Diskusia:

Reagujete na príspevok: Re(6):usmernenie SSTZ pre tréningy autora: Jozef Čápka (pridané: 22.05.2020 23:28, expiruje o 1d. )
Páni uniká mi o čom sa vlastne sporíte... Kvôli korona kríze neboli MS v hokeji, odložená je letná olympiáda o rok, nehrá sa Wimbledon (mimochodom 1.x od 2.svetovej vojny), Roland Garros, nie je Tour de France. A vy tu chcete dohrávať nejakú 3. resp. 4.až 5. ligu v poradí (aj keď oficiálne 2.-4.liga) v amatérskom športe stolný tenis pri brutálnych teplotách za nenormálnych hyperdemiologických opatrení. Jediné čo momentálne funguje po športovej stránke, aby sa ”aspoň trocha” zarobilo na televíznych právach je bundesliga. Máme také provízie ako hráči z bundesligy, aby sme sa stávali otrokmi nášho šporu? Zarába niekto 100 000 eur týždenne ako hráči bundesligy???
Prosím rozmýšľajme v súvislostiach... Je mi úplne jasné, že žiadne z dvoch riešení, nie je spravodlivé,... ale dá sa vybrať ešte nejaké spravodlivejšie riešenie z dvoch o ktorých rozhodol SSTZ???


Tento príspevok bol reakciou na: Re(5):usmernenie SSTZ pre tréningy autora: Holbík Daniel (pridané: 22.05.2020 15:10, expiruje o 1d. )

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

noexpand Re(7):usmernenie SSTZ pre tréningy
Ešte jeden príspevok chlapi ja to beriem s úsmevom žiadne hajanie a prečo tento ročník je už ukončení len to treba jasne napísať a nie to predlžovať jasne že nebudú všetci spokojný Stano ja chápem každé slovo čo si napísal keď čítaš môj príspevok tak sa to snažím odľahčiť a otočiť na zábavu stretneme sa v budúcom ročníku a dokonca chápem aj Jozefa ( vid. tabuľku 3. ligy) Tak ako napísal Stano čo stým vínom dopijeme aby sa nepokazilo a možno v septembri už to bude o pingpongu aha a o tom víne
Holbík Daniel ( pridané: 23.05.2020 09:12, expiruje o 1d. )
Re(8):usmernenie SSTZ pre tréningy
Omluva za preklep čo už nebudeme sa predsa hajať a ani hádať chybička sa vlovdila
Holbík Daniel ( pridané: 23.05.2020 10:11, expiruje o 1d. )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php
na hlavnú úroveň