Adresár mužstiev - 2. liga TT (2018-2019):

Oddiel Hrací deň a miestnosť Vedúci mužstva Kontakt Sprcha Správca na WEB-e
TTC Baka

(loptičky DHS)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Baka
GPS: 47.90596° N, 17.52658° E
Rácz František
Baka č.348
mob:0905 378584
ferenc.racz86@gmail.com
tepláAttila Póda
ŠK III.ZŠ Hlohovec

(stôl Butterfly modrý, loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa Spojená škola Hlohovec
Ul. Jarmočná 5 (pod OMV)
GPS: 48.42569° N, 17.80931° E
Šiška Peter Ing.
Hurbanova 72
920 01 Hlohovec
M:0903 039546
siska@pepanet.sk
tepláPeter Šiška
STO Blava Jasl. Bohunice

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Jaslovské Bohunice
GPS: 48.47647° N, 17.64534° E
Čápka Jozef Ing.
s.č. 431
919 30 Jaslovské Bohunice
M:0908 660706
jozef.capka@gmail.com
tepláJozef Čápka
Karol Gajdoš
Propria Kúty

(loptičky Xushaofa)
sobota 12:30 hod.
Telocvičňa ZŠ
Kúty
GPS: 48.66254° N, 17.01867° E
Kucharič Martin
Štúrova 344
908 01 Kúty
M:0908 112608
m.kucharic@centrum.sk
tepláMarián Bartal
Vlado Šimek
MSTK Leopoldov ”B”

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
STH pri futb. štadióne
Gucmanova 13.
Leopoldov
GPS: 48.44598° N, 17.77236° E
Miroslav Tóth
920 41 Leopoldov
M:0944928006
miroslav.toth334@gmail.com
tepláDušan Ondriš
Radomír Pikna
MTJ Piešťany - Moravany ”B”

(loptičky Hanno, 2 x stôl Butterfly Centrefold, zelený)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Moravany n/Váhom
GPS: 48.60286° N, 17.85865° E
Ján Kaščák
Inovecká 593/2
922 21 Moravany nad Váhom
M:0911 926 892
jan.kascak16@gmail.com
tepláMartin Malast
STC Rohožník

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
Starý Kultúrny dom
Rohožník
GPS: 48.45640° N, 17.17000° E
Gazdič Stanislav
Športová 4
906 38 Rohožník
M:0902 471 946
stanislav.gazdic@gmail.com
tepláStanislav Gazdič
Slavoj Sládkovičovo

(2xButterfly zelene,lopticky Xushaofa***)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
Školská ul.
Sládkovičovo
GPS: 48.20172° N, 17.64314° E
Németh Bohuslav
J.Dalloša 1350
925 21 Sládkovičovo
M:0905 718113
karol.barinka@gmail.com
tepláKarol Barinka
ŠKP Trnava

(loptičky Xushaofa)
sobota 10:30 hod.
Telocvičňa 1.ZŠ
A.Kubinu 1
Trnava (vchod z Ružindolskej)
GPS: 48.38416° N, 17.57289° E
Richard Sládek
Na Hlinách 27
917 01 Trnava
M:0908 119 007
rs.mataba@gmail.com
tepláRichard Sládek
STK ELASTIK Trnava ”B”

(loptičky Xushaofa)
sobota 16:00 hod.
telocvičňa ZŠ
Nám. uč. Tovarišstva Trnava (Kopánka)
GPS: 48.39110° N, 17.59756° E
Bachratý Róbert Ing.
Ustianska 53
91701 Trnava
M:0905 351 697
bachraty@chemolak.sk
tepláRichard Beblavý
Robo Bachratý
STO Veľké Úľany

(loptičky Stiga)
sobota 16:00 hod.
Telocvičňa ZŠ
ul. Št.Majora
Veľké Úľany
GPS: 48.16710° N, 17.57520° E
Somogyi Adrián
Mierová 1431/53
924 01 Galanta
M:0948 646222
sadrian@pobox.sk
tepláVlado Borovský
OŠK Zavar

(loptičky Joola)
sobota 16:00 hod.
Dom služieb
Hlavná 6, Zavar
GPS: 48.35090° N, 17.67360° E
Kubala Vladimír
Viktorínova 41
919 26 Zavar
M:0908 497326
ocu.zavar@stonline.sk
tepláVladimír Kubala

kontakt na sekretára: (vit.dobis7@gmail.com) Vít Dobiš, Závalie 6, 920 01 Hlohovec, mob: 0907 663809