hľadať čo najlepšie riešenie všetkých vyskytnutých problémov, a riešiť ich v prospech budúcnosti tohto športu! Žabomyšie vojny nikam nevedú! Každý, kto má rád tento šport, by mal byť vdačný, že sa vôbec nájdu ľudia, ktorí sa dajú na nejakú funkciu pri organizovaní týchto našich súťaží”. Každý máme svoje chyby, ale takí ľudia ako V. Dobiš, alebo J. Černý, ktorí dlhé roky sa ”obetovali”, aby tieto naše súťaže vôbec fungovali, si zaslúžia obdiv, a nie hanobenie! A to som ešte nehovoril o M. Komornom, ktorý je hádam v ”leveli”, o ktorom sa normálnemu smrteľníkovi ani nesníva, a všetko čo robí, robí len z lásky k tomuto športu! Tak si myslím, že by bolo načase, aby sa každý zamyslel nad tým, o čo mu vlastne ide!
karol nagy ( pridané: 19.10.2017 19:45 )
noexpand Re(4):ETTU CUP
Podľa mna, časom na to prídu, že je to zle, a prepíšu to. Ale mne zasa neide do hlavy, prečo Vydrany skončili ”až” na 2. mieste? Lebo aj podľa počtu setov zo všetkých, a aj zo vzájomných zápasov, mi vychádza, že mali byť 1. Ale asi majú v tej ETTU, nejaký špeciálny systém na určenie poradia. V každom prípade treba Vydranom zagratulovať k postupu!
karol nagy ( pridané: 02.10.2017 22:26 )
noexpand sport online
Trošku od veci. Z nasled. linku sa dá stiahnuť program na on-line sledovanie všetkého druhu športu. Volá sa sprt zone. https://archive.org/details/SportZone1.5.1 Stačí si ho stiahnuť do PC, a spustiť. Je aj verzia na mobily. https://ulozto.sk/!03ylaE12SHRF/sportzone-1-2-3-apk Teraz akurát pozerám finále PP-ongu. Ale idú aj zápasy DCupu. Príjemné sťahovanie a pozeranie.
karol nagy ( pridané: 17.09.2017 18:26 )
noexpand Re(2):Finále LP
Áno, chceme vedieť podrobnosti! Najlepší by bol videozáznam z inkriminovanej situácie. Asi sa budem musieť ”znehodnotiť”, aby som sa mohol zúčastniť, a ”zdokumentovať” podujatie. Ak to niekto iný ”celkom náhodou” neurobil.
P.S.
Miro, neviem, či by si nemal kandidovať v budúcich voľbách. S Tvojím nadhľadom, by si mal, podľa mňa, veľmi dobré šance na úspech.
karol nagy ( pridané: 22.07.2017 14:42 )
noexpand Re(2):Letný pohár 2017
Aby sme boli presný, asi najmenší je štampedlový /dúfam, že takto sa to píše/, 2 cl-ový pohár /alebo skôr, pohárik/.
karol nagy ( pridané: 16.06.2017 19:15 )
- 1 -

str. 1 2 3

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php