chrobačik

Diskusia:

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 5 dní a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)


Zoznam príspevkov len jedného prispievateľa (z jedného počítača): 22
str. 1 2 3

Spôsob zobrazenia príspevkov: CHRONOLOGICKY .. prepnúť na hierarchicky ( posledný príspevok: 25.03.2019 06:48 ):

noexpand Re:2.liga a podvodníci
Už som sem dávno nepísal, a je nedeľa, ideálny čas na písanie, tak by som rád vyslovil moje myšlienky ohľadom tohto príspevku. 1. Je veľmi chválihodné, že sa našiel niekto, kto rázne zakročil proti jednej neregulárnosti v tomto našom športe. To, že niekto vedome hraje s raketou s nedovoleným poťahom, kvôli vylepšeniu úspešnosti, je určite odsúdeniahodné! Ale, takisto sú odsúdeniahodné aj iné porušenia pravidiel st. tenisu. Mám na mysli hlavne podanie, ktoré vo veľmi mnoho prípadoch tiež nie je podľa predpisov! O ”športovom” správaní sa ”niektorých” , akože ”športovcov”, počas zápasov, ani nehovoriac. Keby sa striktne dodržiavali všetky pravidlá a predpisy pre súťaže, mnoho oddielov by vôbec nemohlo hrať súťažne! Ale hráme, lebo dúfam, že väčšina z nás hraje preto, lebo má tento šport rád, a nie pre nejaké umiestnenie v nejakom rebríčku! Určite sú aj hráči, ktorí uprednostňujú radšej postavenie v rebríčku, M.S. je len jedným z nich! Sú aj ďaľší, ktorí hrajú s poťahmi, ktoré väčšine útočných hráčov robí nemalé problémy. Niektorí aj s poťahmi ”po záručnej dobe”, ktorých odraz loptičky je doslova, ”nevyspitateľný! Ale tie problémy vyplývajú hlavne z nedostatku konfrontácie s takými poťahmi! Väčšina mladých hráčov je vedených k útočnej topspinovej hre, proti ktorej boli tieto ”čudné” poťahy vlastne vyvynuté. Na druhej strane si treba všimnúť, že aj niektorí vrcholný hráči, či hráčky siahajú po takýchto, síce dovolených, ale diskutabilných poťahoch, kvôli väčšej šanci na úspech. Ale každý by si mal uvedomiť, že s každým poťahom sa ”treba” vedieť aj naučiť hrať! Tuším som sa nejak rozkecal, takže končím, lebo to je debata na 1000+1 noc. P.S.: Možno raz príde aj doba, kedy sa st. tenis bude hrať aj podľa všetkých pravidiel!
karol nagy ( pridané: 24.03.2019 10:15, expiruje o 29d. )
noexpand Re:MOJ 2019 Bojničky
Môj, 16 a pol minútový zostrih si záujemcovia môžu pozrieť na adrese: https://youtu.be/AcaF6cN6mto
Len dúfam, že nikto z aktérov na záberoch nebude proti!
karol nagy ( pridané: 01.03.2019 05:03 )
noexpand MOJ 2019 Bojničky
Kto by si rád zaspomínal na tieto MO, na mojej FB stránke nájde ”krátku” fotoreportáž z tejto akcie. https://www.facebook.com/karol.nagy.94
karol nagy ( pridané: 24.02.2019 20:46 )
noexpand 3 kráľový turnaj Šintava
Aj touto cestou by som chcel vysloviť poďakovanie organizátorom za tento turnaj, ktorého som sa zúčastnil ako hráč prvýkrát. Bohužiaľ, podobne ako v Hlohovci, ako sa hovorí, ostali mi len oči pre plač!
Ale chcel by som vyzdvihnúť hlavne výbornú atmosféru a pohostinnosť organizátorov /na čo som v konečnom dôsledku aj doplatil/, o čom najjesnejšie hovorí počet účastníkov turnaja. Ak organizátorom vydrží elán aj do ďaľších rokov, aj tento turnaj, podobne ako trebárs Kopániho memoriál, sa môže dožiť aj svojho XXV.-ho ročníka!
P:S::
Ak aj pán boh dá, rád by som sa ho aj zúčastnil. Trebárs aj tak, že ma tam dovezú. Len dúfam, že nie v urne.
karol nagy ( pridané: 05.01.2019 23:20 )
noexpand Re(2):Nové pravidlo??
Miro, ja som našiel tento výklad: http://www.sstz.sk/stara/Aktuality/rozhodcovia-prasknut%C3%A1%20lopticka.pdf A podľa mňa, je to úplne v poriadku. Samozrejme, ak to stále platí!
karol nagy ( pridané: 04.03.2018 07:51 )
noexpand Re(2):Trojkralovy stolnotenisovy turnaj v Šintave
To akože mám brať ako pozvánku na turnaj?
karol nagy ( pridané: 06.12.2017 21:53 )
noexpand Nový predseda
Nedá mi, aby som nereagoval na tieto príspevky. Síce ma táto problematika nejako zvlášť netýka, myslím si, že už som v ”inom leveli”, len mi vadí, ak niekto voľbu predsedu, a daľších členov, prirovnáva k cirkusu, a neuvedomuje si, že súčasťou tohto cirkusu sú vlastne všetci zainteresovaní hráči, a vedúci mužstiev týchto nižších líg! A každý má svoj osobný podiel na tomto predstavení! Všetci, ktorí máme radi tento šport, mali by sme hľadať čo najlepšie riešenie všetkých vyskytnutých problémov, a riešiť ich v prospech budúcnosti tohto športu! Žabomyšie vojny nikam nevedú! Každý, kto má rád tento šport, by mal byť vdačný, že sa vôbec nájdu ľudia, ktorí sa dajú na nejakú funkciu pri organizovaní týchto našich súťaží”. Každý máme svoje chyby, ale takí ľudia ako V. Dobiš, alebo J. Černý, ktorí dlhé roky sa ”obetovali”, aby tieto naše súťaže vôbec fungovali, si zaslúžia obdiv, a nie hanobenie! A to som ešte nehovoril o M. Komornom, ktorý je hádam v ”leveli”, o ktorom sa normálnemu smrteľníkovi ani nesníva, a všetko čo robí, robí len z lásky k tomuto športu! Tak si myslím, že by bolo načase, aby sa každý zamyslel nad tým, o čo mu vlastne ide!
karol nagy ( pridané: 19.10.2017 19:45 )
noexpand Re(4):ETTU CUP
Podľa mna, časom na to prídu, že je to zle, a prepíšu to. Ale mne zasa neide do hlavy, prečo Vydrany skončili ”až” na 2. mieste? Lebo aj podľa počtu setov zo všetkých, a aj zo vzájomných zápasov, mi vychádza, že mali byť 1. Ale asi majú v tej ETTU, nejaký špeciálny systém na určenie poradia. V každom prípade treba Vydranom zagratulovať k postupu!
karol nagy ( pridané: 02.10.2017 22:26 )
noexpand sport online
Trošku od veci. Z nasled. linku sa dá stiahnuť program na on-line sledovanie všetkého druhu športu. Volá sa sprt zone. https://archive.org/details/SportZone1.5.1 Stačí si ho stiahnuť do PC, a spustiť. Je aj verzia na mobily. https://ulozto.sk/!03ylaE12SHRF/sportzone-1-2-3-apk Teraz akurát pozerám finále PP-ongu. Ale idú aj zápasy DCupu. Príjemné sťahovanie a pozeranie.
karol nagy ( pridané: 17.09.2017 18:26 )
noexpand Re(2):Finále LP
Áno, chceme vedieť podrobnosti! Najlepší by bol videozáznam z inkriminovanej situácie. Asi sa budem musieť ”znehodnotiť”, aby som sa mohol zúčastniť, a ”zdokumentovať” podujatie. Ak to niekto iný ”celkom náhodou” neurobil.
P.S.
Miro, neviem, či by si nemal kandidovať v budúcich voľbách. S Tvojím nadhľadom, by si mal, podľa mňa, veľmi dobré šance na úspech.
karol nagy ( pridané: 22.07.2017 14:42 )
- 1 -

str. 1 2 3

WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php