Diskusia:

Reagujete na príspevok: Koniec sezóny autora: Dano Šulko (pridané: 11.02.2020 21:06, expiruje o 52d. )
Pomaly sa blíži koniec sezóny. Už sme si zvykli, že na konci sezóny skončia niektoré zápasy podozrivo prekvapujúco. Mnohí si iste pamätajú frašku z konca minuloročnej sezóny, frašku,ktorú zohrali Jaslovské Bohunice a Rohožník. Dvojzápas skončil presne tak ako to všetkým 4 mužstvám vyhovovalo a zásadne ovplyvnil boj o záchranu. Na základe týchto výsledkov nespravodlivo vypadli iné mužstvá ako mali. Všetci to vieme a nedá sa s touto minulosťou nič urobiť. Urobme niečo pre súčasnosť - nedovoľme aby sa podobná situácia zopakovala!!! Dohrajme súťaž v rámci fair play, ten kto je najslabší, nech vypadne. Inak už som počul, že niektoré telefóny začínajú byť už žeravé...

Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

noexpand Re:Koniec sezóny
Danko, kto je bez viny nech hodí kameňom. Každý by mal začať u seba. Ráno vstať, pozrieť sa do zrkadla a potom zvážiť, či má právo kritizovať iných.
Peter Gajarský ( pridané: 15.02.2020 21:41, expiruje o 1d. )
noexpand Re:Koniec sezóny
Bohužiaľ, neverím, že sa také prípady neobjavia aj túto sezonu. Smutné je ale to, že vlastne ”pílime konáre” pod sebou! Hráči, či dokonca mužstvá, ktorím sú viac nejaké body, ako radosť z hry, a stretnutia sa s priateľmi, by sa mali hlboko zamyslieť nad sebou, a zvážiť svoje ďaľšie pôsobenie v tomto športe. Každý by si mal uvedomiť, že tieto súťaže, krajské a hlavne oblastné, sú vymyslené hlavne pre zábavu milovníkov st. tenisu!
Karol Nagy ( pridané: 12.02.2020 19:40, expiruje o 52d. )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php
na hlavnú úroveň