Diskusia:

Reagujete na príspevok: Re(6):usmernenie SSTZ pre tréningy autora: Stanislav Bučány (pridané: 22.05.2020 23:13, expiruje o 1d. )
Dano, aj pri stole je s Tebou presne taká zábava ako teraz. Ja o voze, ty o koze. Ešte teraz s úsmevom spomíname, keď si hrával za KST Hlohovec a Tonko Tibenský robil v zápase s Vami myslím 5bodov.Ako je to možné? Svoje 4, a keď si mu ušiel od stola a vzdal si aj posledný zápas, tak to bol ten 5-ty bod. Myslím, že sa nemýlim.

Aby som to teda upresnil. Z Tvojho príspevku vyplývalo, že vy nemáte v zmluve termín tréningu, resp. domácich zápasov, tak som len napísal prečo to u nás máme. Nepochopil si, tak to nechajme tak.
A akokoľvek sa rozhodne o súťaži, vždy to bude niekomu vyhovovať viac inému menej. A to ešte nehovoríme o tom čo je správne. Aj väčšinové rozhodnutie nemusí byť dobré. Ale človek zatiaľ nič lepšie nevymyslel.
Ja viem, že teraz vláda uvolnila a dovolila otvoriť pre organizované kluby aj vnútorné športoviská. Počuješ ?.... - Vláda DOVOLILA otvoriť športoviská, a aj školy a je na zriadovatelovi ako s tým naloží. O škole tiež rozhodne zriaďovateľ či ju otvorí alebo nie. Nie každý súkromník otvoril reštauráciu, keď mu ju štát povolil otvoriť, samozrejme pri dodržaní hygienických podmienok.
Dano, už Ťa vidím ako zotierate po každom tréningu telocvičňu namokro, a všetky miesta, ktorých ste sa dotkli, alebo ich počas tréningu pravidelne dezinfikujete. A ak nie, máš vo vačku zvyšných 1600€ ?


Tento príspevok bol reakciou na: Re(5):usmernenie SSTZ pre tréningy autora: Holbík Daniel (pridané: 22.05.2020 15:10, expiruje o 1d. )

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php
na hlavnú úroveň