Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 26
str. 1 2 3

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 23.06.2019 22:20 ):

noexpand Re(2):China Open
V tomto Pištejovom zápase bolo pekne vidieť, aké diskutabilné je posúdiť správny a nesprávny servis. Väčšinou ide o subjektívne posúdenie. Naoko obidvaja servovali v podstate počas celého zápasu rovnako, a predsa im rozhodca /či rozhodkyňa/, niektoré servy klasifikovala, ako nesprávne. Na druhej strane, ani jeden z hráčov si nedovolil voči rozhodcom žiadne protesty, ako to bolo vo finále rakúskej ligy. Ktoré video mimichodom už stiahli z YOUTUBE, asi si uvedomili, akú reklamu si robia pre seba.
karol nagy ( pridané: 31.05.2019 19:02 )
noexpand Turnaj o pohár starostu, Bojničky.
Na inú tému. Touto cestou by som chcel vysloviť uznanie, a pochvalu organizátorom tohto turnaja, za príkladnú organizáciu! Píšem to nielen preto, lebo sa mi celkom darilo, ale hlavne preto, lebo je to fakt, ktorý sa nedá spochybniť! O atmosfére, hlavne pri semi, a finálových zápasoch, už ani nehovoriac, ktorá bola, dovolím si tvrdiť, porovnávajúca s atmosférou na tohtoročných MS v hokeji! A tí, ktorí boli pri tom, mi musia dať za pravdu, že úroveň hlavne semi, a finálového zápasu, bola minimálne zrovnateľná s úrovňou zápasov na turnajoch vyššej kategórie! A mňa osobne teší, že som k tomu v nemalej miere prispel aj ja, čo usudzujem z nekonečných gratulácií po finále!
karol nagy ( pridané: 12.05.2019 12:02 )
noexpand Re(3):fraška
P.S.: A je nanajvýš neprípustné, aby sa o takomto treste príslušné ŠTK dozvedela až na konci súťaže, a až vtedy dala nejaký trest, dokonca so spätnou platnosťou, oddielu za neoprávnený štart hráča v súťaži! Keď už, tak by mala vymerať adekvátny trest aj pre seba!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:51 )
noexpand Re(2):fraška
Ja už len jednu poslednú poznámku k tomuto ”problému”. Fakt, že kto vedel, kto nevedel o treste daného hráča, sa dá jednoznačne určiť z toho, komu to rozhodnutie o treste bolo na papieri doručené! Ako sa hovorí, čo je na papieri, to platí! Kto čomu hovorí, to nemusí byť pravda! Takéto rozhodnutia s celoslovenskou pôsobnosťou by mali byť zverejnené na WEB-stránkach najvyššieho orgánu tohto športu, aby o tom všetci zainteresovaní vedeli! A ak to tak nie je, je to len ďaľší dôkaz o trhlinách v tomto športe na Slovensku!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 20:39 )
noexpand Re:fraška
Nakoľko sme akože právny štát, si myslím, že proti každému rozhodnutiu sa dá odvolať na vyšiiu inštanciu! V najhoršom, aj do Strassbourgu!
karol nagy ( pridané: 25.04.2019 05:36 )
noexpand Re:MOJ 2019 Bojničky
Môj, 16 a pol minútový zostrih si záujemcovia môžu pozrieť na adrese: https://youtu.be/AcaF6cN6mto
Len dúfam, že nikto z aktérov na záberoch nebude proti!
karol nagy ( pridané: 01.03.2019 05:03 )
noexpand MOJ 2019 Bojničky
Kto by si rád zaspomínal na tieto MO, na mojej FB stránke nájde ”krátku” fotoreportáž z tejto akcie. https://www.facebook.com/karol.nagy.94
karol nagy ( pridané: 24.02.2019 20:46 )
noexpand 3 kráľový turnaj Šintava
Aj touto cestou by som chcel vysloviť poďakovanie organizátorom za tento turnaj, ktorého som sa zúčastnil ako hráč prvýkrát. Bohužiaľ, podobne ako v Hlohovci, ako sa hovorí, ostali mi len oči pre plač!
Ale chcel by som vyzdvihnúť hlavne výbornú atmosféru a pohostinnosť organizátorov /na čo som v konečnom dôsledku aj doplatil/, o čom najjesnejšie hovorí počet účastníkov turnaja. Ak organizátorom vydrží elán aj do ďaľších rokov, aj tento turnaj, podobne ako trebárs Kopániho memoriál, sa môže dožiť aj svojho XXV.-ho ročníka!
P:S::
Ak aj pán boh dá, rád by som sa ho aj zúčastnil. Trebárs aj tak, že ma tam dovezú. Len dúfam, že nie v urne.
karol nagy ( pridané: 05.01.2019 23:20 )
noexpand Re(2):Nové pravidlo??
Miro, ja som našiel tento výklad: http://www.sstz.sk/stara/Aktuality/rozhodcovia-prasknut%C3%A1%20lopticka.pdf A podľa mňa, je to úplne v poriadku. Samozrejme, ak to stále platí!
karol nagy ( pridané: 04.03.2018 07:51 )
noexpand Re(2):Trojkralovy stolnotenisovy turnaj v Šintave
To akože mám brať ako pozvánku na turnaj?
karol nagy ( pridané: 06.12.2017 21:53 )
- 1 -

str. 1 2 3

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php