UPOZORNENIE: Súťaže KSTZ a ObSTZ sú PRERUŠENÉ! (Covid-19)

Diskusia:

Reagujete na príspevok: Re:mužské finále autora: Miroslav Komorný (pridané: 30.11.2021 12:00)
Dobré ráno :-) Zázrak sa konal. Hráč z rebríčka okolo 70. miesta získal striebro na MS (poskočil o 46 miest hore) a so svetovou jedničkou hral takmer vyrovnaný zápas, nebol to žiadny világoš, hoci to skončilo 4:0. Musím povedať, že výkon proti Bollovi minimálne zopakoval, ale mal proti sebe iného súpera, asi o 50% rýchlejšieho :-). Bolo vidieť, že Číňania sú stále ešte o kúsok ďalej. Najmä rozdiel v pohybe bol markantný. Mladý Truls sa môže pohybovať vysoko, ale tipujem, že druhý Waldner z neho nebude. Zo strednej vzdialenosti už nestíhal pohybovo. A to má 19 rokov. Ale ruku má fantastickú. Najmä backhandový splachovák mu urobil dosť bodov a zachránil česť v zápase.

Tento príspevok bol reakciou na: mužské finále autora: Karol Nagy (pridané: 30.11.2021 03:22)

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

noexpand Re(2):mužské finále
Bolo by ale zaujímavé sa nejak dozvedieť, síce asi ťažko, aký podiel mal na jeho úspechu nový tvar dreva od Stigy.
Karol Nagy ( pridané: 30.11.2021 19:39 )
Re(3):mužské finále
Tipujem, že žiadny :-) Je to skôr módna záležitosť. Je ťažšia, než by bola s takou istou efektívnou plochou oválna, čo niekomu môže vyhovovať, ale dá sa to dosiahnuť aj inak. Keby na tom niečo bolo, tak to má už polovica Číňanov. No a v našich ligách je aj nebezpečnejšia. Keď letí vzduchom hranatá, hrozí vážnejšie zranenie :-)
Miroslav Komorný ( pridané: 30.11.2021 20:14 )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php
na hlavnú úroveň