chrobačik

Diskusia:

Reagujete na príspevok: Ospravedlnenie (vysvetlenie) autora: Vlado Borovský (pridané: 23.09.2019 12:47)
Zdravím všetkých stolnotenisových priateľov, dobrý deň, ahojte. Využijem túto možnosť aby som vysvetlil všetkým, ktorých to zaujíma, kontumáciu nášho B - tímu v 3. lige. Možno Vás prekvapilo, že hneď prvý zápas sezóny máme kontumovaný, verte mi, nemali sme inú možnosť.
Nás spoluhráč a kamarát Marcel Madarász sa v sobotu 21.09.2019 ženil, k čomu mu všetci samozrejme blahoželáme. Jeho svadba však bola príčinou, prečo sme nedokázali uvedený zápas odohrať. Mnohí z nás boli pozvaní priamo sa svadbu alebo plnili iné, ”podporné” aktivity spojené s organizáciou. Snažili sme sa tento problém riešiť v dostatočnom predstihu (mesiac pred zápasom), no žiaľ, nepodarilo sa nám to. Od ďalších zápasov nás to však neodradí a už sa tešíme na náš ”prvý” zápas sezóny.
Zároveň chcem úprimne, po rokoch, privítať družstvo z Holíča opäť v našich ligách a prajem im mnoho úspechov v súťaži.
S pozdravom


Do diskusného fóra žiaľ nemôžete prispieť.

Dôvod: Nemáte dostatočnú históriu.
Minimálna história je nastavená na 2 dni a musíte mať v prehliadači umožnené ukladanie cookies. Viac informácií nájdete tu: pravidlá diskusie (bod č.6)Ostatné príspevky k téme:

noexpand Re:Ospravedlnenie (vysvetlenie)
To čo je za pingpongistu, ktorý sa žení v sobotu počas sezóny? Len aby to nebolo zlé znamenie :-) Na ženenie, pôrody, rodinné oslavy a podobné marginálne záležitosti je predsa čas od apríla do septembra. Akurát pohreby sa horšie plánujú, ale tie našťastie bývajú cez týždeň.. ;-)
Novomanželom prajem veľa šťastia.
P.S. kto ma nepozná, tak žartujem (trošku)
Miro Komorný ( pridané: 23.09.2019 18:23 )
Re(2):Ospravedlnenie (vysvetlenie)
ja to vidím skôr čierne je možné že o jedného ping pongistu skôr prídeme jeden nikdy nevie lebo svojim spôsobom je to veľmi riskantný krok do života ale aj ja sa pripájam všetko najlepšie na spoločnej ceste. Jedno je isté raz to treba vyskúšať ..
štefan jančovič ( pridané: 25.09.2019 22:56 )
- 1 -


WAP-verzia diskusného fóra: http://pinpong.info/wap/df.php
na hlavnú úroveň