Diskusia:

Reagujete na príspevok: Re(4):usmernenie SSTZ pre tréningy autora: Stanislav Bučány (pridané: 22.05.2020 10:08, expiruje o 1d. )
Dano, čudoval by si sa, čo v takej zmluve je., a čo by v nej možno ešte malo byť. My tam máme presné hodiny tréningu a zápasov. U nás je telocvičňa stále zadaná. Čakáme až jedny skončia, aby sme mohli rozlžiť stoly. Neviem, u Vás máte asi stoly stále rozložené, telocvičňu postavili asi len pre Vás, ked nemáte v zmvluve dohodnuté presné termíny.
A aj ked máme dohodnuté dni a hodiny, môže sa stať, že ju potrebuje škola, tak má samozrejme prednosť, napriek tomu, že máme zmluvu.
Ja som tu len prezentoval, ako to v reále je - ani so mnou nedebatovali o nejakých hygienických opatreniach.
Tiež som sa tešil, že si zahráme po dvoch mesiacoch, ale keď nám to zriaďovateľ nedovolí...
Pozri, ak nám odsúhlasia dohranie súťaže, budeme sa musieť nejako prispôsobi -, možno odohrať všetko vonku, alebo u tých kde klubom nezakázal zriaďovateľ vstup do telocvične., napríklad u Vás. Alebo nedohráme.


Tento príspevok bol reakciou na: Re(3):usmernenie SSTZ pre tréningy autora: Holbík Daniel (pridané: 21.05.2020 18:53, expiruje o 1d. )

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

noexpand Re(5):usmernenie SSTZ pre tréningy
Úplne to chápem že mate telocvičňu obsadenú, školy plné samý krúžok v Zelenči mate plno iných klubov hádzaná, basketbal horský lezci atď.(trénovanie povolené len pre registrované kluby) jedine kto môže mať obsadenú halu je Vrbové hokejisti a krasokorčuliari tam môžu smelo trénovať ,, zima ako ďas” (prepáčte Vrbovčania nedalo mi) momentálne sa vonku nedajú tieto dva športy realizovať ostatné haly a telocvične sú prázdne tak prečo nemôžete trénovať a hrať súťaž je nepochopiteľné a hygienické podmienky sú dané už dávno treba ich dodržať a SLSTZ to spresnil. Nevidím ani jeden dôvod prečo vás zriaďovateľ neumožní hrať, Bol by som rád keby KSTZ TT zverejnil, zoznam klubov ktoré majú hracie miestnosti k dispozícii a ktoré nie keď už tak MÚÚÚDRO rozhodol že najprv spraví prieskum a potom podľa toho dá konečne stanovisko takže keď bude brať na zreteľ stanovisko klubov už je rozhodnuté ale rád sa budem mýliť aj v kluboch aj KSTZ TT
Holbík Daniel ( pridané: 22.05.2020 15:10, expiruje o 1d. )
Re(6):usmernenie SSTZ pre tréningy
Páni uniká mi o čom sa vlastne sporíte... Kvôli korona kríze neboli MS v hokeji, odložená je letná olympiáda o rok, nehrá sa Wimbledon (mimochodom 1.x od 2.svetovej vojny), Roland Garros, nie je Tour de France. A vy tu chcete dohrávať nejakú 3. resp. 4.až 5. ligu v poradí (aj keď oficiálne 2.-4.liga) v amatérskom športe stolný tenis pri brutálnych teplotách za nenormálnych hyperdemiologických opatrení. Jediné čo momentálne funguje po športovej stránke, aby sa ”aspoň trocha” zarobilo na televíznych právach je bundesliga. Máme také provízie ako hráči z bundesligy, aby sme sa stávali otrokmi nášho šporu? Zarába niekto 100 000 eur týždenne ako hráči bundesligy???
Prosím rozmýšľajme v súvislostiach... Je mi úplne jasné, že žiadne z dvoch riešení, nie je spravodlivé,... ale dá sa vybrať ešte nejaké spravodlivejšie riešenie z dvoch o ktorých rozhodol SSTZ???
Jozef Čápka ( pridané: 22.05.2020 23:28, expiruje o 1d. )
Re(7):usmernenie SSTZ pre tréningy
Ešte jeden príspevok chlapi ja to beriem s úsmevom žiadne hajanie a prečo tento ročník je už ukončení len to treba jasne napísať a nie to predlžovať jasne že nebudú všetci spokojný Stano ja chápem každé slovo čo si napísal keď čítaš môj príspevok tak sa to snažím odľahčiť a otočiť na zábavu stretneme sa v budúcom ročníku a dokonca chápem aj Jozefa ( vid. tabuľku 3. ligy) Tak ako napísal Stano čo stým vínom dopijeme aby sa nepokazilo a možno v septembri už to bude o pingpongu aha a o tom víne
Holbík Daniel ( pridané: 23.05.2020 09:12, expiruje o 1d. )
Re(8):usmernenie SSTZ pre tréningy
Omluva za preklep čo už nebudeme sa predsa hajať a ani hádať chybička sa vlovdila
Holbík Daniel ( pridané: 23.05.2020 10:11, expiruje o 1d. )
Re(6):usmernenie SSTZ pre tréningy
Dano, aj pri stole je s Tebou presne taká zábava ako teraz. Ja o voze, ty o koze. Ešte teraz s úsmevom spomíname, keď si hrával za KST Hlohovec a Tonko Tibenský robil v zápase s Vami myslím 5bodov.Ako je to možné? Svoje 4, a keď si mu ušiel od stola a vzdal si aj posledný zápas, tak to bol ten 5-ty bod. Myslím, že sa nemýlim.

Aby som to teda upresnil. Z Tvojho príspevku vyplývalo, že vy nemáte v zmluve termín tréningu, resp. domácich zápasov, tak som len napísal prečo to u nás máme. Nepochopil si, tak to nechajme tak.
A akokoľvek sa rozhodne o súťaži, vždy to bude niekomu vyhovovať viac inému menej. A to ešte nehovoríme o tom čo je správne. Aj väčšinové rozhodnutie nemusí byť dobré. Ale človek zatiaľ nič lepšie nevymyslel.
Ja viem, že teraz vláda uvolnila a dovolila otvoriť pre organizované kluby aj vnútorné športoviská. Počuješ ?.... - Vláda DOVOLILA otvoriť športoviská, a aj školy a je na zriadovatelovi ako s tým naloží. O škole tiež rozhodne zriaďovateľ či ju otvorí alebo nie. Nie každý súkromník otvoril reštauráciu, keď mu ju štát povolil otvoriť, samozrejme pri dodržaní hygienických podmienok.
Dano, už Ťa vidím ako zotierate po každom tréningu telocvičňu namokro, a všetky miesta, ktorých ste sa dotkli, alebo ich počas tréningu pravidelne dezinfikujete. A ak nie, máš vo vačku zvyšných 1600€ ?
Stanislav Bučány ( pridané: 22.05.2020 23:13, expiruje o 1d. )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php
na hlavnú úroveň